SanDisk Ultra microSDHC 32GB 80MB/s + SD adapter

 
SanDisk Ultra microSDHC 32GB 80MB/s + SD adapter
 
 
 
 
 
 
 
 
 
paměťová karta SanDisk Ultra microSDHC 32 GB 80MB/s Class 10 UHS-I, Android + SD adapter
Objednací kód9146206
Part No.

SDSQUNS-032G-GN3MA

Záruka spotřebitel/ostatní 2 roky / 2 roky
Základní cena + RP + AF 231 Kč + 2  + 48  
ověřit dostupnost
­ 379,- Kč 
Cena nyní: 339,- Kč 

280 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

SanDisk Ultra microSDHC 80MB/s

Pro více fotografií potřebujete větší kapacitu

Digitální fotoaparáty a videokamery dokáží zachytit video i ve Full HD (1080p) nebo fotografie ve vysokém rozlišení. Bez dostatečné ukládací kapacity může být problém všechny pořízené záběry uchovat. Paměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I představují světovou špičku v nabídce kapacit. Díky celé šíři dostupných kapacit, např. 64 GB, poskytují tyto karty dostatečný prostor pro případ, že chcete zachytit jedinečné okamžiky na fotografie nebo video.

S rychlostí dokážete mnohem víc

Paměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I dosahují rychlosti třídy Class 10 a jsou tak ideální pro záznam videa ve Full HD (1080p). Dále karty poskytují dostatečné rychlosti zápisu, které jsou potřeba pro záznam ještě kvalitnějších fotografií. Přenosové rychlosti dosahují až 80 MB/sec, a proto přenos souborů z karty do počítače zabere méně času. V neposlední řadě technologie Ultra High Speed (UHS-I) umožní například využívat výhody sekvenčního fotografování.

Kompatibilita

Paměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I spolupracují se všemi hostitelskými zařízeními, které podporují formát microSDXC, a jsou dodávány s adaptérem pro zajištění kompatibility se všemi zařízeními se čtečkami a sloty full size SDHC/SDXC. Pomocí dodávaného adaptéru je také snadné přenášet fotografie a videa na počítač.

Spolehlivost a výkon

Foťte nebo filmujte kdekoli, paměťové karty SanDisk Ultra microSDHC/microSDXC UHS-I budou vždy bez problému čelit podmínkám. Odolají vodě, nepříznivým teplotám, nárazům i radiačnímu záření. Bez poškození projdou i letištním skenerem.*

Rychlost čtení až 80 MB/s, rychlost zápisu je nižší. Na základě interního testování; rychlost může být nižší v závislosti na hostitelském zařízení, rozhraní, podmínkách používání a dalších faktorech.

Podpora rozlišení Full HD (1920 × 1080) se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení, charakteru souborů a dalších faktorech.

Paměťové karty microSDHC a microSDXC pouze do kapacity 64 GB.

©2018 Western Digital Corporation nebo její přidružené společnosti. Všechna práva vyhrazena. SanDisk a SanDisk Ultra jsou ochranné známky společnosti Western Digital Corporation či jejích přidružených společností registrované v USA a v dalších zemích. Značky a loga microSD, microSDHC, microSDXC, SD, SDHC a SDXC jsou ochranné známky společnosti SD-3C, LLC. Veškeré jiné zmíněné ochranné známky jsou uvedeny pouze pro účely identifikace a mohou být ochrannými známkami jejich právoplatných vlastníků.


 

Poznámka výrobce:

SanDisk Corporation, největší výrobce paměťových karet a záznamových médií na bázi Flash pamětí.


Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Adaptér na SD v balení: 
ano

Paměť

Velikost paměti [GB]: 
32
Typy paměťových karet: 
SDHC, micro SDHC

Rychlosti čtení a zápisu

Rychlostní třída: 
Class 10, UHS Speed Class 1
Rychlost čtení [MB/s]: 
80
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Toto zboží je v záruce měněno pokud je skladem.

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Letni tipy 2019
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše