Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Libor Malý
lmaly@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Samsung SL-C1810W

 
Samsung SL-C1810W
 
 
-43%
 
 
Splátková kalkulačka již od 7 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
tiskárna laserová barevná, A4, 9600x600dpi, CPU 533MHz, paměť 256MB, 18 str/min. barevně i černobíle, zásobník na 250 listů, USB, až 40.000stran za měsíc, NFC, WiFi
 
Objednací kód8981348
Part No.

SL-C1810W/SEE

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zvýhodněné produkty

 
 
 
Kabely
Samsung SL-C1810W

kabel datový pro připojení zařízení k počítači, např. tiskárny

max.:

 1 ks

Normální cena: 

23 Kč

 

42,- Kč 
28,- Kč 
(

 

23 Kč bez DPH)

Navíc ušetříte: 

14,- Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

1 739 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Samsung SL-C1810W

Samsung

Tiskárna, se kterou je váš inteligentní telefon ještě inteligentnější

S tiskárnou Samsung Xpress C1810W můžete bezdrátově tisknout a bez problémů sdílet. Díky její pokročilé technologii NFC, přímému připojení Wi-Fi, službě Google Cloud Print a vysoké úrovni kompatibility vám stačí jednoduché přiložení telefonu k tiskárně.

 Samsung

Přiložte telefon a tiskněte!

Jednoduše přiložte své mobilní zařízení k tiskárně Samsung Xpress C1810W a můžete vytisknout prakticky cokoli.

 

 

 

 Samsung

Tiskněte bezdrátově a sdílejte kdykoli

Bezproblémový mobilní tisk s působivou kompatibilitou, optimalizovaný pro každou úlohu nebo příležitost. Službu Google Cloud Print lze používat v inteligentních telefonech, tabletech, přenosných počítačích Google Chromebook, stolních počítačích a dalších zařízeních připojených k webu.

 

Samsung

Jednoduchá registrace ve službě Google Cloud

Služba Google Cloud Print vám umožňuje připojit se a tisknout z libovolného místa.

Stačí přiložit inteligentní telefon k tiskárně a automaticky se připojit ke cloudu – není nutné žádné přihlašování.

 

Nyní si každý tým může vychutnávat profesionální barevný výstup

Bez ohledu na to, jak velký je váš tým nebo jak velmi jste zaneprázdnění, můžete se spolehnout, že tiskárna C1810W vám bude neustále poskytovat profesionální a kvalitní barevný výstup. Protože cokoli méně zkrátka nestačí.

Tiskněte ostré obrázky a ještě ostřejší text

Zvyšte celkovou kvalitu a barevnost svých výstupů pomocí naší jedinečné technologie ReCP (Rendering Engine for Clean Pages). Tato technologie automaticky přidává malé body na okraje obrázků a znaků, díky čemuž vše vypadá ostřeji a čistěji. A co je ještě lepší, tato technologie zároveň odstraní bílé mezery mezi barevnými plochami, které často vznikají u jiných zařízení. Vy a váš tým tak dostanete do rukou výstup s výjimečnými barvami.

Ještě živější barvy

Polymerizovaný toner je jedním z našich nejinovativnějších vynálezů za několik posledních let. Jeho revoluční částice jsou menší a rozměrově jednotnější, což přináší lepší rozlišení čar, hezčí přechody odstínů a výraznější účinek barev. Vyšší obsah vosku v toneru nejen zlepšuje lesk výtisků, ale zvyšuje i jejich odolnost, čímž předchází nežádoucímu vyblednutí. A jelikož polymerizovaný toner lze nanášet v tenčí vrstvě a při nižších teplotách fixace, papír se méně mačká a snižuje se spotřeba energie.

Samsung

Vyšší úroveň tiskového výkonu

Zvyšování produktivity vaší firmy začíná vaší tiskárnou. S rychlostí 18 / 18 stránek za minutu a výstupem první stránky již za 16 sekund vás tiskárna C1810W určitě nezklame.

Vyšší výkon, vyšší produktivita

Díky výkonu dvou jader dokáže tiskárna zpracovávat vaše pracovní soubory souběžně a tím pádem i vyšší rychlostí. Paměť s velikostí 256 MB zajišťuje, že i ty největší dokumenty se zařazují rychle, takže na své výtisky nemusíte dlouho čekat. Pro vás to znamená jediné: tiskárna C1810W je ideální, když je třeba hodně tisknout a musíte stihnout krátké termíny.

Nízké náklady na každou tiskovou úlohu

Zachovejte si kontrolu nad tiskovými náklady během celé doby provozu tiskárny. Vychutnávejte si nízké náklady na stránku, díky kterým budou vaše provozní náklady nízké po celou dobu vašeho podnikání.

Samsung

Vysoká výtěžnost, nízké náklady

Vyšší výtěžnost tonerové kazety znamená delší dobu mezi jednotlivými výměnami a úsporu času, zatímco nižší náklady na toner znamenají nižší náklady na každou stránku. Zjistíte, že vaše celkové náklady na vlastnictví jsou radikálně nižší.

Nižší spotřeba, nižší výdaje

Nižší spotřeba energie vám ušetří ještě více peněz. Náš inovativní polymerizovaný toner vyžaduje nižší teplotu fixace, výsledkem čehož je nižší spotřeba energie. Duální procesor rovněž ke svému provozu vyžaduje méně energie. Ve skutečnosti je to tak, že díky typickému příkonu jen 1,3 kWh (TEC) či méně než 1,52 kWh se zapnutým připojením Wi-Fi Direct lze na základě měření podle standardu Energy Star tvrdit, že tiskárna C1810W patří k nejlepším modelům ve své třídě.

Ekologický tisk

Stačí jedno stisknutí tlačítka ECO a můžete začít využívat všechny inteligentní ekologické funkce, které lze individuálně nastavit prostřednictvím ovladače tiskárny. Tiskněte více stránek na jeden list papíru, vynechávejte prázdné stránky nebo tiskněte v odstínech šedé namísto plnobarevného tisku. Tiskárna vám poskytuje všechny funkce potřebné k tomu, abyste mohli okamžitě začít šetřit papír, toner, energii i peníze.

 

Technická specifikace

Obecné
Tisk
Užitečné funkce: NFC, WPS, ekologický režim jedním dotykem, mobilní tisk
Procesor: duální procesor (hlavní: 533 MHz, sekundární: 150 MHz)
Dvouřádkový displej LCD
Paměť 256 MB
Paměť 512 MB
Vysokorychlostní rozhraní USB 2.0, rozhraní 10 / 100 / 1.000 Base Tx, bezdrátové rozhraní 802.11b/g/n
Spotřeba energie 380 W (tisk), 50 W (pohotovostní režim), 1,5 W (režim úspory energie), 2,6 W (režim úspory energie se zapnutou funkcí Wi-Fi Direct)
Hlučnost: méně než 50 dBA (tisk), méně než 32 dBA (pohotovostní režim), pouze šum na pozadí
Rozměry 420 x 426 x 264 mm
Hmotnost 16,62 kg
Zatížení až 40.000 obrazů
Spotřební materiál
Standardní kazeta: 2.500 stran* (součástí dodávky je základní tonerová kazeta s výtěžností 1.000 stran). *Průměrná výtěžnost standardní kazety podle normy ISO / IEC 19798.
Standardní kazeta: 1.800 stran* (součástí dodávky je základní tonerová kazeta s výtěžností 700 stran). *Průměrná výtěžnost standardní kazety podle normy ISO / IEC 19798.
Nádobka na odpadní toner: přibližně 14.000 černobílých obrazů, 3.500 barevných obrazů

Tisk
Rychlost (černobílý tisk): až 18 str./min. formátu A4 (19 str./min. formátu Letter)
Rychlost (barevný tisk): až 18 str./min. formátu A4 (19 str./min. formátu Letter)
Doba výstupu prvního výtisku (černobílý tisk): méně než 16 s (z pohotovostního režimu)
Doba výstupu prvního výtisku (barevný tisk): méně než 16 s (z pohotovostního režimu)
Efektivní výstup s rozlišením až 9.600 x 600 dpi (600 x 600 x 4 bity)
Emulace: SPL (Samsung Printer Langauge), PCL5Ce, PCL6C, PS3, PDF V1.7
Manuální oboustranný tisk
Kompatibilita s operačními systémy: Windows 8 / 7 / Vista / XP / 2008 R2 / 2008 / 2003, Mac OS X 10.5 - 10.9, různé operační systémy Linux, Unix
Volitelné
Možnost rozšíření paměti na 512 MB

Manipulace s papírem
Kazetový zásobník na 250 listů
Víceúčelový zásobník na 1 list
Typy médií v kazetovém zásobníku: obyčejný papír, tenký papír, silný papír, silnější papír, pohlednice, průhledné fólie, předtištěný papír, recyklovaný papír, archivní papír, kancelářský papír, štítky, obálky, bavlněný papír, barevný papír, děrovaný papír, hlavičkový papír, pohlednice 3 x 5 palců, lesklý papír
Typy médií ve víceúčelovém zásobníku: obyčejný papír, tenký papír, silný papír, silnější papír, pohlednice, průhledné fólie, předtištěný papír, recyklovaný papír, archivní papír, kancelářský papír, štítky, obálky, bavlněný papír, barevný papír, děrovaný papír, hlavičkový papír, pohlednice 3 x 5 palců, lesklý papír
Formáty médií v kazetovém zásobníku: A4, A5, A6, Letter, Legal, Executive, Folio, Oficio, ISO B5, JIS B5, Statement, pohlednice, obálky (Monarch, č. 10, č. 9, DL, C5, C6), vlastní formát (98 x 127 mm až 216 x 356 mm)
Formáty médií ve víceúčelovém zásobníku: A4, A5, A6, Letter, Legal, Executive, Folio, Oficio, ISO B5, JIS B5, Statement, pohlednice, obálky (Monarch, č. 10, č. 9, DL, C5, C6), vlastní formát (98 x 127 mm až 216 x 356 mm)
Gramáž médií v kazetovém zásobníku: 60 - 220 g/m2
Gramáž médií ve víceúčelovém zásobníku: 60 - 220 g/m2
Kapacita výstupu: 100 listů lícem dolů

 

Poznámka výrobce:

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček.
Společnost vyrábí domácí spotřebiče, jako jsou televizory, monitory, chladničky a pračky, a klíčová mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou inteligentní telefony a tablety. Společnost Samsung je také nadále důvěryhodným výrobcem důležitých elektronických komponent, jako jsou například paměti DRAM a bezpaměťové polovodiče.
Společnost Samsung se zavazuje vytvářet a dodávat kvalitní produkty a služby, které zákazníkům po celém světě přinášejí více pohodlí a pomáhají jim vychutnávat si inteligentnější životní styl. Společnost Samsung je plně oddaná zlepšování globální komunity a neustále se snaží přinášet převratné inovace a vytvářet další přidanou hodnotu.


Parametry a specifikace:

Formáty papíru

A4: 
ano
A5: 
ano
A6: 
ano
B5: 
ano
C5: 
ano
DL: 
ano

Funkce

NFC: 
ano
Displej: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
šedá
Výška [mm]: 
264
Šířka [mm]: 
420
Hloubka [mm]: 
426

Napájení a spotřeba

Spotřeba v pohotovost. režimu [W]: 
50
Spotřeba v klidu [W]: 
1,5
Spotřeba při zátěži [W]: 
380

Obecné vlastnosti

Barva tisku: 
barevný
Technologie tisku: 
Laserová
Rychlost barevného tisku [stran/min]: 
18
Rychlost černého tisku [stran/min]: 
18
Rozlišení barevného tisku [DPI]: 
600x600
Max. pracovní využití [stran/měsíc]: 
40000
Vstupní zásobník [listů]: 
250
Výstupní zásobník [listů]: 
100

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Wi-Fi: 
ano
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
Tonery k Samsung SL-C1810W
pefab, 17.9.2017 11:32:00

Dobrý den, u barevné laserové tiskárny (konkrétně např. Samsung SL-C1810W) mě není jasné jestli obsahuje jeden univerzální toner nebo se musí vyměňovat 4 tonery pro každou barvu zvlášť. Děkuji za odpověď

LM, 18.9.2017 8:30:00

Dobrý den, u laserových zařízení se vždy mění každý toner zvlášť.

Tonery k Samsung SL-C1810W
pefab, 17.9.2017 11:32:00

Dobrý den, u barevné laserové tiskárny (konkrétně např. Samsung SL-C1810W) mě není jasné jestli obsahuje jeden univerzální toner nebo se musí vyměňovat 4 tonery pro každou barvu zvlášť. Děkuji za odpověď

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

54.198.3.15

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Uroky zpet
kupony