Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Libor Malý
lmaly@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Samsung RH48E (LH48RHEELGW/EN)

Velkoformátový dipslej
 
Samsung RH48E (LH48RHEELGW/EN)
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 40 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Velkoformátový displej Samsung s TV, velikost 48", rozlišení 1920x1080, odezva 8ms, analogový konektor D-SUB, 3xHDMI
 
Objednací kód8985004
Part No.

LH48RHEELGW/EN

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Samsung RH48E (LH48RHEELGW/EN)


Spolehlivé televizní a Signage řešení pro vaše podnikání

Samsung SMART Signage TV kombinuje vynikající kvalitu obrazu a zobrazení v komerční třídě, čímž poskytuje výkonnou platformu, která splňuje jedinečné potřeby vašeho maloobchodního prostředí. Prostřednictvím pohlcujícího zážitku ze sledování si mohou být majitelé obchodních provozů jistí, že zákazníkům budou nabízet konzistentní informace a zábavný obsah. Nová třída RHE představuje výrazné zvýšení výkonu a alternativy přizpůsobené k spotřebitelskému chování. Na rozdíl od spotřebitelských televizí, které se po delším používaní často přehřívají anebo ztrácejí obrazovou kvalitu, třída RHE rozšiřuje svůj výkon v porovnání se spotřebitelskými televizory až dvojnásobně. Tento zvýšený výkon zajišťuje, že Samsung SMART TV Signage pracuje takovou rychlostí jako váš podnik. Společnost Samsung garantuje záruku výkonu až po dobu tří let.**Záruční doba a podmínky se liší v závislosti na lokalitě prodeje.


Flexibilita designu pro různorodé potřeby podniku

Digitální displeje rozšiřují kreativní možnosti digitální komunikace vaší firmy. Díky obsahu, který zaujme na první pohled, digitální displeje představují nové možnosti, jak získat pozornost zákazníků, budovat loajalitu a generovat další příjmy. Samsung SMART Signage TV RHE nabízí sofistikované funkce, které přinášejí širokou škálu obsahu ve vertikální i horizontální podobě. Spolu s televizory, obrázky a textovými soubory mohou podniky přinést různý druh obsahu jako například powerpointové prezentace, soubory ve formátu PDF, webové stránky či RSS soubory, díky čemuž se zvýší zájem zákazníků o vaše podnikání. Přehrávání dvou video zdrojů současně (zahrnující živý TV přenos) umožňuje zobrazování menu na obrazovce a jedinečný vertikální mód zabezpečuje na displeji spuštění různorodého obsahu. Kombinace této pokročilé funkcionality zaručuje neomezené přehrávání v libovolné orientaci.


Všestranná tvorba obsahu pro jakékoliv podnikatelské prostředí

Vestavěný software Samsung MagicInfo Express Content Creator 2 poskytuje jednoduše ovladatelné nástroje na vytváření, editaci, plánování a implementování vlastního obsahu do Samsung SMART Signage TV. Rozložení a jednoduchost tohoto softwaru umožňují jakékoliv společnosti rychlo navrhnout a šířit širokou škálu obsahu, včetně menu, živého televizního vysílání, prezentací, propagační komunikace a interních oznámení. Kromě toho, toto řešení zahrnuje knihovnu obsahující více než 200 šablon s upravitelnými samolepkami a widgety pro jednodušší obsluhu a pohodlí.

Funkce Auto Design pomáhá novým uživatelům tvořit obsah rychle, jednoduše a bez stresu. Jakmile si vyberete uživatelskou kategorii, Auto Design automaticky načítá a implementuje obsah komponentů do vhodného provedení výběrem libovolné šablony z knihovny. Uživatelé mohou kombinovat různé koncepty, upravovat nebo dále rozšiřovat design obsahu a zobrazit ho po jeho dokončení. Zkušení uživatelé mohou svůj obsah plně přizpůsobit svým představám, upravit ho a připravit na spuštění pomocí výkonných designerských nástrojů.


Pohodlná a smart správa obsahu kdykoliv a kdekoliv

Na rozdíl od jiných televizorů, které vyžadují samostatné připojení, RHE série s vestavěným WiFi připojením jednoduše komunikuje prostřednictvím routerů, sítí a mobilních zařízení pro bezproblémovou správu vzdáleného obsahu. Podnikatelé mohou přistupovat k integrovanému systému MagicInfo Express Content Creator 2 a vykonávat aktualizace pomocí tabletů a počítačů, přičemž nový obsah bude ihned zobrazený na obrazovce. Navíc, uživatelé Android a iOS zařízení si mohou stáhnout aplikaci MagicInfo Mobile* a aktualizovat propagační komunikaci pomocí svých smartphonů z jakéhokoliv místa. Kromě zlepšené správy obsahu, série RHE eliminuje viditelnost drátů a krabic, které by mohly snížit mínění zákazníků o vašem podnikání.


Výkonná, jednoduše ovladatelná platforma

Podpora výkonného čtyřjádrového procesoru Samsung SMART Signage TV RHE šetří drahocenný čas díky tomu, že zajistí rychlé a nepřerušované načítání videa. Inovovaný procesor s 2 GB interní paměti poskytuje kapacitu pro soubory s objemným obsahem a zároveň uchovává v paměti vzory navrhnutého designu pro další propagační účely.

Třída RHE odstraňuje komplikace s tvorbou obsahu a zabezpečuje bezproblémovou konektivitu mezi SMART TV Signage a externími zařízeními. Výhoda přímého propojení různých vstupních zdrojů včetně HDMI (3), USB (2), RS232C V a LAN zvyšuje použitelnost displeje. Vestavěný port RS232C umožňuje ovládání Samsung SMART TV Signage na dálku a LAN propojení zabezpečuje uživatelům přidávat nové prvky a RSS kanály pro in-store reklamy.

Vestavěné Bluetooth audio připojení umožňuje přidání reproduktorů, díky čemuž se zintenzivní zážitek ze zábavného obsahu pro vaše zákazníky. Můžete též integrovat klávesnici a myš a spolu s vestavěným Wi-Fi připojením sdílet obsah bez přístupového bodu (WiFi Direct) a jednoduše ho spravovat prostřednictvím funkce MagicInfo Express.


Lehká a jednoduchá instalace

Podnikatelé mají vůči displejové komunikaci v in-store prostředí obyčejně obavy týkající se instalace a údržby či finančních nákladů anebo spolehnutí se na podporu třetích stran. Kvůli tomu se připravují o prestižní příležitost ovlivnit svůj prodej a informovat zákazníky. Samsung SMART Signage TV typu RHE uvedené obavy zmírňuje a umožňuje přeměnit váš obchod bez zbytečných starostí na rozdíl od spotřebitelských televizorů, které často vyžadují detailní seznam, vnější elektroinstalace a množství komponentů potřebných pro spuštění. Série RHE má všechno, co potřebujete, v jedné krabici. RHE typu all-in-one obsahuje vestavěný TV tuner a rychlý návod jednoduché instalace, VESA montáž na stěnu a stojan.

Díky jednoduchému nastavení a nenáročné údržbě může váš podnik rychle vytvářet, plánovat a zobrazovat zajímavý obsah a bavit své zákazníky.


 

Poznámka výrobce:

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček.
Společnost vyrábí domácí spotřebiče, jako jsou televizory, monitory, chladničky a pračky, a klíčová mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou inteligentní telefony a tablety. Společnost Samsung je také nadále důvěryhodným výrobcem důležitých elektronických komponent, jako jsou například paměti DRAM a bezpaměťové polovodiče.
Společnost Samsung se zavazuje vytvářet a dodávat kvalitní produkty a služby, které zákazníkům po celém světě přinášejí více pohodlí a pomáhají jim vychutnávat si inteligentnější životní styl. Společnost Samsung je plně oddaná zlepšování globální komunity a neustále se snaží přinášet převratné inovace a vytvářet další přidanou hodnotu.


Parametry a specifikace:

Displej

Úhlopříčka obrazovky [palce]: 
48
Rozlišení displeje [px]: 
FullHD (1920 x 1080)
Technologie displeje: 
LCD
Typ podsvícení: 
LED
Frekvence obrazu [Hz]: 
144
Doba odezvy [ms]: 
8
Jas: 
300
Kontrast: 
5000:1
Dynamický kontrast: 
10000:1
Úhel pohl. Hor. [°]: 
178
Úhel pohl. Ver. [°]: 
178

Funkce

Dálkové ovládání: 
ano
Obraz v obraze (PIP): 
ano
Smart TV: 
ano
Bluetooth: 
ano
Multimediální funkce: 
Obraz v obraze (PIP)

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
624,4
Šířka [mm]: 
1076,1
Hloubka [mm]: 
67,1
Hmotnost [kg]: 
12,3
Montáž na zeď (VESA): 
ano
Velikost VESA [mm]: 
400 x 400

Napájení a spotřeba

Spotřeba v pohotovost. režimu [W]: 
0,5
Spotřeba v klidu [W]: 
80
Spotřeba při zátěži [W]: 
130

Připojení k síti

Síťová karta - rychlost [Mbps]: 
10/100
Počet portů RJ-45: 
1, 1

Reproduktory

Integrované reproduktory: 
ano
Konfigurace reproduktorů: 
2.0
Výkon reproduktorů [W]: 
2,10

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
2
HDMI vstup: 
ano
Počet HDMI vstupů: 
3
Počet portů RJ-45: 
1, 1
3.5mm jack vstup: 
ano
3.5mm jack výstup: 
ano
Počet 3.5mm jack vstupů: 
1
Počet 3.5mm jack výstupů: 
1
Kompozitní vstup: 
ano

Tunery

TV tuner: 
ano
DVB-T2: 
ano
DVB-C: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • WWW: http://www.samsung.com/cz/support/category/tvav/television/
 • Tel.: +420 800 726 786
 • Způsob uplatnění: Požadavek na servis telefonem, servis u zákazníka.
 •  
   
   
   
   
   
  • Home Credit
  • Body/ks
   - bodová hodnota produktu v promoakci;
   sestava
   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
   
   
   
   
   

   
   


  Košík

  0 položek za
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  WWWSERVER7

  54.166.233.99

  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
  Black Friday
  Black Friday