Samsung Galaxy Z Fold5 5G 256GB modrý

Objednací kód: 111251 Part No.: SM-F946BLBBEUE Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Samsung Galaxy Z Fold5 5G 256GB modrý
 
 
Produkt s dárkem
Samsung ISIC 7 %
 
 
 
BONUS!
 
 
 
 
Smartphone s ohebným displejem 7,6" Dynamic AM|OLED 2X, 2176x1812, 120Hz, 374ppi, Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, 12GB RAM, 256GB interní paměť, fotoaparát zadní 50MPx + 12MPx + 10MPx, přední 4MPx+10MPx, NFC, USB-C, UWB, 4400mAh, 5G, Android 13.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

34 990 Kč

28 917 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jako dárek k tomuto produktu dostanete PROMO Předplatné digitální TV Telly na 90 dnů  BONUS v hodnote 1 200 Kč
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

905 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

6 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

11 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

479 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

4 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

874 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 390 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

949 Kč  
 
 
 
 
 

Příslušenství

1 514 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 551 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

799 Kč  
 
 
 
 
 
Příslušenství k mobilním telefonům
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Samsung Galaxy Z Fold5 5G 256 GB, modrá

Galaxy Z Fold5 přináší nejen vzrušující zážitky z hraní, sledování obsahu a produktivitu na úrovni počítače, ale také kompaktnost a lehkost tabletu. Jeho revoluční design umožňuje úplné složení, a přesto se pohodlně vejde do kapsy. S jasem 1 750 nitů zůstane obraz stále jasný i na přímém slunečním světle. Navíc, s dosud nejpokročilejším zážitkem z multitaskingu díky funkci Multi Window a perem S Pen for Fold, Galaxy Z Fold5 je ideálním společníkem pro každodenní použití. Doplněný o výkonný procesor Snapdragon a pokročilé fotoaparáty, nabízí tento telefon nejen úžasný herní zážitek, ale i profesionální fotografické možnosti. S funkcemi Dual Preview, vyvážením a jasem při slabém osvětlení a vícenásobnými expozicemi získáte vždy dokonalé výsledky. Funkce Multi control dále zefektivňuje vaši práci umožněním snadné spolupráce na různých zařízeních, čímž zvyšuje vaši produktivitu a pohodlí. 

Galaxy Z Fold5 je více než jen telefon, je to revoluce v mobilním světě.

Mění pravidla hry ve vyhledávání

Zaujal vás exotický dezert na profilu vašeho oblíbeného influencera a chcete vědět, co má na stole? Nebo vás upoutala obálka knihy, ale nedokážete rozluštit její název? Představujeme Circle to Search – převratný nástroj, který mění způsob vyhledávání. Jednoduše zakroužkujte cokoliv na displeji telefonu a okamžitě se vám zobrazí výsledky vyhledávání Google. Nejde jen o efektivitu, ale o okamžitý přístup ke všemu, co vás zaujme. Navíc kompatibilita s fotoaparátem vám umožní hlouběji prozkoumat i svět kolem vás, díky čemuž už nemusíte ručně vyhledávat webové stránky.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Začněte pozdravem: Ciao! Bonjour! Salut!

Rádi cestujete, ale máte problém se dorozumět? Překonejte jazykové bariéry s prémiovou Galaxy AI*. Ať už chatujete nebo telefonujete, inovativní nástroj Live Translate vám umožní bez námahy prolomit jazykové rozdíly v reálném čase, takže můžete přirozeně konverzovat v cizím jazyce. Začněte komunikovat a sledujte, jak se vaše zvolená řeč okamžitě transformuje do jazyka vašeho posluchače. Uvedená funkce není aktuálně v českém jazyce podporována.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Úprava jako od profesionála

Upravujte svoje fotografie pomocí aplikace Photo Assist, čímž se zbavíte potřeby specializovaného softwaru. Využijte sílu Galaxy AI* na bezproblémové odstranění nežádoucích prvků nebo vyplnění prázdných míst na snímcích. Překáží vám náhodný objekt v pozadí? Žádný problém. Všechny tyto nástroje na úpravu máte nyní pohodlně na dosah ruky, což vám ulehčí editaci všech vašich záběrů.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Ultimátní 7,6” displej

Rozložte ohromující a pohlcující obrazovku, která byla vytvořena tak, aby vám přinesla vzrušující zážitky z hraní, sledování obsahu a produktivitu na úrovni počítače — to vše na zařízení o velikosti tabletu.

Dosud nejlehčí a nejkompaktnější Galaxy Z Fold

I fyzikální zákony jsou na tak vychytaný design krátké. Telefon Galaxy Z Fold5 plně dostává svému jménu možností úplného složení, takže se pohodlně vejde do vaší kapsy – obřímu displeji navzdory.
Otevřete jej, složte, nebo nastavte do dokonalého úhlu. Přepracovaný pant Flex je technologický zázrak, který se přizpůsobí vaší vůli.

Tenčí, lehčí a přenosnější než kdy dříve

Zmenšili jsme rozměry a umožnili vám lépe uchopit to, co máte rádi bez jakékoliv ztráty výkonu.

S jasem 1 750 nitů dokážete vše vidět v jasných barvách – dokonce i na přímém světle

Nebojte se, že vám sluneční světlo zkazí výhled v okamžiku, kdy si užíváte oblíbený film nebo seriál na 7,6palcové hlavní obrazovce. Budete mít pocit, že jste přímo uprostřed děje - Galaxy Z Fold5 vyzařuje jas až 1 750 nitů.

Užívejte si po celý den

Působivý telefon, který budete chtít mít neustále u sebe. A díky velké 4 400mAh (typicky) duální baterii klidně můžete. Ve spojení s pokročilým procesorem efektivně přizpůsobuje spotřebu energie vašim zvyklostem a potřebám, takže na jedno nabití vydrží déle, než kdykoliv předtím.

Pohlcující gaming s dosud nejsilnějším procesorem Snapdragon na zařízení Galaxy Z Fold

Najděte svou cestu k vítězství s vylepšeným hardwarem a softwarem mobilní platformy Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy. Tento vysoce výkonný procesor má vše potřebné k tomu, aby vám poskytl podmínky pro hraní na profesionální úrovni.

Multi Window. Tajná zbraň vaší produktivity

 

Získejte dosud nejpokročilejší zážitek z multitaskingu na smartphonu Samsung Galaxy s možností otevření až 3 oken na jedné obrazovce. Vy tak budete moci naráz sledovat stream, procházet internetové stránky, hrát hry a ještě mnohem více.

Na hlavní panel se vejde až dvanáct aplikací najednou – s možností nastavení až 4 naposledy použitých, což usnadní přepínání mezi těmi, které používáte nejraději. Přidejte si do své sady nástrojů pero S Pen a buďte ještě efektivnější.

Dosud nejpřenositelnější pero S Pen for Fold – nyní v kompaktním pouzdru

Vždy když přijde inspirace, sáhněte po peru S Pen a pište, skicujte nebo kreslete s dosud netušenou přesností, o které vaše ruce zatím mohly jen snít.13 Otevřete aplikaci Samsung Notes a získejte plátno, jehož obsah se přenese mezi všemi vašimi zařízeními, nebo si pište deník s uměleckým přesahem ve vaší oblíbené poznámkové aplikaci.

Úžasné fotoaparáty

Nejde jen o pokročilý systém fotoaparátů, tento jedinečný tvar se dvěma velkými displeji umožní používat váš telefon jako mobilní studio s 30násobným přiblížením Space Zoom. Vy tak budete moci fotografovat, přibližovat, měnit záběr a editovat s dosud nepoznanou úrovní vyjádření vaší kreativity.

Funkce Dual Preview zaostří na to důležité

Rozložte Galaxy Z Fold5 a ukažte člověku, kterého fotografujete, přesně to, co vidíte v náhledu. Může tak změnit pózu nebo si upravit vlasy, aby vypadal co nejlépe.

Vyvážení a jas při slabém osvětlení

Rozložte Main Screen a pořizujte noční fotografie ve vysokém rozlišení, o kterých jste vždy snili – úžasné fotografie při slabém osvětlení, které zachytí barevně a jasně každý okamžik.

Vícenásobné expozice. Jeden dokonalý výsledek

Stáhněte si aplikaci Expert RAW a foťte a upravujte jako profesionál. Objevte jednotlivé snadno použitelné efekty, jako je funkce Vícenásobné expozice. Pořiďte a spojte až 9 fotografií do vícenásobného uměleckého díla. A v režimu Flex se z telefonu Galaxy Z Fold5 stane samostatný tripod, takže fotografování snadno zvládnete, aniž byste museli použít ruce.

Ovládejte více obrazovek naráz s funkcí Multi control

Nechte se okouzlit snadnou spoluprací na různých zařízeních. S funkcí Multi Control budete moci snadno používat klávesnici a myš napříč různými zařízeními – třeba na telefonu Galaxy Z Fold5 a tabletu Galaxy Tab S9, díky čemuž jsou funkce kopírování a vkládání nebo přesouvání obsahu ještě jednodušší. Tablet může dokonce posloužit jako druhá obrazovka, což vaše mobilní pracovní prostředí dále zefektivní.

Klíčové vlastnosti:

 • Ultimátní 7,6” displej: Ohromující obrazovka s jasem 1 750 nitů poskytuje pohlcující zážitky z hraní, sledování obsahu a produktivity na úrovni počítače.
 • Revoluční design: Dosud nejlehčí a nejkompaktnější model s možností úplného složení, který se pohodlně vejde do kapsy.
 • Výkonný procesor: Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy poskytuje všechny potřebné podmínky pro profesionální úroveň hraní a multitaskingu.
 • Vylepšené fotoaparáty: Možnost používání telefonu jako mobilního studia s funkcemi jako 30násobné přiblížení Space Zoom a vícenásobné expozice.
 • Multi Window: Možnost otevřít až 3 okna na jedné obrazovce a až 12 aplikací najednou usnadňuje multitasking.
 • Přenositelné pero S Pen: Kompletní nástroj pro psaní, kreslení a úpravu s možností přenosu obsahu mezi zařízeními.
 • Multi control: Snadná spolupráce na různých zařízeních s možností použití klávesnice a myši napříč různými platformami.

Více informací

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček.
Společnost vyrábí domácí spotřebiče, chladničky a pračky, televizory, monitory  a hlavně mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety. Společnost Samsung je také nadále důvěryhodným výrobcem důležitých elektronických komponent.
Společnost Samsung se zavazuje vytvářet a dodávat kvalitní produkty a služby, které zákazníkům po celém světě přinášejí více pohodlí a pomáhají jim vychutnávat si inteligentnější životní styl. Společnost Samsung je plně oddaná zlepšování globální komunity a neustále se snaží přinášet převratné inovace a vytvářet další přidanou hodnotu.

Stránky výrobce:www.samsung.com

Parametry

Baterie

Typ baterie: 
Li-Pol
Kapacita baterie [mAh]: 
Kapacita baterie udává množství elektrického náboje, které je schopna baterie pojmout. Jednotkou je mAh.
4400
Vlastnosti baterie: 
Bezdrátové nabíjení, reverzní bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení
Výkon drátového nabíjení [W]: 
25

Displej

Velikost displeje [palců]: 
Velikost displeje se vyjadřuje jako úhlopříčka a uvádí se v palcích (1 palec=2,54 centimetrů). S velikostí displeje tedy roste velikost celého zařízení.
7,6
Typ displeje: 
Dynamic AMOLED 2X
Rozlišení displeje [px]: 
Rozlišení displeje udává maximální počet pixelů, které je možno zobrazit na displeji. Vyšší rozlišení mají jemnější obraz s více detailů.
2176 x 1812
Obnovovací frekvence [Hz]: 
120

Fotoaparát

Počet objektivů předního fotoaparátu: 
2
Rozlišení předního fotoaparátu [MPx]: 
10
Rozlišení druhého předního fotoaparátu [MPx]: 
4
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 
3
Rozlišení zadního fotoaparátu [Mpx]: 
Rozlišení fotoaparátu se udávaná v megapixelech. Je to číslo, které nám říká, jak velkou výslednou fotografii je snímač schopen zachytit. Čím větší rozlišení snímače, tím větší je výsledná fotografie a tím více budeme mít ve fotografii zachyceno detailů. Ale o kvalitě rozhodují i další specifikace.
50
Rozlišení druhého zadního fotoaparátu [Mpx]: 
12
Rozlišení třetího zadního fotoaparátu [Mpx]: 
10

Funkce a technologie

4G/LTE: 
4G/LTE je technologie umožňující vysokorychlostní internet skrze mobilní síť.
ano
5G: 
5G je technologie umožňující vysokorychlostní internet skrze mobilní síť. Hlavním přínosem nové technologie je významné, přibližně desetinásobné zvýšení přenosové rychlosti a podstatné snížení doby odezvy oproti standardu 4G.
ano
Bluetooth: 
Bluetooth je standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka.
ano
GPS: 
GPS je navigační systém, který dokáže určit polohu, vzdálenost a přesný čas kdekoliv na Zemi.
ano
NFC: 
NFC technologie slouží například k navázání a konfiguraci ostatních složitějších bezdrátových připojení. Třeba jako je párování zařízení pro připojení Bluetooth. Ale také slouží i k bezkontaktním platbám.
ano
Senzory: 
Gyroskop, Senzor přiblížení, Barometr, Digitální kompas, Akcelerometr

Fyzické charakteristiky

Barva: 
modrá
Hmotnost [g]: 
300
Výška [mm]: 
155
Šířka [mm]: 
130
Hloubka [mm]: 
6
Odolnost: 
voděodolný
Stupeň krytí IP: 
IPX8

Ostatní parametry

Distribuce: 
CZ
V balení: 
nabíjecí kabel

Paměť

Velikost operační paměti [GB]: 
Velikost/kapacita paměti udává, jakou kapacitu operační paměti zařízení obsahuje. Nedostatek paměti se projeví kriticky na výkonu systému, vždy je lepší mít dostatečnou rezervu.
12
Velikost interní paměti [GB]: 
Udává velikost interní paměti pro ukládání dat, jako jsou videa, hudba, fotky, hry a dokumenty do zařízení.
256
Podporované paměťové karty: 
nepodporuje

Procesor

Výrobce procesoru: 
Qualcomm
Počet jader procesoru: 
Vzhledem k posunu technologie a nárokům na mobilní zařízení, dnes většina zařízení využívá více jádrové procesory. Ty nejvýkonnější zařízení využívájí až 8-jádrové procesory.
8
Frekvence procesoru [GHz]: 
Frekvence procesoru udává rychlost výpočtů jader. Čím vyšší, tím má procesor vyšší výkon, tohle ale platí pouze u stejných architektur a typů procesorů.
3,36

Rozhraní

Port: 
USB-C
Podpora OTG: 
OTG (On-The-Go) je označení USB portu u přenosných zařízení. Přístroj je schopen fungovat i jako hostitel a lze tedy k zařízení připojit flash disk, různé ovládácí zařízení, čtečky karet a další zařízení.
ano

Základní parametry

Operační systém: 
Operační systém je základní programové vybavení, které je zavedeno do paměti zařízení při jeho startu a zůstává v činnosti až do jeho vypnutí.
Android
Konstrukce: 
dotykový
Konfigurace karet: 
Udává typ SIM slotu u mobilních zařízení a jejich využití.
Dual SIM (1× SIM karta + 1x e-SIM)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: VSP DATA a.s.
 • WWW: https://www.vspdata.cz/nova-reklamace-nebo-mimozarucni-oprava
 • E-mail: [email protected]
 • Tel.: +420 381 489 800
 • Adresa: VSP DATA a.s.
 • Ulice: Údolní 2188
 • Město: Tábor
 • PSČ: 390 64
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz výrobcem) na uvedeném WWW, nebo tel.
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?