Samsung Galaxy Z Flip5 5G 512GB grafitový

Objednací kód: 111249 Part No.: SM-F731BZAHEUE Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Samsung Galaxy Z Flip5 5G 512GB grafitový
 
 
Produkt s dárkem
Samsung ISIC 7 %
NANOZONE
 
 
 
BONUS!
 
 
 
 
Unikátní smartphone s ohebným displejem 6,7" Dynamic AMOLED 2X 120Hz, 2640x1080, 425ppi, Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, 8GB RAM, 512GB interní paměť, fotoaparát 12MPx + 12MPx zadní, přední 10MPx, GPS, NFC, USB-C, 3700mAh, 5G, Android 13.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

22 990 Kč

19 000 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jako dárek k tomuto produktu dostanete PROMO Předplatné digitální TV Telly na 90 dnů  BONUS v hodnote 1 200 Kč
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

874 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 390 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

949 Kč  
 
 
 
 
 

Příslušenství

1 512 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 551 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

475 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

6 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

6 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

959 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

999 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

949 Kč  
 
 
 
 
 
Příslušenství k mobilním telefonům
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Samsung Galaxy Z Flip5 5G 512 GB, grafitová

Samsung Galaxy Z Flip5 5G – mobilní telefon, který posouvá technologii do nové éry. Tento úchvatný smartphone spojuje luxusní design, vynikající funkčnost a výjimečné výkony, které vás okouzlí. Disponuje větším 3,4" vnějším displejem, který poskytuje úžasné vizuální zážitky. Díky novým inteligentním funkcím a vylepšeným fotoaparátům budete schopni zachytit každý okamžik s ještě většími detaily a kvalitou.

Jeho elegantní, kompaktní design se skvěle vejde do kapsy nebo kabelky. S vylepšeným ohebným pantem a dvojitou lištou je otevírání a zavírání tohoto telefonu hračkou.

Vychutnejte si také možnost personalizace Flex okna. Vyberte si z množství widgetů, ciferníků, fotografií, video tapet a přizpůsobte si svůj Samsung Galaxy Z Flip5 5G podle svého stylu a vkusu.

Samsung Galaxy Z Flip5 5G: Zážitek z budoucnosti ve vaší dlani!

Mění pravidla hry ve vyhledávání

Zaujal vás exotický dezert na profilu vašeho oblíbeného influencera a chcete vědět, co má na stole? Nebo vás upoutala obálka knihy, ale nedokážete rozluštit její název? Představujeme Circle to Search – převratný nástroj, který mění způsob vyhledávání. Jednoduše zakroužkujte cokoliv na displeji telefonu a okamžitě se vám zobrazí výsledky vyhledávání Google. Nejde jen o efektivitu, ale o okamžitý přístup ke všemu, co vás zaujme. Navíc kompatibilita s fotoaparátem vám umožní hlouběji prozkoumat i svět kolem vás, díky čemuž už nemusíte ručně vyhledávat webové stránky.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Začněte pozdravem: Ciao! Bonjour! Salut!

Rádi cestujete, ale máte problém se dorozumět? Překonejte jazykové bariéry s prémiovou Galaxy AI*. Ať už chatujete nebo telefonujete, inovativní nástroj Live Translate vám umožní bez námahy prolomit jazykové rozdíly v reálném čase, takže můžete přirozeně konverzovat v cizím jazyce. Začněte komunikovat a sledujte, jak se vaše zvolená řeč okamžitě transformuje do jazyka vašeho posluchače. Uvedená funkce není aktuálně v českém jazyce podporována.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Úprava jako od profesionála

Upravujte svoje fotografie pomocí aplikace Photo Assist, čímž se zbavíte potřeby specializovaného softwaru. Využijte sílu Galaxy AI* na bezproblémové odstranění nežádoucích prvků nebo vyplnění prázdných míst na snímcích. Překáží vám náhodný objekt v pozadí? Žádný problém. Všechny tyto nástroje na úpravu máte nyní pohodlně na dosah ruky, což vám ulehčí editaci všech vašich záběrů.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Dosud největší vnější displej řady Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip5 představuje 3,4palcové Flex Window, se kterým můžete naplno vyjádřit svou osobnost. Kompaktní a z každého úhlu poutavý skládací telefon je stejně tak všestranný jako přenosný.

Správná velikost pro každou kapsu

Naše nejkompaktnější zařízení Galaxy Z Flip můžete perfektně složit tak, aby se dalo pohodlně schovat do kapsy i příjemně nosit v rukou.

Nejlepší selfie fotoaparát na telefonech Galaxy

Každý úhel bude nejlepší s objektivem FlexCam, který vždy vykouzlí ta nejúžasnější selfies. Nezáleží na tom, jaký fotoaparát si vyberete, s Galaxy Z Flip5 všechno půjde snadno a pohodlně. Jediné, co vám zbývá, je natrénovat si ty správné pózy.

FlexCam selfies. I bez otevření telefonu

Spusťte fotoaparát pomocí ikony ve Flex Window a zachyťte každý důležitý okamžik. Fotografujte, upravujte nastavení a zhotovujte další snímky, aniž byste telefon vůbec museli otevírat.

Selfies bez použití rukou. Výhradně s FlexCam

Otevřete telefon v režimu Flex a vytvořte skupinovou selfie, na kterou se vejdou skutečně všichni. Použijte ovladač fotoaparátu na svém Galaxy Z Flip5 a ohromte své okolí s přiblíženými záběry. Jednoduše dokonalé!

Pořizování nočních snímků pomocí funkce Nightography

Širokoúhlý fotoaparát Galaxy Z Flip5 zachytí z každé scény více. Rozložení telefonu je volitelné - stačí potáhnout ikonu fotoaparátu na okně Flex a začít nahrávat pomocí funkce FlexCam. Se 4K videem funkce Nightography můžete klidně nechat kameru běžet - natáčí totiž rychlostí 60 snímků za vteřinu, takže ztráta slunečního světla se žádným způsobem neprojeví na kvalitě výsledného videa.

Přivítejte 3,4" Flex Window

Odpovídejte na zprávy pomocí QWERTY klávesnice, vyřizujte hovory, zkontrolujte předpověď počasí či dokonce rovnou plaťte – to vše v přehledném a dostatečně velkém Flex Window. To nyní obsahuje mnohem širší výběr ciferníků a křížových gest, které znáte z celého ekosystému Galaxy.

Ještě více svobody s úplně novým panelem režimu Flex

Užijte si výhody nového režimu Flex díky většímu množství ovládacích prvků, které máte na dosah ruky. Jednoduchým stisknutím tlačítka panel skryjete nebo rozšíříte. Dokonce můžete vyklopit touchpad i kurzor. A díky vylepšenému ovládacímu panelu přehrávání je navigace při poslechu hudby či sledování jiného obsahu mnohem lehčí a přesnější než kdykoliv předtím.

Navrženo s ohledem na planetu

Telefony Galaxy Z Flip5 a Fold5 obsahují širší škálu recyklovaných materiálů než jejich předchozí generace, včetně předspotřebitelského recyklovaného skla a hliníku a postspotřebitelských recyklovaných plastů, pocházejících z vyřazených rybářských sítí, sudů s vodou a PET lahví.

Klíčové vlastnosti:

 • Luxusní design spojený s vynikající funkčností
 • Větší 3,4" vnější displej pro působivé vizuální zážitky
 • Výjimečné výkony a vylepšené fotoaparáty pro zachycení každého okamžiku s maximálními detaily a kvalitou
 • Kompaktní a elegantní tvar, který se skvěle vejde do vaší  kapsy nebo kabelky
 • Vylepšený ohebný pant a dvojitá lišta pro pohodlné otevírání a zavírání telefonu
 • Možnost personalizace Flex okna podle vašeho stylu a vkusu pomocí široké nabídky widgetů, ciferníků, fotografií a dalších funkcí

Více informací

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček.
Společnost vyrábí domácí spotřebiče, chladničky a pračky, televizory, monitory  a hlavně mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety. Společnost Samsung je také nadále důvěryhodným výrobcem důležitých elektronických komponent.
Společnost Samsung se zavazuje vytvářet a dodávat kvalitní produkty a služby, které zákazníkům po celém světě přinášejí více pohodlí a pomáhají jim vychutnávat si inteligentnější životní styl. Společnost Samsung je plně oddaná zlepšování globální komunity a neustále se snaží přinášet převratné inovace a vytvářet další přidanou hodnotu.

Stránky výrobce:www.samsung.com

Parametry

Baterie

Typ baterie: 
Li-Pol
Kapacita baterie [mAh]: 
Kapacita baterie udává množství elektrického náboje, které je schopna baterie pojmout. Jednotkou je mAh.
3700
Vlastnosti baterie: 
Bezdrátové nabíjení, reverzní bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení
Výkon drátového nabíjení [W]: 
25

Displej

Velikost displeje [palců]: 
Velikost displeje se vyjadřuje jako úhlopříčka a uvádí se v palcích (1 palec=2,54 centimetrů). S velikostí displeje tedy roste velikost celého zařízení.
6,7
Typ displeje: 
Dynamic AMOLED 2X
Rozlišení displeje [px]: 
Rozlišení displeje udává maximální počet pixelů, které je možno zobrazit na displeji. Vyšší rozlišení mají jemnější obraz s více detailů.
2640 x 1080
Obnovovací frekvence [Hz]: 
120

Fotoaparát

Počet objektivů předního fotoaparátu: 
1
Rozlišení předního fotoaparátu [MPx]: 
10
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 
2
Rozlišení zadního fotoaparátu [Mpx]: 
Rozlišení fotoaparátu se udávaná v megapixelech. Je to číslo, které nám říká, jak velkou výslednou fotografii je snímač schopen zachytit. Čím větší rozlišení snímače, tím větší je výsledná fotografie a tím více budeme mít ve fotografii zachyceno detailů. Ale o kvalitě rozhodují i další specifikace.
12
Rozlišení druhého zadního fotoaparátu [Mpx]: 
12

Funkce a technologie

4G/LTE: 
4G/LTE je technologie umožňující vysokorychlostní internet skrze mobilní síť.
ano
5G: 
5G je technologie umožňující vysokorychlostní internet skrze mobilní síť. Hlavním přínosem nové technologie je významné, přibližně desetinásobné zvýšení přenosové rychlosti a podstatné snížení doby odezvy oproti standardu 4G.
ano
Bluetooth: 
Bluetooth je standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka.
ano
GPS: 
GPS je navigační systém, který dokáže určit polohu, vzdálenost a přesný čas kdekoliv na Zemi.
ano
NFC: 
NFC technologie slouží například k navázání a konfiguraci ostatních složitějších bezdrátových připojení. Třeba jako je párování zařízení pro připojení Bluetooth. Ale také slouží i k bezkontaktním platbám.
ano
Senzory: 
Gyroskop, Senzor přiblížení, Barometr, Digitální kompas, Akcelerometr

Fyzické charakteristiky

Barva: 
grafitová
Hmotnost [g]: 
200
Výška [mm]: 
165
Šířka [mm]: 
72
Hloubka [mm]: 
7
Odolnost: 
voděodolný
Stupeň krytí IP: 
IPX8

Ostatní parametry

Distribuce: 
CZ
V balení: 
nabíjecí kabel

Paměť

Velikost operační paměti [GB]: 
Velikost/kapacita paměti udává, jakou kapacitu operační paměti zařízení obsahuje. Nedostatek paměti se projeví kriticky na výkonu systému, vždy je lepší mít dostatečnou rezervu.
8
Velikost interní paměti [GB]: 
Udává velikost interní paměti pro ukládání dat, jako jsou videa, hudba, fotky, hry a dokumenty do zařízení.
512
Podporované paměťové karty: 
nepodporuje

Procesor

Výrobce procesoru: 
Qualcomm
Model procesoru: 
Označení procesoru, které napoví o bližší specifikaci konkrétního modelu.
Snapdragon 8 Gen 2
Počet jader procesoru: 
Vzhledem k posunu technologie a nárokům na mobilní zařízení, dnes většina zařízení využívá více jádrové procesory. Ty nejvýkonnější zařízení využívájí až 8-jádrové procesory.
8
Frekvence procesoru [GHz]: 
Frekvence procesoru udává rychlost výpočtů jader. Čím vyšší, tím má procesor vyšší výkon, tohle ale platí pouze u stejných architektur a typů procesorů.
3,2

Rozhraní

Port: 
USB-C
Podpora OTG: 
OTG (On-The-Go) je označení USB portu u přenosných zařízení. Přístroj je schopen fungovat i jako hostitel a lze tedy k zařízení připojit flash disk, různé ovládácí zařízení, čtečky karet a další zařízení.
ano

Základní parametry

Operační systém: 
Operační systém je základní programové vybavení, které je zavedeno do paměti zařízení při jeho startu a zůstává v činnosti až do jeho vypnutí.
Android
Konstrukce: 
dotykový
Konfigurace karet: 
Udává typ SIM slotu u mobilních zařízení a jejich využití.
Dual SIM (1× SIM karta + 1x e-SIM)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: VSP DATA a.s.
 • WWW: https://www.vspdata.cz/nova-reklamace-nebo-mimozarucni-oprava
 • E-mail: [email protected]
 • Tel.: +420 381 489 800
 • Adresa: VSP DATA a.s.
 • Ulice: Údolní 2188
 • Město: Tábor
 • PSČ: 390 64
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz výrobcem) na uvedeném WWW, nebo tel.
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?