Samsung Galaxy Tab S9 11" 5G 128GB grafitový

Objednací kód: 111193 Part No.: SM-X716BZAAEUE Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Samsung Galaxy Tab S9 11" 5G 128GB grafitový
 
 
Produkt s dárkem
 
 
 
BONUS!
 
 
 
 
Výkonný tablet 11" Dynamic AMOLED 2x 2560x1600, 120Hz. 275ppi, 420nits, procesor Snapdragon® 8 Gen2, 8GB RAM, 128GB interní paměť, microSDXC až 1TB, fotoaparát 13MPx zadní, 12MPx přední, BT, GPS, USB-C, 8400mAh, 45W, S Pen, SIM+eSIM, 5G, Android 13
Ověřit dostupnost

na prodejnách

23 990 Kč

19 826 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jako dárek k tomuto produktu dostanete Samsung Galaxy Buds2 grafitová zcela zdarma 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

3 222 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

10 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

4 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 544 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 189 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

5 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

11 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

459 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

799 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

4 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

154 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

774 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Samsung Galaxy Tab S9, šedá

Řada tabletů Samsung Galaxy Tab S9 je připravena splnit vaše tvůrčí vize. S elegantním designem a obrazovkou Dynamic AMOLED 2X nabízí Galaxy Tab S9, S9+ a S9 Ultra ohromující barvy a ostrý obraz. Každý detail je promyšlený a jednotný, od plovoucího designu fotoaparátu po přepracovaná boční tlačítka. Díky vylepšenému hardwaru a podpoře HDR10+ nabízí obrazovka živé barvy a věrné černé, a to při obnovovací frekvenci120 Hz. S novým procesorem Snapdragon® 8 Gen 2 For Galaxy a baterií s dlouhou výdrží zůstanete kreativní i na cestách. Navíc, s funkcemi jako Vision Booster a vylepšeným S Penem, Galaxy Tab S9 posouvá možnosti produktivity a spolupráce na novou úroveň.

Kreativita bez kompromisů a maximální produktivita.

Šikovný nástroj v kanceláři, ve škole i doma

Objevte kouzlo pokročilé funkce Note Assist, ve které se dlouhé poznámky setkávají s rychlými souhrny. Ať už si děláte poznámky z přednášky nebo si zapisujete svoje rychlé myšlenky, zvýrazníte odstavec a necháte aplikaci Note Assist přeměnit text na shrnutí ve formě odrážek, které vám poskytne rychlý přehled o celém obsahu bez nutnosti složitého vyhledávání. Uvedená funkce není aktuálně v českém jazyce podporována.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Úprava jako od profesionála

Upravujte svoje fotografie pomocí aplikace Photo Assist, čímž se zbavíte potřeby specializovaného softwaru. Využijte sílu Galaxy AI* na bezproblémové odstranění nežádoucích prvků nebo vyplnění prázdných míst na snímcích. Překáží vám náhodný objekt v pozadí? Žádný problém. Všechny tyto nástroje na úpravu máte nyní pohodlně na dosah ruky, což vám ulehčí editaci všech vašich záběrů.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Mění pravidla hry ve vyhledávání

Zaujal vás exotický dezert na profilu vašeho oblíbeného influencera a chcete vědět, co má na stole? Nebo vás upoutala obálka knihy, ale nedokážete rozluštit její název? Představujeme Circle to Search – převratný nástroj, který mění způsob vyhledávání. Jednoduše zakroužkujte cokoliv na displeji a okamžitě se vám zobrazí výsledky vyhledávání Google. Nejde jen o efektivitu, ale o okamžitý přístup ke všemu, co vás zaujme. Navíc kompatibilita s fotoaparátem vám umožní hlouběji prozkoumat i svět kolem vás, díky čemuž už nemusíte ručně vyhledávat webové stránky.

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Dynamic AMOLED 2X. Uniformní lesk

Jak Galaxy Tab S9, tak Galaxy Tab S9+ a Galaxy Tab S9 Ultra jsou připravené realizovat vaše tvůrčí vize. Všechny tři nabízejí obrazovku Dynamic AMOLED 2X, která přináší ohromující barvy a obraz. Navíc je šetrná k očím, protože vyzařuje méně modrého světla.

Jednotný design. Krása je v detailech

Největší pozornost vždycky budí ty nejmenší detaily. Příkladem je plovoucí design fotoaparátu na zadní straně, který je navržený tak, aby elegantně skryl vylepšený hardware sady fotoaparátů. Dokonce jsme přepracovali i boční tlačítka a uspořádání reproduktorů, aby působily přirozenějším dojmem.

Zářivé barvy, ohromující obraz

Na obrazovce Dynamic AMOLED 2X s vysokým rozlišením je všechno realistické. Detaily jsou dokonale ostré a zřetelné díky široké škále živých barev a věrné černé, jež zajišťuje vylepšená podpora HDR10+, a plynulému posouvání obrazu při frekvenci až 120 Hz.

Nová úroveň hraní díky velkolepé grafice

Řada Galaxy Tab S9 přináší strhující, fotorealistický herní zážitek na rozsáhlé obrazovce karty Tab pro maratónské hraní.6,7 Systém a prostorový zvuk Dolby Atmos.

První tablet Galaxy S odolný proti vodě a prachu

I když jde do tuhého, zůstává Tab spolehlivě odolný. Hladký kovový design zahrnuje náš nejpevnější rám Armor Aluminum, který dostojí svému názvu a chrání tablet před nárazy a pády jako brnění. Díky stupni krytí IP6812, jde o náš vůbec první tablet řady Galaxy Tab S, který je odolný proti vodě a prachu

S Pen: Výkonnější, rychlejší a citlivější

Přiložený S Pen jsme přestavěli tak, aby byl odolný vůči vodě IP68 stejně jako tablet. Je také celoplošně vylepšen, se zvýšenou citlivostí hrotu pro méně náhodných kliknutí. A s magnetickým uchycením a obousměrným nabíjením jej stačí zacvaknout a nabíjet.

Vision Booster: Vylepšené sledování ve venkovním prostředí

Funkce Vision Booster zaručí, že obsah na obrazovce uvidíte zřetelně i v jasně osvětleném prostředí. Dokáže to díky inteligentnímu algoritmu pro venkovní prostředí, který rozpozná sluneční svit a přizpůsobí mu zobrazení. Přecházejte bez problémů mezi interiérem a terasou – vylepšení kontrastu a barev udrží zobrazení živé.

Procesor nové generace a realistické hraní na vyšší úrovni

Extrémně rychlý procesor Snapdragon® 8 Gen 2 For Galaxy je inteligentně zkonstruovaný tak, aby nabízel vysoký výkon a úsporu energie a vy jste mohli hrát hry na mistrovské úrovni. Grafické jádro zajišťuje ve 3D herních prostředích věrné odrazy a stíny, takže vás hraní naprosto pohltí.

Zůstaňte kreativní i na cestách díky baterii s dlouhou výdrží

Díky baterii s dlouhou výdrží váš tvůrčí proces nic nezastaví. Tablet má dostatek energie na to, abyste s ním přečkali celý den, a dokonce i rezervu pro případ, že byste potřebovali dobít telefon. Připojte svůj smartphone Samsung Galaxy kabelem s konektorem USB-C a nabíjení se o vše postará.

Uložte si všechno, co vás inspiruje, díky podpoře microSD

Vyberte si interní úložiště o kapacitě až 1 TB, načrtněte své mistrovské dílo pomocí aplikace GoodNotes a pak si pomocí microSD karty přidejte další úložiště. To je k nezaplacení ve chvíli, kdy budete potřebovat ještě více místa na svá videa, kompozice, fotografie ve vysokém rozlišení a další data.

Ještě pozoruhodnější zapisování poznámek

Zvyšte svou produktivitu díky vylepšeným funkcím S Pen zaměřeným na psaní poznámek. Rychle si zapište, co vám bleskne hlavou, nebo si načrtněte diagram, abyste někomu přehledně vysvětlili svou pointu. Díky funkci S Pen na text můžete okamžitě převést svůj rukopis na strojový text, a to v celé řadě aplikací – například na Googlu, ve Zprávách, v Mapách apod.

Spolupráce v reálném čase přichází do aplikace Samsung Notes

Přizvěte své kolegy k brainstormingu, který ještě podpoří pero S Pen a aplikace Samsung Notes. Sdílejte poznámky mezi zařízeními Samsung Galaxy a upravujte obsah v reálném čase přímo v aplikaci. Můžete dokonce snadno skenovat vícestránkové dokumenty a ukládat je do Galerie, abyste je měli po ruce během videohovorů.

Klíčové vlastnosti:

 • Obrazovka Dynamic AMOLED 2X s vysokým rozlišením a podporou HDR10+
 • Extrémně rychlý procesor Snapdragon® 8 Gen 2 For Galaxy pro vysoký výkon a úsporu energie
 • Odolnost proti vodě a prachu díky hladkému kovovému designu a rámu Armor Aluminum s krytím IP68
 • Přiložený S Pen s vylepšenou citlivostí a magnetickým uchycením pro pohodlné použití a nabíjení
 • Funkce Vision Booster pro vylepšené zobrazení ve venkovních podmínkách
 • Baterie s dlouhou výdrží, která umožňuje nepřetržitou kreativitu a nabíjení dalších zařízení
 • Možnost rozšíření úložiště pomocí microSD karty a podpora aplikací jako GoodNotes pro efektivní správu obsahu
 • Vylepšené funkce S Pen pro psaní poznámek a snadnou konverzi ručního písma na strojový text

Více informací

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček.
Společnost vyrábí domácí spotřebiče, chladničky a pračky, televizory, monitory  a hlavně mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety. Společnost Samsung je také nadále důvěryhodným výrobcem důležitých elektronických komponent.
Společnost Samsung se zavazuje vytvářet a dodávat kvalitní produkty a služby, které zákazníkům po celém světě přinášejí více pohodlí a pomáhají jim vychutnávat si inteligentnější životní styl. Společnost Samsung je plně oddaná zlepšování globální komunity a neustále se snaží přinášet převratné inovace a vytvářet další přidanou hodnotu.

Stránky výrobce:www.samsung.com

Stránky o produktu:https://www.samsung.com/cz/tablets/

Parametry

Displej

Velikost displeje [palců]: 
Velikost displeje se vyjadřuje jako úhlopříčka a uvádí se v palcích (1 palec=2,54 centimetrů). S velikostí displeje tedy roste velikost celého zařízení.
11
Rozlišení displeje [px]: 
Rozlišení displeje udává maximální počet pixelů, které je možno zobrazit na displeji. Vyšší rozlišení mají jemnější obraz s více detailů.
2560 × 1600

Fotoaparát

Rozlišení fotoaparátu [Mpx]: 
Rozlišení fotoaparátu se udávaná v megapixelech. Je to číslo, které nám říká, jak velkou výslednou fotografii je snímač schopen zachytit. Čím větší rozlišení snímače, tím větší je výsledná fotografie a tím více budeme mít ve fotografii zachyceno detailů. Ale o kvalitě rozhodují i další specifikace.
13
Rozlišení předního fotoaparátu [MPx]: 
12
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 
1

Funkce a technologie

5G: 
5G je technologie umožňující vysokorychlostní internet skrze mobilní síť. Hlavním přínosem nové technologie je významné, přibližně desetinásobné zvýšení přenosové rychlosti a podstatné snížení doby odezvy oproti standardu 4G.
ano
Bluetooth: 
Bluetooth je standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka.
ano
GPS: 
GPS je navigační systém, který dokáže určit polohu, vzdálenost a přesný čas kdekoliv na Zemi.
ano
Snímač otisků prstů: 
Tato funkce může v mnoha případech(například prihlášení do systému) nahradit znakové heslo, nemusíte si tedy již hesla pamatovat, stačí pouze otisk prstu.
ano

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
254,3
Šířka [mm]: 
165,8
Hloubka [mm]: 
5,9

Paměť

Velikost operační paměti [GB]: 
Velikost/kapacita paměti udává, jakou kapacitu operační paměti zařízení obsahuje. Nedostatek paměti se projeví kriticky na výkonu systému, vždy je lepší mít dostatečnou rezervu.
8
Velikost interní paměti [GB]: 
Udává velikost interní paměti pro ukládání dat, jako jsou videa, hudba, fotky, hry a dokumenty do zařízení.
128

Základní parametry

Kompatibilní s operačním systémem: 
Android
Slot pro paměťovou kartu: 
Zařízení obsahuje slot pro paměťové karty, je tedy možné rozšíření kapacity.
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: VSP DATA a.s.
 • WWW: https://www.vspdata.cz/nova-reklamace-nebo-mimozarucni-oprava
 • E-mail: [email protected]
 • Tel.: +420 381 489 800
 • Adresa: VSP DATA a.s.
 • Ulice: Údolní 2188
 • Město: Tábor
 • PSČ: 390 64
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz výrobcem) na uvedeném WWW, nebo tel.
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?