Samsung Galaxy S21 5G (SM-G991B) 128GB bílý

Objednací kód: 9906869 Part No.: SM-G991BZWDEUE Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Samsung Galaxy S21 5G (SM-G991B) 128GB bílý
 

 Novinka 

 
Produkt s dárkem
Trade-IN s bonusem 3500 Kč
 
 
 
BONUS!
 
 
 
 
Supervýkonný smartphone, 6,2" FullHD+ 2400 x 1080, Dynamic AMOLED 2X, 421ppi, 120Hz, OctaCore Exynos 2100, 8GB RAM, 128GB interní paměť, fotoaparát 64MPx + 12MPx + 12MPx zadní, přední 10MPx, GPS, NFC, USB-C, 4000mAh, IP68, Dolby Atmos, 5G, Android 10
Zobrazit na prodejnách
­ 22 990,- Kč 
Cena nyní: 22 490,- Kč 

18 587 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 1 125 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jako dárek k tomuto produktu dostanete Eset Mobile Security - 1 zařízení, 3 měsíce (elektronická licence)  BONUS v hodnote 99,- Kč
Jako dárek k tomuto produktu dostanete Samsung Galaxy Buds Live černé zcela zdarma 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

1 390 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 390 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 390 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 390 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 399 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 399 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 299 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

899 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

899 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

899 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

899 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

599 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Galaxie velkolepých zážitků

Bavte se a pracujte bez omezení. Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G od společnosti Samsung nabízejí dosud nejrychlejší procesor Galaxy, baterii s celodenní výdrží, výrazný design a odolné provedení, a hlavně dechberoucí 64Mpx fotoaparát, který kromě jemných fotografií pořizuje také neuvěřitelně detailní video v rozlišení 8K.


Pokročilý displej s nádherným obrazem

Sledováním displeje svého smartphonu strávíte spoustu času, tak by tomu měla odpovídat kvalita zobrazení. Úchvatná Dynamic AMOLED 2X obrazovka vás oslní špičkovým barevným podáním a kontrastem. Když se dá obraz do pohybu, bude neuvěřitelně plynulý díky až 120Hz obnovovací frekvenci, kterou displej automaticky optimalizuje podle zobrazeného obsahu. Herní akce ani posouvání textu či feedů na sociálních sítí ještě nikdy nebylo plynulejší.


Ochranné sklo s neuvěřitelnou odolností

Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G nabízí dechberoucí design, který by byla škoda znehodnotit škrábanci. Naštěstí pokrývá jejich displeje nejpokročilejší ochranné sklo Gorilla Glass Victus™, které smartphone efektivně ochrání. U modelu S21+ 5G chrání dokonce i designová záda telefonu (u modelu S21 5G jsou tvořena zesíleným polykarbonátem Glastic).


Fotoaparát, kterému nic neunikne

Zachyťte svět kolem sebe v nebývalých detailech. Hlavní fotoaparát Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G vás zcela ohromí rozlišením 64 Mpx, díky kterému pořizuje spíše umělecká díla než obyčejné fotky.


Úchvatně detailní 8K videa

Natáčejte videa v takové kvalitě, že nezastarají a budou vypadat skvěle i na televizorech a monitorech budoucnosti. Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G překonávají současný standard 4K a natáčí v ještě čtyřikrát jemnějším rozlišení 8K (při 24 snímcích za sekundu), jež teprve proniká na trh a zatím je jednoznačně „nadstandardem“. Záznamy jsou tak detailní a jemné, že je můžete v libovolný okamžik zastavit a uložit snímek jako kvalitní fotografii ve vysokém rozlišení. Poslouží k tomu praktická funkce 8K Video Snap.


Vysoce stabilní i plynulé videozáznamy

V pořizování kvalitních videí vás už nebude omezovat ani nedostatečné osvětlení. Superplynulé video v 60 fps automaticky přizpůsobuje dynamickou snímkovou frekvenci, aby výsledky vždy stály za to. Svým Galaxy S21 5G nebo Galaxy S21+ 5G navíc můžete efektivně nahradit akční kameru. Natáčejte svá dobrodružství se zapnutou funkcí Superstabilizace, která záznam účinně vyrovnává pomocí pokročilé umělé inteligence, aby nebyl rušivě roztřesený.


Přeneste se i přes velkou vzdálenost

Fotoaparát Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G si hravě poradí i s focením na dálku. Nabízí až 30× digitální zoom, takže nemusíte udělat ani krok, a přesto budete přímo v centru dění. Telefon si navíc poradí i se záchvěvy vaší ruky – stabilizuje je pomocí funkce Zoom Lock.


Překrásné noční fotografie

Dokonalé záběry i při sníženém osvětlení nebo v noci? S Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G to není sen, ale realita. Snímky budou nejen detailně vykreslené, ale také překrásně barevné. Scénu přitom nemusíte přesvítit bleskem ani používat žádné příslušenství.


Výkon a výdrž, na které je spolehnutí

Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G vás nenechají na holičkách. Dostatek výkonu na jakýkoli výkon zajistí špičkový 5nm procesor. Nekompromisní rychlosti stahování i nahrávání v mobilní síti zaručuje podpora 5G. Baterie s kapacitou až 4 800 mAh nabídne delší než celodenní výdrž, a případně ji rychle vzkřísíte díky rychlému nabíjení, a to i bezdrátovému. A abyste se při používání nemuseli ani omezovat, ani strachovat, jsou smartphony odolné proti vodě a prachu podle standardu IP68.


Efektivní komunikace s vaším počítačem

Při práci na PC už nemusíte jedním okem neustále kontrolovat svůj smartphone. Díky řešení Link to Windows můžete svůj Galaxy S21 5G či Galaxy S21+ 5G propojit s počítačem s Windows 10 a získat přístup k notifikacím, zprávám, fotografiím, a dokonce i kompatibilním aplikacím. Ty navíc můžete připnout k hlavnímu panelu nebo do nabídky Start, abyste je vždy měli hned po ruce.


Více informací

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček.
Společnost vyrábí domácí spotřebiče, chladničky a pračky, televizory, monitory  a hlavně mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety. Společnost Samsung je také nadále důvěryhodným výrobcem důležitých elektronických komponent.
Společnost Samsung se zavazuje vytvářet a dodávat kvalitní produkty a služby, které zákazníkům po celém světě přinášejí více pohodlí a pomáhají jim vychutnávat si inteligentnější životní styl. Společnost Samsung je plně oddaná zlepšování globální komunity a neustále se snaží přinášet převratné inovace a vytvářet další přidanou hodnotu.

Stránky výrobce:www.samsung.com

Parametry

Fotoaparát

Počet objektivů předního fotoaparátu: 
1
Rozlišení předního fotoaparátu [MPx]: 
10
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 
3
Rozlišení zadního fotoaparátu [Mpx]: 
Rozlišení fotoaparátu se udávaná v megapixelech. Je to číslo, které nám říká, jak velkou výslednou fotografii je snímač schopen zachytit. Čím větší rozlišení snímače, tím větší je výsledná fotografie a tím více budeme mít ve fotografii zachyceno detailů. Ale o kvalitě rozhodují i další specifikace.
12
Rozlišení druhého zadního fotoaparátu [Mpx]: 
12
Rozlišení třetího zadního fotoaparátu [Mpx]: 
64

Funkce a technologie

5G: 
5G je technologie umožňující vysokorychlostní internet skrze mobilní síť. Hlavním přínosem nové technologie je významné, přibližně desetinásobné zvýšení přenosové rychlosti a podstatné snížení doby odezvy oproti standardu 4G.
ano
WiFi: 
Zajišťuje vzájemné bezdrátové propojení přenosných zařízení a dále jejich připojování na lokální (např. firemní) sítě LAN.
ano
Bluetooth: 
Bluetooth je standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka.
ano
GPS: 
GPS je navigační systém, který dokáže určit polohu, vzdálenost a přesný čas kdekoliv na Zemi.
ano
Snímač otisků prstů: 
Tato funkce může v mnoha případech(například prihlášení do systému) nahradit znakové heslo, nemusíte si tedy již hesla pamatovat, stačí pouze otisk prstu.
ano
NFC: 
NFC technologie slouží například k navázání a konfiguraci ostatních složitějších bezdrátových připojení. Třeba jako je párování zařízení pro připojení Bluetooth. Ale také slouží i k bezkontaktním platbám.
ano
Bezdrátové nabíjení: 
Qi je standard pro bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce. Systém Qi se skládá z napájecí podložky a kompatibilního přenosného zařízení. Bezdrátové nabíječky standardu Qi nabízejí srovnatelnou účinnost s klasickými drátovými.
ano

Fyzické charakteristiky

Konstrukce: 
Dotykový
Kapacita baterie [mAh]: 
Kapacita baterie udává množství elektrického náboje, které je schopna baterie pojmout. Jednotkou je mAh.
4000
Voděodolnost: 
Zařízení splňují testy odolnosti stupně IPX.
ano

Průvodce výběrem

Operační systém: 
Operační systém je základní programové vybavení, které je zavedeno do paměti zařízení při jeho startu a zůstává v činnosti až do jeho vypnutí.
Android
Velikost displeje [palců]: 
Velikost displeje se vyjadřuje jako úhlopříčka a uvádí se v palcích (1 palec=2,54 centimetrů). S velikostí displeje tedy roste velikost celého zařízení.
6,2
Rozlišení displeje [px]: 
Rozlišení displeje udává maximální počet pixelů, které je možno zobrazit na displeji. Vyšší rozlišení mají jemnější obraz s více detailů.
2400 x 1080
Velikost operační paměti [GB]: 
Velikost/kapacita paměti udává, jakou kapacitu operační paměti zařízení obsahuje. Nedostatek paměti se projeví kriticky na výkonu systému, vždy je lepší mít dostatečnou rezervu.
8
Velikost interní paměti [GB]: 
Udává velikost interní paměti pro ukládání dat, jako jsou videa, hudba, fotky, hry a dokumenty do zařízení.
128
Konfigurace karet: 
Udává typ SIM slotu u mobilních zařízení a jejich využití.
Dual SIM (2× SIM karta)
 
 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: VSP DATA a.s.
 • WWW: https://www.vspdata.cz/servis/samsung
 • E-mail: samsung@vspdata.cz
 • Tel.: +420 381 489 589
 • Adresa: VSP DATA a.s.
 • Ulice: Průmyslová 1181
 • Město: Sezimovo Ústí II
 • PSČ: 391 02
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz servisem) na uvedeném WWW, nebo tel., nebo osobně na všech pobočkách: https://www.vspdata.cz/kontakty/
 •  
   
   
   
   
   

  0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?