Samsung flipové pouzdro Smart View pro Samsung Galaxy S24 Ultra černý

Objednací kód: 130267 Part No.: EF-ZS928CBEGWW Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Samsung flipové pouzdro Smart View pro Samsung Galaxy S24 Ultra černý
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ověřit dostupnost

na prodejnách

1 279 Kč

1 057 Kč bez DPH

 
 

Varianty produktu

v prodeji další 3 varianty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

35 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

38 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

35 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

38 490 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Buďte vždy v obraze

Sedíte uprostřed pracovní schůzky a přišlo vám upozornění na příchozí hovor či zprávu? Zachovejte si dekórum a využijte praktickou funkci interaktivního okna Flipového pouzdra SmartView. S ním jedním pohledem zjistíte, kolik je právě hodin, kdo vám volá a další. Oznámení vždy bezpečně najdete na malé vykrojené obrazovce krytu, takže vám už nic důležitého neunikne.
Ovládejte telefon jedním klepnutím

Zavřené pouzdro? Žádný problém! S praktickým interaktivním oknem můžete svůj telefon používat i bez otravného otvírání předního krytu. Stačí jednoduchý dotyk vaším prstem a okamžitě můžete přijmout hovor nebo pozastavit přehrávání oblíbeného playlistu. Je to hračka!
Mějte vše důležité po ruce

Flipové pouzdro SmartView vám skvěle poslouží i jako bezpečná skrýš pro vaši bankovní kartu. Uvnitř se nachází praktická kapsa, kam ji můžete bezpečně vsunout a nebát se tak o její ztrátu. Při placení potom už jen vytáhnete telefon, o ostatní se starat nemusíte.
Více informací

Od svého založení v roce 1969 ve městě Suwon v Koreji se společnost Samsung Electronics rozrostla v globální společnost, která zaujímá přední místo v oblasti informačních technologií a má po celém světě více než 200 poboček.
Společnost vyrábí domácí spotřebiče, chladničky a pračky, televizory, monitory  a hlavně mobilní telekomunikační zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety. Společnost Samsung je také nadále důvěryhodným výrobcem důležitých elektronických komponent.
Společnost Samsung se zavazuje vytvářet a dodávat kvalitní produkty a služby, které zákazníkům po celém světě přinášejí více pohodlí a pomáhají jim vychutnávat si inteligentnější životní styl. Společnost Samsung je plně oddaná zlepšování globální komunity a neustále se snaží přinášet převratné inovace a vytvářet další přidanou hodnotu.

Stránky výrobce:www.samsung.com

Parametry

Kompatibilita

Kompatibilita s modely Samsung: 
S24 Ultra
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Libor (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?