SAFESCAN TimeMoto licence PC software Plus
Objednací kód: 8991409 Part No.: 139-0600 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 5 278 Kč + 3 
 
 
 
 
 

SAFESCAN TimeMoto licence PC software Plus

 
 
 
 
SAFESCAN TimeMoto software pro docházkový systém TimeMoto
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 6 390,- Kč 

5 281 Kč bez DPH

Splátky již od 319 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

TimeMoto PC Plus Software Pro Windows/PC

VŠECHNY DŮLEŽITÉ FUNKCE SOFTWARU PC
TimeMoto PC Plus obsahuje všechny funkce standardního časového registračního softwaru PC, který je dodáván s každým registračním terminálem TimeMoto. S programem PC Plus můžete také vytvořit aktuální seznam návštěv a můžete vytvářet denní, týdenní, měsíční nebo periodické přehledy pro jednotlivé oddělení a zaměstnance. Můžete také sledovat náklady, odpracované hodiny, přesčasy a absencí, sestavovat pracovní plány a stahovat data jako tabulku Excel, CSV, PDF nebo exportovat do mzdového balíčku. Výkonná databáze, funkce automatického zálohování a multi-terminální podpora dělají z PC Plus výkonný nástroj.

Ještě snadnější plánování s barevným kódováním a přetahováním objektů
Zvyšte vizuální srozumitelnost přidáním barev jednotlivým projektům, střediskům a zaměstnancům. Použijte je spolu s intuitivním přetahováním v softwaru PC Plus pro snadné plánování směn a okamžité porovnání plánovaných a skutečně odpracovaných hodin.

ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI PLÁNOVÁNÍ A PODÁVÁNÍ ZPRÁV
Náš software PC Plus přidává řadu dalších funkcí do našeho již obsáhlého registračního balíčku. Například rozdělit 24hodinové období na více služeb, sledovat přítomnost zaměstnanců mimo běžnou pracovní dobu a sledovat, kdy zaměstnanci jsou na dovolené. Můžete také optimalizovat plány, abyste minimalizovali nadčasy a definovali svátky, aby to bylo při plánování hodnoceno.

Mzdové třídy
Mzdové třídy umožňují definovat základní sazby platit za uživatele nebo skupinu uživatelů, a aplikovat pravidla, která upravují tuto základní sazbu. Budete mít možnost generovat sestavu a zobrazí počet hodin, spojených s každou rychlost mzdy.
Modul mzdové třída byl navržen tak, aby byl co nejpružnější, zatímco ještě zůstane jednoduché na používání. Každá mzdové třída má svůj název a popis, a je spojena se základní sazbou mzdy. Pro každou třídu Platit budete mít možnost definovat sadu pravidel, která budou upravovat rychlost platu v závislosti na množství odpracovaných hodin. Každé pravidlo mzdové třídy bude spuštěna, pokud je splněna jedna nebo více podmínek.


 

Fotogalerie SAFESCAN TimeMoto licence PC software Plus

Stránky o produktu:

https://www.safescan.com/cs-cz/store/dochazkove-pristroje/timemoto-pc-plus


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­