SAFESCAN TimeMoto licence PC software Plus

Objednací kód: 8991409 Part No.: 139-0600 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
 
 
SAFESCAN TimeMoto software pro docházkový systém TimeMoto
Ověřit dostupnost

na prodejnách

5 891 Kč

4 869 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

SAFESCAN TimeMoto licence PC software Plus

VŠECHNY DŮLEŽITÉ FUNKCE SOFTWARU PC

TimeMoto PC Plus obsahuje všechny funkce standardního časového registračního softwaru PC, který je dodáván s každým registračním terminálem TimeMoto. S programem PC Plus můžete také vytvořit aktuální seznam návštěv a můžete vytvářet denní, týdenní, měsíční nebo periodické přehledy pro jednotlivé oddělení a zaměstnance. Můžete také sledovat náklady, odpracované hodiny, přesčasy a absencí, sestavovat pracovní plány a stahovat data jako tabulku Excel, CSV, PDF nebo exportovat do mzdového balíčku. Výkonná databáze, funkce automatického zálohování a multi-terminální podpora dělají z PC Plus výkonný nástroj.

JEŠTĚ SNADNĚJŠÍ PLÁNOVÁNÍ S BAREVNÝM KÓDOVÁNÍM A PŘETAHOVÁNÍM OBJEKTŮ

Zvyšte vizuální srozumitelnost přidáním barev jednotlivým projektům, střediskům a zaměstnancům. Použijte je spolu s intuitivním přetahováním v softwaru PC Plus pro snadné plánování směn a okamžité porovnání plánovaných a skutečně odpracovaných hodin.

ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI PLÁNOVÁNÍ A PODÁVÁNÍ ZPRÁV

Náš software PC Plus přidává řadu dalších funkcí do našeho již obsáhlého registračního balíčku. Například rozdělit 24hodinové období na více služeb, sledovat přítomnost zaměstnanců mimo běžnou pracovní dobu a sledovat, kdy zaměstnanci jsou na dovolené. Můžete také optimalizovat plány, abyste minimalizovali nadčasy a definovali svátky, aby to bylo při plánování hodnoceno.

MZDOVÉ TŘÍDY

Mzdové třídy umožňují definovat základní sazby platit za uživatele nebo skupinu uživatelů, a aplikovat pravidla, která upravují tuto základní sazbu. Budete mít možnost generovat sestavu a zobrazí počet hodin, spojených s každou rychlost mzdy.

Modul mzdové třída byl navržen tak, aby byl co nejpružnější, zatímco ještě zůstane jednoduché na používání. Každá mzdové třída má svůj název a popis, a je spojena se základní sazbou mzdy. Pro každou třídu Platit budete mít možnost definovat sadu pravidel, která budou upravovat rychlost platu v závislosti na množství odpracovaných hodin. Každé pravidlo mzdové třídy bude spuštěna, pokud je splněna jedna nebo více podmínek.

 • Typ: TM PC Software
 • Seznam přítomných v reálném čase
 • Rozvrhy pracovních hodin
 • Kódy pro práce/projekty
 • Manažerské reporty docházky
 • Export do Excelu, CSV a PDF
 • Výpočet přesčasů
 • Neomezený počet uživatelů
 • Pokročilé plánování pracovních rozvrhů/svátků
 • Export dat do hlavních mzdových systémů
 • Připraveno pro evropskou legislativu GDPR

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Barbora (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?