Sada SRAM GX T-Type Eagle E-MTB 104BCD Transmission AXS, bez klik

Objednací kód: 111684 Part No.: 14583 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Sada SRAM GX T-Type Eagle E-MTB 104BCD Transmission AXS, bez klik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ověřit dostupnost

na prodejnách

29 900 Kč

24 711 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Sada SRAM GX T-Type Eagle E-MTB 104BCD Transmission AXS  (přeh.,baterie,nabíječka, el.tlačítko POD, převodník 104BCD T-Type 36z,Clip-on Guard, řetěz 126čl., CS XS-1275 10-52z) – kliky nejsou součástí baleníPohon, který si oblíbili vášniví jezdci jako nejlepšího kamaráda pro celé dny, je nyní k dispozici i jako Transmission. Přístup bez kompromisů a s ohledem na rozpočet ještě stále zůstává v sadě zakomponovaný, ale je modernizován pro novou generaci kol. Přehazovačka GX Eagle Transmission řadí stejně ostře a přesně jako ostatní přehazovačky v rodině Transmission a také je vybavena vyměnitelnými chrániči v případě poškrábání pro lepší ochranu a servisovatelnost. Řazení v tahu je umožněno díky kombinaci technologie X-SYNC a mapování na kazetě GX, což umožňuje plynulá přeřazení i v největším záběru. Kliky GX Eagle Transmission DUB stojí mimo řadu generických konvenčních klik a poskytují bezkompromisní rovnováhu mezi tvarem a funkcí pro jezdce, kteří nechtějí kompromisy. Jsou to kliky, kde se čistý výkon setkává s optimální hodnotou. Jejich jedinečný tvar byl vykován z hliníku pro sílu bez nadbytečné hmotnosti a kompozitní chrániče převodníku přidávají funkcionalitu a umožňují jezdcům předcházet poškrábáním a poškození, která přicházejí s terénem. Řetěz T-Type má jedinečný plochý profil a je specificky navržen pro optimalizaci chodu Eagle Transmission a pro zvýšené točivé momenty na E-MTB.- K dispozici ve variantách s kliky o délce 165, 170 a 175 mm s převodníkem 32 zubů.

- E-MTB sady jsou k dispozici pro systémy elektromotorů Bosch, Brose a 104 BCD.

- V balení: přehazovačka GX Eagle Transmission, kazeta GX Eagle Transmission, řetěz GX Eagle Transmission Flattop, ovladač Pod, baterie AXS a nabíječka, kliky nebo převodník dle specifikace.


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Vít (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?