Rollei Lumis Comfort Ring Light Bi-Color

Objednací kód: 112017 Part No.: 28585 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
 
 
LED světlo, 120x LED, bílé, 10W, 3200/4500/5500K, stativ, dálkové ovládání
Ověřit dostupnost

na prodejnách

990 Kč

818 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:


Rollei Lumis Comfort Bi-Color – kruhové světlo pro vlogování a videokonference

Dvoubarevné hruhové světlo Rollei Lumis Comfort Ring Light Bi-Color je ideálním příslušenstvím pro vlogery, tvůrce digitálního obsahu a všechny, kteří pracují s mobilními multimédii. LED kruhové světlo Rollei je doplněno držákem smartphonu a stativem pro snadné a stabilní umístění, takže během okamžiku můžete začít tvořit. Své uplatnění najde také v rámci mobilních videokonferencí. Součástí balení je dálkové ovládání pro jednoduchou kontrolu a svobodu při vytváření obsahu.Vše pro vaši kreativitu

Světlo Rollei Lumis Comfort Ring Light Bi-Color disponuje 3 režimy pro nastavení rozsahu od studeného až po teplé světlo, které lze nastavit v 10 úrovních jasu. Samotné kruhové světlo můžete otáčet vodorovně kolem osy a tím nastavit přesný úhel dopadu světla.Díky stativu nastavíte světlo do výšky až 1.6 metrů, konstrukce z hliníku zajišťuje potřebnou pevnost a stabilitu. Možnosti nastavení jsou tak více než obstojné. Bluetooth dálkové ovládání podporuje snadnou ovladatelnost pomocí smartphonu Po spárování zvládnete efektivně pořizovat fotografie nebo videa na dálku, aniž byste museli měnit polohu a znovu se aranžovat do ideální pozice.

 

Rollei Lumis Comfort Ring Light Bi-Color

Kompaktní LED kruhové světlo se 120 LED diodami a nastavitelnou barevnou teplotou 3200, 4500 a 5500 K. Ideální například pro noční fotografování portrétů, natáčení vlogů či streamování. Předností je snadné ovládání či nastavitelný úhel sklonu.

Součástí balení je kabel s dálkovým ovládáním (1,9 m), držák mobilního telefonu, stativ (1/4" závit) a Bluetooth dálkové ovládání + baterie (CR2032).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Výkon: 10 W
Intenzita osvětlení: 440 Luxů při 0,5 m (5500 K)
Počet LED diod: 120 (60x studená bílá, 60x teplá bílá)
Barevné podání (CRI): 80+
Barevná teplota: 3200, 4500 nebo 5500 K
Napájení: USB kabel DC 5 V (napájecí adaptér není součástí)
Maximální výška: 160 cm
Minimální výška: 48,5 cm
Rozměry: 235 x 200 x 27 mm (bez stativu)
Hmotnost: 210 g (bez stativu)
Barva: černá - bílá


Více informací

Společnost Rollei má tradici již od roku 1920 ve městě Braunschweig (Brunswick), kdy Paul Franke roku 1916 vymyslel nový druh fotoaparátu na svitkový film známý jako Rolleiflex a poté založil spolu s investorem Reinholdem Heideckem obchodní firmu “Franke & Heidecke”. Tyto dvouoké zrcadlovky brzy díky své kvalitě a preciznímu zpracování dobyly svět a značka Rollei se stala uznávanou značkou kvality a ikonou ve fotografickém průmyslu.

Od roku 2015 se společnost jmenuje Rollei GmbH & Co. KG a působí ve více než 20 evropských zemích jako výrobce vysoce kvalitních akčních kamer, fotoaparátů, stativů a dalšího foto příslušenství. Společnost Rollei klade stále maximální důraz na prémiovou kvalitu a tím tak pokračuje v historii jména značky Rollei.

Stránky výrobce:http://www.rollei.com/

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radim (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?