Remington S2412 Air Plates

 
 
 
 
Kompaktní žehlička na vlasy, technologie pohyblivých ploch, keramický povrch s titanem, teplota 200 °C, 100mm žehlicí plochy, připravena k použití za 30 s...
Objednací kód8802589
Part No.

S2412

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 823 Kč + 3 
ověřit dostupnost
­ 1 599,- Kč 
Cena nyní: 999,- Kč 

826 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Žehlička na vlasy Air Plates značky Remington je první žehličkou na světě s unikátní technologií pohyblivých ploch, která byla navržena pro styling vlasů jedním tahem. Oproti běžným žehličkám na vlasy umožňuje tento nový design žehlicích ploch maximální kontakt s vlasy. S každým tahem se tyto pohyblivé plochy dokonale přizpůsobí vašim vlasům a zajistí, že styling bude precizní již po jednom tahu a bez nutnosti opakování. Styling je rychlý a efektivní jako nikdy předtím!

Naše inovativní plochy se nedotýkají vnějšího povrchu, což ho činí chladnějším oproti povrchům běžných žehliček na vlasy. Tento chladný povrch vám umožňuje manipulovat s žehličkou oběma rukama pro snadné vytvoření krásných a bohatých vln nebo naprosto rovných vlasů.

Zdokonalený keramický povrch s titanem vydrží až 3x déle než běžná žehlička a zajistí až 2x hladší skluz po vlasech. Žehlení vlasů se stane zábavou, vytvořte okouzlující styly bez krepatění vlasů s lehkostí a nadšením!

TECHNOLOGIE POHYBLIVÝCH PLOCH
Inovativní technologie pohyblivých ploch zajišťuje maximální přizpůsobení ploch vašim vlasům pro dokonalý styling jedním tahem. Tato unikátní technologie také umožní vnějšímu povrchu zůstat chladný pro lepší manipulaci s žehličkou - při žehlení i při tvoření vln ji můžete uchopit oběma rukama a snadněji tak dosáhnout dokonalých výsledků. Díky kompaktnosti žehličky si můžete tuto skvělou technologii vzít s sebou kamkoli na cesty - ať se chystáte na dovolenou, do posilovny nebo do kanceláře.

DOKONALÝ STYLING BEZ KOMPROMISŮ
Kompaktnost této žehličky nijak neovliňuje její perfektní stylingové výsledky. I přes to, že žehlička je znatelně menší, zkrácená byla pouze rukojeť. 100mm délka žehlicích ploch zůstala zachována. Proč trávit vaši dovolenou zdlouhavým stylingem s mini žehličkami, když díky této kompaktní žehličce Air Plates dosáhnete dokonalého stylingu během chvíle?

Specifikace:
Unikátní technologie pohyblivých ploch
Poskytuje maximální kontakt pro efektivnější vytvoření účesu
Keramický povrch s titanem
- 2x hladší skluz
- 10x více keramiky*
Technologie  Cool Touch pro větší kontrolu vašeho účesu
Teplota 200 °C
100mm žehlicí plochy
Připravena k použití za 30 s
Tlačítko pro zapnutí/vypnutí
LED indikátor
Uzamknutí ploch
Silikonová  krytka
Univerzální napětí
1.8m otočný kabel


 

Fotogalerie Remington S2412 Air Plates

Stránky o produktu:

https://cz.remington-europe.com/produkty/kompaktni-zehlicka-na-vlasy


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše