Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

RACK TRITON 19" nástěnný rozvaděč jednodílný RFA 12U/900x400mm

 
RACK TRITON 19" nástěnný rozvaděč jednodílný RFA 12U/900x400mm
 
 
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 12 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
RFA - řešení pro malé a střední firmy; Nový nástěnný rozvaděč RF je určený pro pokrytí komunikačních potřeb malé a střední firmy. Rozvaděč je rozdělený do tří sekcí: 1. sekce: První sekce umožňuje instalovat 19" zařízení o maximální výšce 6U a hloubce ...
Objednací kód4934523
Part No.

7170

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena 6 187 Kč
ověřit dostupnost
­ 8 235,- Kč 
Cena nyní: 7 486,- Kč 

6 187 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

RFA - řešení pro malé a střední firmy

Nový nástěnný rozvaděč RF je určený pro pokrytí komunikačních potřeb malé a střední firmy. Rozvaděč je rozdělený do tří sekcí:

1. sekce:
První sekce umožňuje instalovat 19" zařízení o maximální výšce 6U a hloubce 400 mm. Zařízení je umístěno vertikálně a 19" lišty jsou nastavitelné v předem definovaných pozicích. Typickým zařízením instalovaným v této sekci je rozvod napájení 230 V, adaptéry pro aktivní prvky případně příchozí datové linky. 2. sekce:
V druhé sekci je k dispozici montážní šířka 19", výška 12U a hloubka 400 mm, montážní lišty jsou plynule nastavitelné. V této sekci je obvykle soustředěna strukturovaná kabeláž a aktivní prvky firemní sítě. Zde dochází k distribuci jednotlivých služeb na pracovní místa. Doporučená kapacita je do 48 pracovních míst (každé obslouženo 2 porty dle norem). 3. sekce:
Třetí sekce zabírá celou plochu zadní stěny rozvaděče. K dispozici je zde prostor pro zařízení o maximálních rozměrech 19", výšce 2U a hloubce 800 mm instalované vertikálně. Přístup do této sekce umožňují perforovaná boční dvířka na pravé straně rozvaděče. Sekce umožňuje například instalaci serveru 1U nebo 2U. Boční dvířka poskytují dostatek prostoru pro vysunutí celého serveru do strany (pokud má server výsuvné ližiny). Z tohoto důvodu je při instalaci nutné počítat s dostatkem prostoru po obou stranách rozvaděče. Na pravé straně kvůli montáži serveru a na levé pro celoplechová dvířka první sekce. Chlazení instalovaného zařízení je možno podpořit instalací chladících ventilátorů RAB-CH-X30-X1.

Vylamovací záslepky:
1. V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Součástí příbalu je plastový rámeček a záslepka s kartáčovým těsněním pro utěsnění vstupu proti prachu. 2. V levých celoplechových dveřích jsou dvě vylamovací záslepky pro montáž chladících ventilátorů RAB-CH-X30-X1.

Kód výrobce:
RFA-12-A94-CAX-A1


 

Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Kapacita [U]: 
12
Odnímatelné bočnice: 
ano
Typ rozvaděče: 
nástěnný
Barva: 
šedá
Výška [mm]: 
635
Šířka [mm]: 
900
Hloubka [mm]: 
400
Hmotnost [kg]: 
38
Typ: 
Jednodílný
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše