Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

QNAP TVS-951X-8G

 
QNAP TVS-951X-8G
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 44 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 9x HDD (4x2,5", 5x3,5"), 1x 1GbE, 1x 10GbE, 3x USB 3.0, 1x HDMI, Celeron 1,8GHz DC, 8GB RAM, RAID 0,1 5,6,10, JBOD
Objednací kód8989696
Part No.

TVS-951X-8G

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 21 841 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 26 429,- Kč 

21 842 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Model TVS-951X je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® 3865U s nízkou spotřebou, dvoukanálovou pamětí 2 GB/8 GB DDR4 (až 32 GB) a má hybridní provedení diskových pozic (včetně pěti 3,5“ diskových pozic a čtyř 2,5“ slotů SSD), které podporuje až devět disků v témž fyzickém prostoru jako 5-pozicový NAS. Pokud jsou v příslušných pozicích nainstalovány 2,5“ SSD, můžete povolit technologie SSD cache a automatické stupňování Qtier, abyste pozvedli celkový výkon systému. Vzhledem k tomu, že SSD jsou cenově stále dostupnější, model TVS-951X nabízí vysoce výkonné a rozpočtově příznivé úložné řešení pro SMB zákazníky. Model TVS-951X také disponuje vestavěným portem 10GBASE-T/NBASE-T, abyste si mohli vybudovat prostředí s vysokorychlostní sítí 10GbE.

Hybridní struktura pro umožnění SSD a stupňovaného úložiště
Ceny SSD stále padají, ale vytvoření úložného řešení využívajícího plně SSD je pro většinu uživatelů stále mimo dosah – zejména pokud vyžadují vysoce kapacitní úložiště. Model TVS-951X nabízí možnost využívat hybridní úložnou strukturu, která těží z výhod jak pevných disků, tak SSD s cílem poskytovat velkou úložnou kapacitu a vysoký výkon. Lze flexibilně alokovat aplikace na SSD, nastavit SSD cache nebo pomocí technologie Qtier™ automaticky stupňovat často přistupované soubory v SSD pro maximální přístupové rychlosti. Uživatelé mohou tyto funkce využívat k úplné optimalizaci využití úložiště modelu TVS-951X.

Dvoujádrový CPU Intel® Celeron® 3865U 1,8 GHz 7. generace
TVS-951X je vybaven 14nm dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® Kaby Lake 3865U 1,8 GHz, dvoukanálovou pamětí 2 GB/8 GB DDR4 (až 32 GB), podporou SATA 6Gb/s a SSD a nabízí vysoké rychlosti čtení/zápisu a vysoké rychlosti zachovává i při šifrování AES-NI.

Vysokorychlostní připojení k síti 10GbE
TVS-951X má vestavěný síťový port 10GBASE-T, aby bylo možné zajistit vysokorychlostní konektivitu sítě 10GbE. Model TVS-951X můžete používat s 10GbE neřízeným přepínačem od společnosti QNAP (prodává se samostatně) pro vylepšení vaší síťové infrastruktury, abyste měli k dispozici rychlejší přenosové rychlosti, a pro plynulejší chod aplikací náročných na šířku pásma. Jak model TVS-951X, tak i 10GbE neřízené přepínače od společnosti QNAP podporují pětirychlostní síťovou technologii NBASE-T (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M), takže nemusíte nahrazovat stávající kabely kat. 5e, 6 a 6a ve své současné síťové infrastruktuře.

Překódování 4K videí v reálném čase
TVS-951X vybavený pokročilou grafikou Intel® HD Graphics 610 podporuje dvoukanálové hardwarové dekódování 4K H.264/H.265 a překódování videí v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních*. Můžete také sledovat vysoce kvalitní multimediální soubory 4K na HDTV pomocí výstupu HDMI nebo pomocí Plex® Media Server vysílat multimediální soubory do mobilních zařízení a zařízení pro vysílání médií (jako je DLNA®, Roku®, Apple TV®, Amazon Fire TV® a Chromecast™). Dálkový ovladač QNAP RM-IR004 (prodává se samostatně) lze nakonfigurovat pomocí aplikace QButton a přizpůsobit akce jednotlivých tlačítek s cílem zajistit efektivnější prostředí NAS.

Pohoda s Roon bez počítače
Roon, hudební přehrávač pro milovníky hudby, identifikuje veškerou hudbu uloženou v zařízení NAS a sdružuje ji do vzájemně propojené digitální knihovny. Hudbu lze procházet a přehrávat pomocí aplikací Roon na libovolném kompatibilním zařízení pro multizonální multimédiální zážitky. TVS-951X podporuje aplikaci Roon Server v QTS App Center a poskytuje výkon, úložný potenciál a SSD cache pro optimalizaci vysílání hudby. Je to dokonalá volba pro optimální hudební zážitek!

Znásobte svou produktivitu
Operační systém QTS řízený aplikacemi nabízí řešení ke zjednodušení zálohování souborů, správu, vyhledávání a mnohem víc. Díky aplikaci File Station můžete zobrazovat a spravovat soubory nejen ze zařízení TVS-951X, ale také z různých úložných zdrojů zařízení; OCR Converter umožňuje extrahovat text z obrázků; Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů a Qsirch napomáhá s rychlým vyhledáváním souborů.

Ochrana dat pomocí snímků
Snímky pomáhají chránit vaše data prostřednictvím úplného zaznamenávání stavu systému NAS a metadat. Pokud dojde k nechtěnému odstranění nebo úpravě souboru, můžete pomocí snímků z aplikace Storage & Snapshots Manager nebo File Station takový soubor rychle obnovit do dříve zaznamenaného stavu. Snímky QNAP jsou na blokové úrovni a zaznamenávají pouze změněná data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat. Model TVS-951X podporuje až 256 snímků na svazek/LUN a až 1 024 snímků celkem.

Blokový iSCSI LUN: Ideální pro virtualizační úložiště
Zařízení TVS-951X podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TVS-951X spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

NAS jako platforma více operačních systémů
Virtualization Station a Container Station poskytují komplexní řešení pro vytváření virtualizovaných prostředí za účelem zlepšení podnikové infrastruktury IT, pracovních postupů a produktivity.

Virtualization Station
Virtualization Station vám umožní provozovat více virtuálních zařízení se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ na modelu TVS-951X. Prostřednictvím prohlížeče můžete použít Virtual Network Computing (VNC) k provozu virtuálních počítačů. Virtualization Station je ideálním řešením pro organizace, které používají více aplikací na jednom NAS.

Container Station
Container Station integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®. Z integrovaného registru Docker Hub® si můžete stáhnout aplikace pro snadný import/export kontejnerových aplikací a správu přístupové kontroly a využívat tak výhod snadné instalace, přenositelnosti a vysoké účinnosti.

QVR Pro – zcela nové dozorovací řešení
Dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TVS-951X a využít výhod škálovatelného úložiště. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Také můžete využívat webkamery USB jako síťové kamery pomocí aplikace QUSBCam2 a kdykoli vzdáleně monitorovat kanály z dozorování pomocí doprovodné mobilní aplikace QVR Pro Client.


 

Fotogalerie QNAP TVS-951X-8G

Stránky výrobce:

www.qnap.com


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/tvs-951x/specs/hardware


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše