Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Nově jsme rozšířili trasu o Nový Jičín, Kopřivnici, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm a přilehlé okolí.  

QNAP TVS-1282-i7-32G

 
QNAP TVS-1282-i7-32G
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 128 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 12 HDD, 4x 1GbE, 5x USB, 3x HDMI, CPU 3.4GHz QC, 32GB RAM, RAID 0/1/5/6/10
Objednací kód9604494
Part No.

TVS-1282-i7-32G

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 63 278 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 79 815,- Kč 
Cena nyní: 76 568,- Kč 

63 279 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TVS-1282-i7-32G

TVS-1282 je vybaven pokročilým hardware, protože zavádí vícejádrové procesory šesté generace Intel® 14nm a byl navržen kolem koncepce stupňovaného úložiště, aplikačně orientovaného dělení na oddíly a distribuce síťového provozu. TVS-1282, vybavený sloty PCIe Gen.3, které podporují 10GbE/40GbE NIC, PCIeNVMe SSD, grafické karty a rozšiřující karty rozhraní USB 3.1, podporuje také hladký převod videí 4K @30Hz, sdílení souborů napříč platformami, rozsáhlé možnosti zálohování a obnovení po havárii, iSCSI,virtualizaci a další podnikové aplikace. Díky své integrované spolehlivosti a zabezpečení představuje TVS-1282 ideální volbu pro kompletní úložné řešení připravené pro podnikání.

  • Integrované SSD sloty M.2 SATA 6Gb/s a 2.5”
  • Technologie Qtier a SSD cache umožňují optimalizovanou efektivitu úložišťpo dobu 24/7
  • Aplikace Síťový a virtuální přepínač pomáhá rozdělení síťového provozu a přesměrování dedikované přenosové šířky pro rozličné aplikace.
  • Trojí HDMI výstup pro hladké přehrávání videí v rozlišení 4K
  • Škálovatelná konstrukce s ekonomickými rozšiřujícími úložnými jednotkami QNAP
  • Virtuální JBOD (VJBOD) umožňuje využít QNAP NAS k rozšíření úložné kapacity TVS-1282
  • Podporuje jednotnou vzdálenou správu serverů QRM+, technologii QvPC, virtuální počítače a kontejnerové aplikace a úložiště pro virtualizaci

Procesory Intel® 6. generace, výjimečný výkon

TVS-1282 je založen na vysoce výkonných vícejádrových procesorech Intel® 6. Generace (možnostmi v nabídce procesorů jsou mimo jiné Core™ i3, Core™ i5 a Core™ i7), které v porovnání s předchozími generacemi zvyšují výkon systému o 20% - 30%. Výrazně zvyšuje efektivitu aplikací náročných na procesorový výkon, jako například virtualizace, přehrávání videí v rozlišení 4K @30Hz v reálném čase a obsluhování velkého počtu současných připojení.


Pokročilý hardware pro vyšší efektivitu

Tři charakteristické základní kameny k dosahování optimální výkonnosti jsou vysoce výkonný hardware, dobře navržené funkcionality aplikací a důkladně promyšlené scénáře použití.


1. Čtyři sloty pro SSD 2.5”

Nabízí flexibilní konfiguraci stupňovaných úložišť a umožňuje akceleraci paměti cache.


2. Beznástrojová přihrádka na HDD a instalace

Přihrádky na SSD 2,5” a přihrádky na disky 3,5” se vyznačují beznástrojovou konstrukcí umožňující snadnou instalaci a výměnu.


3. Dva integrované sloty M.2 SSD

Podporuje SSDSATA M.2 ve fyzických formátech 2242, 2260, 2280, a 22110; umožňuje nejvyšší flexibilitu při konfiguraci stupňovaných úložišť a umožňuje akceleraci paměti cache.


4. Paměť DDR4 2133 MHz

Podporuje čtyři paměťové moduly DDR4 pro maximum 64GB RAM.


5. Procesor Intel® Core™ šesté generace

Nabízí nejnovější výrobní technologii 14nm s rychlejšími sběrnicemi na podporu DDR4, PCIe Gen.3, a DMI 3.0 pro neuvěřitelný výkon a extrémně účinný přenos dat.


6. Tři rozšiřující sloty PCIe třetígenerace

Sběrnice PCIe 3. generace poskytuje přenosovou rychlost 1GB/s na jeden kanál; podporu adaptérů sítí 10GbE/ 40GbE, disků SSD PCIe NVMe, externích grafických karet (AMD Radeon™ R7 / RX 480), a rozšiřujících karet USB 3.1


7. Čtyři porty sítě Gigabit Ethernet

Umožňuje optimalizovanou distribuci síťového provozu pro rozličné aplikace. Aplikace síťový a virtuální přepínač velmi usnadňuje správu sítí.


8. Tři výstupy do HDMI

Tyto porty HDMI podporují možnosti duplikované a rozšířené pracovní plochy.


9. Inteligentní chlazení podle oddílů

Samostatně detekuje teplotu CPU a pevných disků, aby bylo možno dynamicky ovládat rychlost otáček ventilátoru, a provádí tišší operace s ventilátorem.


10. Zvukový konektor průměru 3,5 mm

Připojte reproduktory nebo sluchátka pro přímý zvukový výstup z NAS.


11. Dva integrované reproduktory

Podpora přímého zvukového výstupu a slovních systémových varování.


SSD disky M.2 SATA 6Gb/s a SSD cache 2.5”

TVS-1282 poskytuje 4 sloty pro disky SSD vyhrazené pro caching za účelem zvýšení výkonu IOPS a vyšší přenosové rychlosti a spolehlivost díky svým kompaktním, energeticky úsporným M.2 SSD. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS), jako například virtualizace. TVS-1282 kombinuje v jednom přístroji disky M.2 SSD, 2,5” a HDD tak, aby účinně realizoval stupňované úložiště pro výjimečný aplikační výkon a aby současně snižoval celkové náklady na vlastnictví úložišť.


Dokonalé trio úložišť: stupňovaná úložiště, aplikačně orientované dělení na diskové oddíly a distribuce síťového provozu

Vyspělá hardwarová konstrukce TVS-1282 může usnadnit nasazení optimalizovaných úložišť na základě různých scénářů.

Stupňovaná úložiště

Technologie Qtier od QNAP dává TVS-1282 schopnost automatického stupňování, která pomáhá průběžně optimalizovat efektivitu ukládání dat na disky PCIe NVMe SSD, M.2 SSD, SSD a SATA. S automatickým stupňováním může TVS-1282 automaticky přesouvat často používaná "horká" data na vysoce výkonné stupněúložišť a méněčasto využívaná data ponechávat na levnějších diskových jednotkách o vyšší kapacitě, což dělá TVS-1282 extrémněúsporným prostředkem sdílení dat. Podniky už nemusejí těžce investovat do nákladné technologie Flash, a i tak mohou využívat výjimečný výkon aplikací a nákladovou efektivitu díky automatickému stupňování na TVS-1282.

Rozdělení disků na základě aplikací

Jednotlivé aplikace vyžadují různý výkon. Například Surveillance Station vyžaduje k zajištění integrity nahrávek přístup k úložištím s vyšší prioritou, přičemž ke sdílení souborů postačují běžné rychlosti přenosu. Avšak je-li na stejném úložném médiu spuštěno více aplikací, nebude možno zaručit požadovanou míru datové propustnosti, protože úložná média pracně zpracovávají vstupně-výstupní požadavky všech těchto médií. TVS-1282 podporuje tři různé typy úložných médií: Pevné disky M.2, SSD a SATA, které lze nakonfigurovat jako nezávislé diskové oddíly pro různé aplikace, čímž lze zajistit dostatečnou úroveň datové propustnosti pro všechny aplikace.

Distribuce síťového provozu

Se svými čtyřmi porty sítě 1 Gigabit Ethernet umožňuje TVS-1282 aplikacím využívat vyhrazená rozhraní k naplnění požadavků na distribuce síťového provozu. Síťová rozhraní lze také snadno spravovat pomocí aplikace Síťový a virtuální přepínač, která umožňuje optimalizované síťové prostředky pro TVS-1282, virtuální počítače a kontejnerové aplikace. Ať už jde o podnikové organizace nebo o individuální uživatele, pomocí Síťového a virtuálního přepínače mohou kdykoli bezpracně spravovat síťová připojení.


Tři výstupy rozhraní HDMI - přepínání mezi HD Station a pracovní plochou systému Linux

TVS-1282 je dodáván se třemi výstupy rozhraní HDMI pro používání tří monitorů buďto v “zrcadlové” nebo “rozšířené” konfiguraci pracovní plochy. Při duplicitě je na obou displejích zobrazován stejný obsah. Režim rozšířené pracovní plochy uživatelům umožňuje zobrazovat aplikace napříč displeji pro lepší pohodlí a produktivitu při zpracování většího počtu úloh najednou. Při zobrazování obsahu prostřednictvím výstupního rozhraní HDMI můžete TVS-1282 využívat jako úžasný multimediální přehrávač s využitím HD Station pro širokou škálu aplikací, jako například Plex Home Theater, Google Chrome™, Mozilla Firefox®, a dalších. Případně se můžete rozhodnout pro výstup pracovní plochy operačního systému Linux® a využívat TVS-1282 jako PC.


Bezproblémové rozšiřování kapacity pomocí rozhraní SAS nebo USB

TVS-1282 podporuje online rozšiřování kapacity připojením většího počtu vysoce výkonných rozšiřujících jednotek QNAP RAID s podporou SAS nebo ekonomických rozšiřujících jednotek USB 3.0 k naplnění potřeby ukládání stále rostoucího množství dat v podnicích. Celkovou úložnou kapacitu TVS-1282 lze postupně rozšiřovat a snadno spravovat pomocí QTS Storage Manager, což je užitečné pro rozsáhlejší datové aplikace, jako například video dozorování, archivaci dat, ukládání televizního vysílání a další.


Použijte NAS k rozšíření kapacity NAS pomocí Virtual JBOD

Kromě užití fyzických rozšiřujících úložných jednotek je tu ještě další možnost rozšíření úložné kapacity NAS. QNAP VJBOD (Virtual JBOD) je síťový svazek JBOD, který Vám umožňuje rozšířit úložiště vašeho QNAP NAS o více jednotek QNAP NAS. iSCSI LUN můžete připojovat z QNAP NAS k TVS-1282 jako místní disky, a vytvořit virtuální seznamy úložišť a svazky pro správu funkcionalit NAS, jako například vytváření snímků a jejich braní zpět, indexování multimediálních souborů do knihovny médií a dokonce i vytváření iSCSI LUN. S VJBOD máte možnost centrálně využívat úložný prostor z více jednotek QNAP NAS* a spravovat jej pomocí rozhraní na místním NAS. VJBOD podporuje rozhraní připojení sítě Ethernet 10GbE/40GbE a slučování portů (agregaci odkazů na více portech LAN), což zvyšuje výkon a spolehlivost vašeho úložiště VJBOD.


QTS – jednoduchý a výkonný

Intuitivní systém QTS nabízí moderní flat design s optimaliz ovanou dobou načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledat požadované funkce, monitorovat důležité systémové informace v reálném čase a otevírat více oken aplikací při provozu většího počtu úloh najednou, takže přináší vyšší efektivitu provozu.


QRM+: Centralizované řešení dálkové správy serverů

QRM+ je centralizované řešení pro dálkovou správu serverů od QNAP navržené pro IT týmy. Poskytuje webové řešení - přístupné z jakéhokoli webového prohlížeče - kterým lze odhalovat, mapovat, monitorovat a spravovat z jediného bodu všechna kriticky důležitá výpočetní zařízení na síti, jako například servery, PC, integrovaná PC a tenké klienty. QRM+ podporuje IPMI 1.5 a 2.0 a poskytuje vzdálené KVM (Klávesnice, Video, Myš) pro jistá zařízení IPMI, a podporuje sledování všech úkonů pomocí nahrávání a přehrávání KVM. Díky centralizované správě od QRM+ je vylepšena IT infrastruktura a zabezpečení zařízení a výrazně zjednodušeno řešení problémů a analýza výkonu síťových prostředků.


QmailAgent: poštovní centrum pro Váš soukromý cloud

QmailAgent je online e-mailový klient, který Vám umožní spravovat všechny Vaše e-mailové účty, abyste měli přístup ke všem svým e-mailům a mohli snadno přepínat mezi různými účty. Poskytuje kompletní funkcionalitu pro vytváření, čtení a organizaci e-mailových zpráv. Při vytváření e-mailů můžete dokonce přikládat soubory, fotografie a dokumenty z TVS-1282. Qmail také uživatelům iOS® a Android™ umožňuje rychle vyhledávat pomocí mobilních zařízení v několika e-mailových účtech,prohlížet a odesílat e-maily pomocí QmailAgent na svém TVS-1282.


Úložiště pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerových aplikací

Virtualization Station Vám umožňuje hosting virtuálních počítačů (VM) na TVS-1282 a přístup k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC. Virtualization Station podporuje více operačních systémů, rychlé vytváření virtuálních počítačů (VM), zálohování a obnovení VM, import/export VM, snímky, a správu zařízení pro centrální řízení VM. Virtualization Station umožňuje, aby TVS-1282 a VM sdílely stejný port sítě LAN. Vysokorychlostní virtuální přepínače už nejsou omezovány výkonem fyzického síťového rozhraní, protože díky svému vnitřnímu rozhraní výrazně zvyšují datovou propustnost mezi jednotlivými VM i mezi VM a NAS. Do slotu PCIe na TVS-1282 lze také instalovat grafickou kartu řady AMD Radeon™ R7 nebo RX 480 pro datovou propustnost GPU do virtuálních počítačů, což výrazně zvyšuje výpočetní a grafický výkon virtualizovaných aplikací.

TVS-1282 nabízí také Container Station, která integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®. Na TVS-1282 můžete provozovat větší počet izolovaných systémů Linux® nebo stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub Registry®.


Uskladnění souborů pro rozsáhlé virtualizační aplikace

Jakožto úložné řešení iSCSI/IP-SAN TVS-1282 podporuje VMware® a Citrix® a je kompatibilní s Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2012 R2, což prospívá flexibilnímu nasazení a správě virtualizačních prostředí. TVS-1282 podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšený výkon odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V, v uvedeném pořadí, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.


Rozsáhlé možnosti zabezpečení

Kompletní šifrování QNAP NAS na základě svazkové technologie efektivně zaručuje bezpečí dat šifrováním všech souborů uložených ve výchozích sdílených složkách na TVS-1282. Kromě 256-bitového šifrování celých svazků AES jak pro svazky, tak i pro sdílené složky, nabízí TVS-1282 také četné možnosti zabezpečení, jako například šifrovaný přístup, blokování IP adres, ověřování dvěma kroky a další.


Ucelená řešení pro zálohování a obnovení po havárii

TVS-1282 nabízí flexibilní zálohovací řešení pro uživatele Windows® a Mac®, snímky Volume/LUN (až 256 snímků na jeden svazek nebo LUN a maximálně 1024 snímků na jeden NAS), replikaci a klonování snímků, dodávána s ním jsou i řešení pro obnovení po havárii, jako například RTRR, rsync a zálohování na úložiště cloud (Amazon® S3, Amazon® Glacier, Microsoft® Azure, ElephantDrive®, Dropbox® a Google Cloud Storage™).


Synchronizace souborů napříč zařízeními

Qsync poskytuje více způsobů synchronizace souborů a sdílení souborů ve skupině, čímž výrazně zvyšuje flexibilitu spolupráce. Každý soubor nahraný na TVS-1282 bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům nebo mobilním zařízením. Qsync je určen obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních.


Rozsáhlé dozorovací řešení poskytuje zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Surveillance Station je profesionální Systém správy videa (Video Management System, VMS) který nabízí uživatelsky příznivé správní rozhraní, více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelné licence ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Také si můžete nainstalovat aplikaci Vmobile na své zařízení iOS® nebo Android™ a kdykoli a odkudkoli provádět správu monitorovaných kanálů za účelem zabezpečení svého kancelářského prostředí, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a proměnit své zařízení v síťovou kameru k okamžitému nahrávání na Váš TVS-1282. TVS-1282 je dodáván s 8 bezplatnými kanály IP kamer, které můžete rozšířit až na 80 kanálů dokoupením doplňujících licencí.


Aplikace instalovatelné dle potřeby pro rozšíření funkcí NAS

TVS-1282 má integrované Centrum aplikací, které poskytuje více než 100 aplikací, včetně nástrojů k zálohování/synchronizaci, podnikání, správě obsahu, komunikaci, stahování, zábavě a mnoha dalším věcem. Dle potřeby můžete volně instalovat aplikace pro rozšíření funkcionality svého TVS-1282.


 

Fotogalerie QNAP TVS-1282-i7-32G

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Formát disku: 
2,5, 3,5
Počet 3,5" pozic interních: 
12
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano
RAID 5: 
ano
RAID 6: 
ano
RAID 10: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iSCSI: 
ano
iTunes: 
ano
Print server: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
234,6
Šířka [mm]: 
369,9
Hloubka [mm]: 
319,8

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR4
Velikost paměti [MB]: 
512

Procesor

Počet jader procesoru: 
4
Frekvence procesoru [GHz]: 
3,4

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
5
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
3
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
4
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Uroky zpet
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše