QNAP TS-932X-8G

 
QNAP TS-932X-8G
 

Víkendové snížení cen (uplatněno)

 
 
 
Splátková kalkulačka již od 35 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 9x HDD (4x2,5", 5x3,5"), 2x 1GbE, 2x 10GbE, 3x USB 3.0, Alpine AL-324 1.7GHz QC, 8GB RAM, RAID 0,1 5,6,10, JBOD
Objednací kód8989698
Part No.

TS-932X-8G

Cena PL 18 080 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 17 276 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 21 879,- Kč 
Cena po slevě: 20 905,- Kč 

17 277 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Model TS-932X podnikové třídy je rozpočtově příznivé zařízení NAS, které pojme pět 3,5” pevných disků a čtyři 2,5” SSD. Jde také o první NAS na bázi ARM, které podporuje technologii Qtier™ pro efektivní úložiště s automatickým stupňováním dat. Jako 9-pozicový NAS zabírá kompaktní model TS-932X méně prostoru na stole ve srovnání s jinými modely stejné třídy, a prezentuje se stylovým ovládacím panelem, který je zdoben broušeným hliníkem. Se dvěma porty 10GbE SFP+ model TS-932X nabízí vynikající kombinaci rychlosti a dostupnosti a zajišťuje vaší IT infrastruktuře do budoucna podporu 10GbE sítě.

Tenký co do velikosti, velký kapacitou. Kvalita a styl.
Velikost modelu TS-932X vás možná překvapí – je to 9-pozicový NAS, který vypadá podobně jako běžný 4-pozicový/6-pozicový NAS. Model TS-932X nabízí vyváženost mezi kapacitou úložiště a výkonem, takže je ideálním společníkem pro malé a střední organizace a malé kanceláře. Mezi pozoruhodné designové detaily také patří jednoduché indikátory LED, ovládací panel z broušeného hliníku a jedinečné rozvržení diskových pozic, které zefektivňuje prostorové řešení NAS.

Čtyřjádrové CPU a dva 10GbE SFP+ porty
Model TS-932X je vybaven čtyřjádrovým procesorem Alpine AL-314 1,7 GHz Cortex-A57 od AnnapurnaLabs, an Amazon company, 2 GB/8 GB DDR4 RAM (rozšířitelné na 16 GB) s podporou SATA 6Gb/s. Při zpracovávání 256-bitového šifrování AES celého svazku NAS model TS-932X také poskytuje bezkonkurenční výkon v oblasti šifrování a zajišťuje bezpečnost citlivých podnikových dat uložených na NAS. Model TS-932X obsahuje dva 10GbE SFP+ porty pro plnou podporu vysokorychlostních 10GbE sítí a zajišťuje výrazné zvýšení rychlosti pro virtualizační úlohy, rychlé zálohování a obnovu, aplikace pracující s velkými objemy dat.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště
Model TS-932X poskytuje čtyři 2,5" pozice pro SSD cache ke zlepšení pracovního toku aplikací náročných na IOPS. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-932X možnost automatického stupňování, které pomáhá nepřetržitě optimalizovat využívání úložišť s využitím vysoce výkonných disků SSD a vysokokapacitních disků SATA. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Snímky – moderní způsob ochrany dat
Snímky jsou důležité pro ochranu dat a pomáhají chránit vaše data prostřednictvím úplného zaznamenávání stavu systému NAS a metadat. Pomocí aplikací Storage & Snapshots Manager nebo File Station můžete snadno spravovat snímky a rychle obnovit systém do normálního stavu, pokud se vyskytne chyba. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze změněná data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat.

Hostování kontejnerových aplikací
Container Station integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®. Z integrovaného registru Docker Hub® si můžete stáhnout aplikace pro snadný import/export kontejnerových aplikací a správu přístupové kontroly a využívat tak výhod snadné instalace, přenositelnosti a vysoké účinnosti a rychlé zavádění aplikačních služeb napříč platformami včetně cloudu, serverů a PC.

QTS – Inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky řadě modularizovaných aplikací a funkcí posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Váš zážitek s NAS je tak snazší, účinnější a flexibilnější! Vestavěný App Center se stovkami aplikacemi instalovanými dle potřeby také otevírá obrovský potenciál pro další funkce NAS. Nový prvek Qboost poskytuje nástroj pro optimalizaci NAS, který umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdroje a plánovat aplikace. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl pokročilé funkce a optimalizované cloudové prostředí.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-932X centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS k sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-932X zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Kompletní plánování zálohování
Model TS-932X poskytuje spolehlivé, flexibilní řešení pro zálohování a obnovení po havárii a pomáhá organizacím s rutinními úlohami zálohování se zajištěním nákladové efektivity a vysoké produktivity.

Zcela nové dozorovací řešení QVR Pro
Nové dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-932X a využít výhod správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkamery jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

Flexibilní a ekonomické rozšíření úložiště
Když vám dochází místo, potřebujete jednoduché řešení ke zvětšení úložné kapacity. QNAP nabízí několik způsobů rozšíření vašeho úložiště NAS potřebného pro ukládání dat a růst podniku.

Rozšiřte kapacitu úložiště pomocí dalších QNAP NAS s Virtual JBOD
QNAP VJBOD (Virtual JBOD) je síťový svazek JBOD, který Vám umožní rozšířit úložnou kapacitu QNAP NAS o nevyužitý úložný prostor dalších jednotek QNAP NAS. Nevyužitou kapacitu úložiště modelu TS-932X lze připojit jako místní disky dalších NAS a můžete vytvářet virtuální seznamy úložišť a svazky pro provoz služeb NAS za účelem maximalizace využití úložišť.

Efektivní tok vzduchu a termální konstrukce
Model TS-932X má kompaktní velikost a nabízí velký úložný potenciál. Termální konstrukce a řešení průchodu vzduchu zajišťují efektivní chlazení. Teplo je účinně odváděno, takže je zajištěno, že model TS-932X pracuje hladce i s velkou zátěží.


 

Fotogalerie QNAP TS-932X-8G

Stránky výrobce:

www.qnap.com


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-963x


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Srotovne na mobily
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše