Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

QNAP TS-873U-4G

 
QNAP TS-873U-4G
 

Víkendové snížení cen (uplatněno)

 
 
 
Splátková kalkulačka již od 67 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
RACK NAS pro 8 HDD, 4x 1GbE, 2x 1GbE, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, AMD RX-421ND 3,4GHz QC, 4GB RAM, RAID 0,1 5,6,10, JBOD
Objednací kód8990180
Part No.

TS-873U-4G

Cena PL 34 701 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 33 054 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 43 690,- Kč 
Cena po slevě: 39 997,- Kč 

33 056 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Zařízení TS-873U je vybaveno vysoce výkonným procesorem AMD řady R s až 64 GB DDR4 RAM, dvěma porty 10GbE SFP+ a poskytuje dva sloty M.2 SATA 6Gb/s SSD, které umožňují maximální flexibilitu při konfiguraci stupňovaných úložišť a umožňují použití cache. Tento výkonný hardware také může zdvojnásobit výkon při přenosu zašifrovaných souborů pomocí akcelerovaného šifrování AES-NI. TS-873U je určen pro malé a střední podniky, které potřebují soukromý cloud, sdílení souborů a spolupráci na nich napříč různými platformami, účinné zálohování/obnovování, ukládání pro virtualizaci a zajištění své IT infrastruktury do budoucna pro sítě 10GbE pro maximální návratnost investice.

   Sjednocené úložné řešení pro NAS a iSCSI-SAN
   Vysoce efektivní úložné řešení pro virtualizaci, editaci a sdílení HD videí za provozu, s připraveností pro sítě 10GbE
   Podporuje virtualizaci, kontejnerové aplikace, centralizované úložiště, zálohování, sdílení a obnovení po havárii
   Zabezpečený přístup s VPN Server a VPN Client
   Qfiling umožňuje automatickou organizaci souborů, Qsirch poskytuje fulltextové vyhledávání souborů a QmailAgent zjednodušuje správu většího počtu e-mailových účtů
   Nový systém QVR Pro umožňuje vyhrazený úložný prostor pro data z dozorování na NAS a umožňuje využívat výhody snadné ovladatelnosti úložišť ze systému QTS
   Rozšířitelná úložná kapacita pomocí rozšiřujících úložných jednotek QNAP nebo VJBOD (Virtual JBOD

Čtyřjádrový procesor AMD řady R RX-421ND s akcelerací šifrování AES-NI
TS-873U je vybaven čtyřjádrovým procesorem AMD řady R RX-421ND 2,1 GHz (Turbo Core až 3,4 GHz), dvoukanálovou pamětí 8 GB/16 GB/64 GB DDR4 RAM (navýšitelnou až na 64GB), čtyřmi porty 1GbE a předem nainstalovanou síťovou kartou 10GbE se dvěma porty. Díky duální konfiguraci 10GbE je zařízení TS-873U schopné zajistit datovou propustnost až 1567 MB/s pro bleskurychlý multitasking při nízké spotřebě energie, zatímco mechanismus pro akcelerované šifrování s AES-NI poskytuje bezkonkurenční výkon v oblasti šifrování ve své třídě (až 1315 MB/s díky 256-bitovému šifrování AES celých svazků NAS) pro zvýšení výkonu systému, zabezpečení a zajištění citlivých podnikových dat uložených na NAS.

Vestavěná konektivita sítě 10GbE
Zařízení TS-873U podporuje vysokorychlostní sítě 10GbE pomocí integrovaného síťového adaptéru 10GbE SFP+ PCIe se dvěma porty, který nabízí velkou datovou propustnost pro podniky vyžadující vyšší přenosovou šířku pro virtualizaci a rychlé zálohování a obnovení z důvodu stále rychleji narůstajících objemů dat. Zvyšuje také produktivitu multimediálních pracovních postupů tím, že umožňuje střih videa s vysokým rozlišením za provozu, aniž by bylo nutné přesouvat videa mezi TS-873U a pracovními stanicemi.

Vysoce spolehlivá konstrukce zaručující kontinuitu podnikání
TS-873U připravený pro podnikání, je navržen tak, aby poskytoval provoz a služby 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Podpora rozsáhlých konfigurací RAID a výměn za provozu umožňuje vyměňovat pevné disky bez přerušení provozu služeb. Pokročilá technologie obnovení RAID od QNAP vám také pomůže v případě nechtěného vyjmutí některých zdravých disků z poškozeného svazku RAID. Systém lze obnovit opětovným vložením nechtěně vyjmutých pevných disků, aby data byla neustále dostupná. TS-873U poskytuje vysokou spolehlivost a účinnost s podporou quad LAN pro režimy slučování více portů, včetně podpory failoveru.

M.2 SATA 6 Gb/s SSD a 2,5" SSD cache s optimalizací pro Qtier
Zařízení TS-873U podporuje SSD cache za účelem zvýšení výkonu IOPS a poskytuje vyšší přenosovou rychlost a spolehlivost díky (volitelným) dvěma SSD M.2 2280 SATA 6Gb/s. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier společnosti QNAP poskytuje zařízení TS-873U možnost automatického stupňování, které dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu úložišť pro disky M.2 SSD, 2,5" SSD a vysokokapacitní disky SATA s akcelerací po celý den.

QTS – nejinteligentnější a nejintuitivnější operační systém pro NAS
Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Dále byly přidány nové inteligentní agentské služby pro zjednodušení systémových operací a správy. Systém QTS je vybaven inteligentní pracovní plochou, která vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace, otevírat více oken aplikací pro provoz většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu práce, a poskytuje vestavěné Centrum aplikací s aplikacemi instalovanými dle potřeby pro rozšíření funkci NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby vám přinesl optimalizovaný prožitek v prostředí cloud, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Úložiště pro rozsáhlé virtualizační aplikace
TS-873U je rozsáhlé úložné řešení iSCSI/IP-SAN a podporuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2012 R2, takže prospívá flexibilní implementaci a správě ve virtualizačních prostředích. TS-873U podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V, v uvedeném pořadí, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Integrovaná řešení virtualizace a kontejnerů
Virtualization Station vám umožní provozovat na TS-873U virtuální počítače (VM) a mít k nim přístup prostřednictvím webového prohlížeče nebo VNC, zatímco Container Station integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®, takže vám umožní provozovat na TS-873U větší počet izolovaných systémů Linux® a navíc stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub Registry®. Container Station podporuje také platformu QIoT Containers, která umožňuje rychle strukturovat vaše prostředí IoT a implementaci Vašeho soukromého IoT cloudu. Protože už zde nejsou omezení daná fyzickým síťovým rozhraním, síťový a virtuální přepínač zvyšuje významně rychlost přenosu dat přes vnitřní rozhraní mezi VM, kontejnery a NAS.

Optimalizovaná spolupráce se sdílením souborů a synchronizací napříč platformami
Zařízení TS-873U centrálně ukládá data, protokoly a různé soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS k sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac®, Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync - což je nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů - bude jakýkoli soubor nahraný na TS-873U zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se výrazně zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce.


 

Fotogalerie QNAP TS-873U-4G

Stránky výrobce:

www.qnap.com


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-873u


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše