Všechny prodejny a výdejny mají OTEVŘENO dle standardní provozní doby a opět nabízí všechny služby, na které jste byli zvyklí - prodej a výdej zboží, servis i reklamace. 
 
QNAP TS-832X-8G
  • QNAP TS-832X-8G
  • QNAP TS-832X-8G
  • QNAP TS-832X-8G
Objednací kód: 8989700 Part No.: TS-832X-8G Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 25 114 Kč + 2 
 
 
 
 
 

QNAP TS-832X-8G

 
 
 
 
box NAS pro 8 HDD, 2x 1GbE, 2x 1GbE, 3x USB 3.0, Alpine AL-324 1,7GHz QC, 8GB RAM, RAID 0,1 5,6,10, JBOD
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 30 390,- Kč 

25 116 Kč bez DPH

Splátky již od 1 519 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Ekvivalent produktu

23 522 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 189 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 969 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

3 299 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

6 599 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Čtyřjádrový procesor a duální 10GbE SFP+ porty
Model TS-832X je vybavený čtyřjádrovým procesorem Alpine AL-324 1,7 GHz Cortex-A57 od společnosti AnnapurnaLabs, člena koncernu Amazonu, 2 GB/8 GB DDR4 RAM (lze upgradovat až na 16 GB) a podporuje SATA 6 Gb/s. Při zpracování plného AES 256bitového šifrování svazků serveru NAS nabízí model TS-832X bezkonkurenční šifrování a zajišťuje bezpečnost citlivých obchodních dat uložených na serveru NAS. Model TS-832X je vybaven dvěma 10GbE SFP+ porty s plnou podporou vysokorychlostních 10GbE sítí, čímž dosahuje výrazného zvýšení rychlosti pro úlohy virtualizace, rychlé zálohování a obnovení a aplikace s velkými daty.

Rozšiřte si funkce serveru NAS se dvěma sloty PCIe
Model TS-832X zahrnuje dva PCIe sloty (1 x PCIe Gen2 x1, 1 x PCIe Gen2 x2), jenž umožňují instalaci nejrůznějších rozšiřovacích karet pro větší potenciál aplikací.

10GbE adaptéry
Podpora velmi rychlé propustnosti pro úlohy náročné na šířku pásma, jako je rychlé zálohování/obnovení zvyšujícího se množství dat a virtualizace.

Karty QM2 M.2 SSD/10GbE PCIe
Přidejte možnost ukládání do M.2 SSD cache nebo 10GbE připojení (10GBASE-T) k serveru NAS a užívejte si optimálního výkonu.

SSD cache a automatické vrstvení umožňuje optimalizovanou efektivitu úložiště
Model TS-832X podporuje ukládání do SSD cache pro zlepšení aplikací s náhodným počtem vstupně-výstupních operací za sekundu. Technologie Qtier™ umožňuje modelu TS-832X automatické vrstvení, které průběžně optimalizuje využití úložiště napříč výkonnými SSD disky a vysokokapacitními SATA disky. Nový systém Qtier™ 2.0 zahrnuje podporu vstupů a výstupů, která vrstvenému SSD úložišti poskytuje rezervní prostor podobný mezipaměti pro zpracování vstupů a výstupů v reálném čase, čímž maximalizuje využívání výhod SSD.

Snímky – moderní způsob ochrany dat
Snímky, které jsou nezbytné pro ochranu dat serveru NAS, chrání data na základě úplného záznamu stavu a metadat systému NAS. Pomocí Správce úložiště a snímků nebo aplikace File Station můžete snadno spravovat snímky a rychle obnovit systém do běžného stavu, dojde-li k chybě. Snímky QNAP na základě bloků zaznamenávají pouze změněná data. Dochází nejen k úspoře prostoru úložiště, ale také zkrácení doby vyžadované pro zálohování a obnovení dat.

Upgradujte své IT prostředí s využitím rychlého a dostupného 10GbE switche od společnosti QNAP!
Bezkonkurenční switche 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující 10GbE PCIe síťovou kartu pro počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní 10GbE prostředí LAN.

Hostované kontejnerové aplikace
Container Station propojuje nenáročné technologie virtualizace LXC a Docker®. Můžete stahovat aplikace z vestavěného Docker Hub®, snadno importovat/exportovat kontejnerové aplikace, spravovat řízení přístupu a využívat výhod snadné instalace, přenositelnosti a vysoké efektivity. Rovněž zajišťuje rychlé nasazení služeb aplikací napříč několika platformami včetně cloudu, serverů a počítačů.

QTS – Inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém NAS
Díky několika modularizovaným aplikacím a funkcím zvyšuje systém QTS efektivitu správy, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Díky tomu je práce se serverem NAS jednodušší, efektivnější a flexibilnější! Integrované Centrum aplikací se stovkami aplikací k instalaci na vyžádání otevírá obrovský potenciál pro celou řadu funkcí serveru NAS. Nový Qboost je nástroj pro optimalizaci serveru NAS, který pomáhá zrychlovat aplikace, uvolňovat systémové prostředky a plánovat aplikace. Systém QTS překračuje hranice zařízení, platforem a zeměpisných oblastí a přináší pokročilé funkce a optimalizovaný cloud.

Optimalizovaná spolupráce při sdílení a synchronizaci souborů napříč platformami
Model TS-832X centrálně ukládá data a soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS pro sdílení souborů napříč sítěmi Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Spolu s Qsync (nástrojem, který ze serveru NAS od QNAP vytvoří bezpečné, vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný do TS-832X zpřístupněný všem propojeným zařízením, jako jsou počítače, notebooky nebo mobilní zařízení. Můžete synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, a tak zvýšit flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Soubory lze spravovat centrálně pomocí File Station, včetně souborů z mobilních zařízení a optických diskových jednotek. File Station umožňuje také připojení vzdáleného serveru NAS a přenos souborů mezi serverem NAS a službami veřejného cloudu pro větší pohodlí.

Zcela nové řešení dozoru QVR Pro
Nové řešení dozoru QVR Pro od společnosti QNAP umožňuje vytvořit vyhrazený, nezávislý prostor úložiště pro data dozoru na TS-832X a využívat výhod správy úložiště ze systému QTS. S aplikací QVR Pro je správa kamer, přiřazování prostoru úložiště, sledování živých záznamů kamer a přehrávání mnohem snadnější. Pomocí mobilní aplikace QVR Pro Client můžete sledovat kamery odkudkoli, nebo s aplikací QUSBCam2 používat webovou kameru USB jako síťovou ONVIF kameru.

Rozšiřte kapacitu úložiště pomocí jiného serveru NAS od QNAP s podporou Virtual JBOD
QNAP VJBOD (Virtual JBOD) je síťový JBOD, který vám umožní rozšířit kapacitu úložiště serveru NAS od QNAP pomocí nevyužité kapacity úložiště z jiného serveru NAS od QNAP. Nevyužitou kapacitu TS-832X lze použít jako místní disky v dalším serveru NAS a vytvářet virtuální fondy úložiště a svazky pro používání služeb NAS za účelem maximalizace využití úložiště.


 

Fotogalerie QNAP TS-832X-8G

Stránky výrobce:

www.qnap.com


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-832x


 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Vyprodej
Vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­