Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

QNAP TS-653A-4G

 
QNAP TS-653A-4G
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 37 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 6 HDD, 4x 1GbE, 4x USB 3.0, 2x HDMI, Intel CPU 1.6GHz QC, 4GB RAM, RAID 0/1/5/6/10
 
Objednací kód9603210
Part No.

TS-653A-4G

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Kombinovaný NAS se systémem QTS-Linux: ucelené řešení soukromého prostředí cloud pro centralizaci úložišť a aplikací IoT

V rámci připravenosti na nadcházející éru Internetu věcí (Internet of Things, IoT) už TS-653A inovativně podporuje Linuxovou platformu s otevřeným zdrojovým kódem, která je bránou pro IoT řešení do jiných inteligentních zařízení. TS-653A uživatelům umožňuje přímé využívání různých funkčně dobře vybavených Linuxových aplikací , využívání soukromého prostředí cloud nabízejícího kombinaci úložišť a aplikací pro IoT a profesionální vývojáři mohou vyvíjet a provozovat aplikace pro IoT přímo na TS-653A. Zabezpečený a spolehlivý TS-653A je plný funkcí kriticky nezbytných pro podnikání, jako jsou například snímky svazků/LUN – to umožňuje návrat souborů/složek do předchozího stavu v případě jakéhokoli poškození nebo ztráty souborů. TS-653A je založen na nejnovějším čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron®, který uživatelům umožňuje využívat přehrávání videí 4K (H.264) a překódování videí 1080p/4K v reálném čase přímo z TS-653A na jakémkoli displeji HD/4K.

  • Podporuje operační systém Linux® s přímým výstupem do HDMI
  • Duální HDMI výstup pro přepínání mezi volbami duplicitní a rozšířené pracovní plochy
  • Hardwarově akcelerované šifrování AES-NI pro účinný kryptografický výkon až 224 MB/s
  • Podporuje hardwarové dekódování 4Ka překódování videí 4K H.264 za chodu nebo offline
  • Rychle vyhledávejte soubory pomocí přirozeného vyhledávání v reálném čase s Qsirch 2.1
  • Sjednocené úložné řešení NAS a iSCSI-SAN pro virtualizaci
  • Podporuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V a pokročilé virtualizační funkce
  • Hybridní přístup k virtualizaci v jediném NAS: Virtualization Station a Container Station
  • Vybudujte si osobní karaoke systém s vysoce kvalitním zvukovým výstupem a s novou aplikaci OceanKTV


Duální systémy QTS-Linux vybavené pro éru IoT

Duální systémy QTS-Linux na TS-653A jsou založeny na pokročilých virtualizačních technologiích od QNAPu. Revoluční architektura na TS-653A uživatelům umožňuje nejen stahovat množství aplikací z QTS App Center, QTS App Center ale také vyvíjet nebo využívat balíky IoT pro Linux® a zobrazovat je pomocí výstupu do HDMI. Pomocí TS-653A můžete dle potřeby vyvíjet a instalovat různé balíky pro IoT a centrálně ukládat data na TS-653A, čímž získáte výhodu zabezpečeného privátního úložiště a vývojového řešení. Jednoduše k TS-653A připojte klávesnici, myš a monitor HDMI a využívejte Linuxovou Stanici stejně, jako byste používali své PC*. Linuxovou Stanici můžete také provozovat jako vzdálenou pracovní plochu pro okamžitou správu prostřednictvím webového prohlížeče.


Čtyřjádrová procesorová jednotka Intel® Celeron® N3150 splňuje požadavek efektivního víceúlohového provozu

TS-653A, vybavený nejnovějším čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® N3150, 14 nm, 1,6 GHz, dvoukanálovou 4 GB DDR3L-1600 RAM (navýšitelnou na 8 GB) a 4 porty sítě Gigabit LAN a SATA 6Gb/s, podává rychlost čtení až 414 MB/s a hladce a rychle provozuje úlohy. TS-653A může také při zpracování úloh náročných na procesorový výkon dle potřeby automaticky zvýšit taktovací frekvenci procesoru z 1,6 GHz na 2,08 GHz. TS-653A provozuje hardwarově akcelerované šifrování Intel® AES-NI pro rychlejší přenosové rychlosti až 412 MB/s při 256-bitovém šifrování AES jak pro celé svazky NAS, tak i pro sdílené složky, čímž vylepšuje systémový výkon i zabezpečení a přitom zajistí bezpečí citlivých podnikových údajů uložených na TS-653A.


Duální výstupy rozhraní HDMI - Přepínání mezi HD Station a pracovní plochou systému Linux

TS-653A je dodáván s duálním výstupem HDMI pro používání dvou monitorů buďto v “duplicitní” nebo “rozšířené” konfiguraci pracovní plochy. Při duplicitě je na obou displejích zobrazován stejný obsah. Režim rozšířené pracovní plochy uživatelům umožňuje zobrazovat aplikace na dvou displejích pro zlepšení pohodlí a produktivity při zpracování většího počtu úloh najednou.

Při zobrazování obsahu prostřednictvím výstupního rozhraní HDMI můžete TS-653A využívat jako úžasný multimediální přehrávač s využitím HD Station pro širokou škálu aplikací, jako například Kodi™, HD Player, Plex Home Theater, YouTube™, Spotify®, JRiver, Google Chrome™, Mozilla Firefox®, a dalších. Případně se můžete rozhodnout využívat pracovní plochu systému Linux na TS-653A jako PC.


Využívejte nejlepší audiovizuální prožitek na TV, a k tomu bezplatné dálkové ovládání

QNAP HD Station má integrován výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč Kodi™. Díky konektivitě rozhraní HDMI můžete TS-653A připojit k HDTV nebo k A/V přijímači a využívat svůj rozmanitý multimediální obsah při co nejlepší kvalitě audiovizuálního prožitku. Úžasné uživatelské rozhraní Kodi™, propustnost pro 7.1-kanálový zvuk* a schopnost výkonného překódování v reálném čase na TS-653A usnadňují hladké a vylepšené přehrávání videí v rozlišení 4K **. Můžete dokonce sledovat videa na YouTube™, prohlížet web a spravovat TS-653A pomocí webového prohlížeče se vstupem z vícejazyčné klávesnice. HD Station podporuje multi-tasking a autentizaci uživatelů, aby k uloženým datům měli přístup jen oprávnění uživatelé.


Prvotřídní překódování videí v rozlišení 4K v reálném čase a offline

TS-653A nabízející pokročilou HD grafiku osmé generace Intel®, podporuje hardwarové dekódování videí 4K (H.264) a podává prvotřídní překódování videí 4K (H.264) a 1080p pro konverzi do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV podporuje hardwarové dekódování 4K (H.264) a podává prvotřídní překódování videí 4K (H.264) a 1080p v reálném čase a offline do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na inteligentních TV. S offline překódováním můžete prožívat nepřerušované přehrávání videí na File Station, Video Station a v mobilní aplikaci Qfile i tehdy, když se můžete připojit k Internetu jen přes pomalé připojení, vyberete-li předem renderované video s nižším rozlišením. TS-653A Vám také umožní nastavit vyhrazenou složku pro automatické překódování videí.


QTS 4.2 – jednoduchý, pohodlný a efektivní

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalejší. Jeho moderní plochá koncepce optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací pro provoz většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinášel optimalizovaný prožitek s prostředím cloud a zavádí pokročilejší funkce, jako například snímky svazků/LUN, dálkové připojení ke službám poskytovatelů veřejného prostředí cloud ve File Station, multizonální multimediální systém, a další.


 

Fotogalerie QNAP TS-653A-4G

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Formát disku: 
2,5, 3,5
Max. počet disků: 
6
Počet 3,5" pozic interních: 
6 (kompatibilní s 2.5")
Systém souborů (externí): 
NTFS, HFS+, FAT, EXT3, EXT4
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano
RAID 5: 
ano
RAID 6: 
ano
RAID 10: 
ano
RAID 5 + Hot Spare: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
Databázový server: 
ano
eMule (sdílení souborů): 
ano
iSCSI: 
ano
iTunes: 
ano
Podpora IP kamer: 
ano
Print server: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano
Torrent (Transmission): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
175
Šířka [mm]: 
257
Hloubka [mm]: 
235
Hmotnost [g]: 
5200

Napájení a spotřeba

Spotřeba v klidu [W]: 
32,02
Spotřeba při zátěži [W]: 
51,16

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3L

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows 8, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows 7

Procesor

Model procesoru: 
Intel Celeron N3150
Počet jader procesoru: 
4
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,6
Max. frekvence procesoru [GHz]: 
2,08

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
4
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI vstupů: 
2
Počet HDMI výstupů: 
2
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
4
Rozhraní: 
Ethernet 10/100/1000 Mbps

Rychlosti čtení a zápisu

Max. rychlost čtení [MB/s]: 
416
Max. rychlost zápisu [MB/s]: 
383
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Letni tipy 2019
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše