Všechny prodejny a výdejny mají OTEVŘENO dle standardní provozní doby a opět nabízí všechny služby, na které jste byli zvyklí - prodej a výdej zboží, servis i reklamace. 
 
QNAP TS-431P
 • QNAP TS-431P
 • QNAP TS-431P
 • QNAP TS-431P
 • QNAP TS-431P
Objednací kód: 9605062 Part No.: TS-431P Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 6 932 Kč + 2 
 
 
 
 
 

QNAP TS-431P

 
 
 
 
box NAS pro 4 HDD, 2x 1GbE, 3x USB 3.0, Alpine AL-212 CPU 1,7GHz, 1GB RAM, RAID 0,1 5,6,10, JBOD
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 8 389,- Kč 

6 933 Kč bez DPH

Splátky již od 419 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

2 199 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 969 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

3 299 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

6 599 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

2 199 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

2 969 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

3 299 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TS-431P

NAS server, který je nejen výkonný, ale také jednoduchý pro použití. Mezi funkce patří záloha dat, synchronizace, vzdálený přístup, centrum domácí zábavy a mnoho dalších užitečných aplikací, například Notes Station (vytváření dokumentů v soukromém cloudu a sdílený s kolegy a kamarády), QmailAgent (centralizovaná správa a záloha emailů), Qcontactz (centralizovaná správa kontaktů). NAS má tři USB 3.0 porty a poskytuje vysoký výkon i při spuštění více aplikací. Jedná se o ideální řešení pro ukládání a zálohu dat, a také jako soukromý cloud.

 • Centralizovaná správa souborů, sdílení a záloha
 • Šifrování dat na NAS s hardwarovým zrychlením
 • Aplikace QmailAgent a Qcontactz pro emaily a kontakty
 • Synchronizace souborů mezi NAS a počítači a mobilními zařízeními
 • Streamování multimediálních souborů přes DLNA, AirPlay a Chromecast
 • Správa bezpečnostních kamer pro ochranu vaší domácnosti a kanceláře

Výkonný dvou jádrový procesor

Výkonný procesor AnnapurnaLabs Alpine AL-212 1.7 GHz Cortex-A15 s dvěma jádry a 1GB DDR3 RAM poskytuje velký výkon pro NAS do domácnosti a malých firem s rychlostí čtení a zápisu až 112 MB/s. Hardwarové šifrování dosahuje velkých přenosových rychlostí při šifrování AES 256-bit. Při použití s kompatibilním 802.11ac nebo dual-band 2.4GHz/5GHz 802.11n USB WiFi adaptérem se z NAS stane vynikající multimediální centrum s rychlým streamováním velkých souborů.


Duální LAN

Můžete si vybrat z několika režimů slučování portů a nakonfigurovat agregaci pro zvýšení celkové datové propustnosti. Podporován je i failover a duální adresa IP pro zajištění nepřetržitého provozu systému. K podporovaným režimům slučování portů patří: Balance-rr (Round-Robin), Active Backup, Balance XOR, Broadcast, IEEE 802.3ad, Balance-tlb (Adaptive Transmit Load Balancing) a Balance-alb (Adaptive Load Balancing).


Rozšíření s USB 3.0 porty

Ke třem rychlým USB 3.0 portům můžete flexibilně připojit mnoho externích zařízení. Můžete zálohovat data na USB disky, přenášet data z SD karet, připojit síťové tiskárny nebo UPS pro nepřetržité napájení.


QTS - jednoduchý a efektivní

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude ovládání NAS hračkou. Na pracovní ploše můžete rychle vyhledávat požadované funkce, vytvářet zástupce, monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken pro spuštění několika aplikací najednou.


Notes Station 3 - praktický soukromý cloudový poznámkový blok

Notes Station slouží pro spolupráci na vytváření dokumentů a sledování změn a historie. Také obsahuje užitečné nástroje pro editace obrázků, vytváření odkazů pro sdílení dokumentů, šifrování dokumentů, a zálohování pomocí snímků. Díky funkce importu a exportu můžete jednoduše zálohovat veškeré dokumenty na vzdálený QNAP NAS.


QmailAgent - poštovní centrum

QmailAgent webový emailový klient pro správu několika účtů najednou s jednoduchým přepínání mezi účty. Poskytuje všechny funkce pro vytváření, čtení a organizaci emailů, přidávání souborů přímo z NAS. Také existuje aplikace QmailClient pro iOS a Android. V kombinaci s Qsirch bude vyhledávání ve velkém množství emailů jednoduché.


Qcontactz - snadná správa kontaktů

Qcontactz slouží k centrálnímu ukládání a správě kontaktů spolupracovníků, obchodních partnerů, rodiny, a dalších. Kontakty lze roztřídit do skupin a zašifrovat citlivé nebo důvěrné kontaktní informace. Qcontactz podporuje manuální přidávání a import z účtů Google, souborů CSV a vCARD 3.0. Kontakty lze také exportovat jako soubory CSV nebo vCARD 3.0. Můžete nastavit zálohování podle snímků, a poté se vrátit dle potřeby na předchozí verzi vašeho kontaktního seznamu. Dostupná je i aplikace pro iOS a Android pro přenos kontaktů z telefonu na NAS a pro vzdálený přístup.


Možnosti zálohy dat

NAS server slouží jako centralizovaná záloha dat. USB port na předním panelu umožňuje kopírování dat z USB disku stisknutím jednoho tlačítka. Aplikací QNAP NetBak Replicator můžete zálohovat data z Windows (spolu s emaily z Outlooku) nebo použít Time Machine pro zálohu z macOS. Pro zálohu a obnovu dat můžete také použít aplikace třetích stran, například Acronis True Image a Symantec Backup Exec.


Centralizované zálohování a synchronizace s Hybrid Backup Sync

Hybrid Backup Sync je jediná aplikace, kterou potřebujete pro zálohování, obnovení a synchronizaci prostřednictvím protokolů RTRR, rysnc, FTP a CIFS/SMB. Poskytuje rozsáhlá řešení pro zálohování dat a obnovení po havárii snadným přenosem dat na místní i vzdálený QNAP NAS, vzdálené servery a cloudem. Soubory můžete synchronizovat mezi NAS a cloudem v reálném čase (včetně Amazon Glacier, Azure Storage, Google Cloud Storage, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, Amazon Drive, Yandex Disk, Box, Amazon S3, OpenStack Swift a WebDAV. Hybrid Backup Sync podporuje zálohování více verzí, flexibilní plánování úloh, kompresi souborů a mnoho dalšího.


Rozsáhlé možnosti zabezpečení

NAS poskytuje četné možnosti zabezpečení, například antivirus, šifrování přístupu, blokování IP adres, dvoustupňové ověření, a další. Můžete nastavit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. Podporuje 256-bitové šifrování AES chránící před neoprávněným přístupem k citlivým osobním údajům v případě krádeže pevných disků nebo celého systému.


Sdílení souborů napříč platformami, centralizované datové úložiště

Podpora protokolů SMB/CIFS, NFS, a AFP pro sdílení souborů napříč Windows, Mac, Linux/UNIX.


Správa souborů přes internet

Aplikace File Station přináší jednoduchou správu souborů přes webový prohlížeč s možností nahrávání, stahování a správou souborů. Také podporují rozbalování souborů, vytváření složek a inteligentní hledání. Podpora sdílení souborů vytvořením unikátní adresy s možností zabezpečení přes SSL a heslem. Dokonce můžete přímo přenášet soubory mezi NAS a cloudem Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive, Box, Yandex Disk a Amazon Drive. Soubory Open Office můžete sdílet s rozšířením pro Google Chrome a také můžete prohlížet soubory přes Google Docs a Office Online.


Container Station s LXC a Docker

QNAP Container Station integruje virtualizační technologie LXC a Docker a umožňuje spuštění několika izolovaných systémů Linux a stahování aplikací ze zabudovaného Docker Hub Registry. Podporuje import a export kontejnerů, nastavení oprávnění a aplikace pro přímé zobrazení a úpravy souborů různých typů, například dokumenty Office, obrázky, textové soubory. V přehledném rozhraní můžete spravovat všechny vaše kontejnery.


Soukromý cloud bez omezení

Oproti komerčním cloudovým řešením s omezenou kapacitou si můžete vytvořit vlastní soukromý cloud s velkou kapacitou a kompletní kontrolou jak jsou data ukládána a přenášena. Se službou myQNAPcloud můžete vzdáleně přistupovat k souborům a přehrávat a sdílet multimediální soubory. Také můžete odkudkoliv kontrolovat stav systému.


 

Fotogalerie QNAP TS-431P

Parametry a specifikace:

Disk

Typ disku: 
HDD
Formát disku: 
3,5
Max. počet disků: 
4
Počet 3,5" pozic interních: 
4
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano
RAID 5: 
ano
RAID 6: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iSCSI: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
169
Šířka [mm]: 
160
Hloubka [mm]: 
219
Hmotnost [kg]: 
4,3

Hlučnost

Hlučnost v klidu [dB]: 
19,5

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
1024

Procesor

Frekvence procesoru [GHz]: 
1,7

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
3
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2

Řadiče

RAID: 
4
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Vyprodej
zahrada zona nula
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­