QNAP TS-328

 
QNAP TS-328
 
 
Zona nula
 
 
Splátková kalkulačka již od 11 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 3 HDD, 2x 1GbE, 1x USB 2.0, 3x USB 3.0, AMR CPU 1.4GHz QC, 2GB RAM, Basic, JBOD, RAID 0, 1, 5
Objednací kód8989367
Part No.

TS-328

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 5 527 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 6 990,- Kč 
Cena nyní: 6 690,- Kč 

5 529 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

4 789 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

2 069 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

2 639 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

3 179 Kč  
 
 
 
 

Rozbalené zboží (varianty)

6 356 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Qnap TS-328
Cenově výhodný NAS typu RAID 5, který přináší větší úložný prostor a ochranu dat

30% uživatelů QNAP volí pro NAS vytváření polí typu RAID 5, a sice z důvodu zvýšení ochrany dat, zlepšení výkonu systému a rozšíření úložného prostoru. TS-328 je prvním modelem NAS od společnosti QNAP se 3 pozicemi, který umožňuje vytváření polí RAID 5 na NAS s nejmenším počtem disků. Díky čtyřjádrovému procesoru RTD1296 od společnosti Realtek se může model TS-328 pochlubit minimalistickým designem, který se snadno stane součástí vašeho domova nebo obchodního prostoru. Díky celé řadě multimediálních aplikací, možností překódování, zálohování a synchronizaci souborů napříč zařízeními přináší model TS-328 vysoce efektivní řešení úložiště, zálohování, správy souborů a sdílení.

Centrální správa multimediálních souborů
Můžete mít spoustu fotografií nebo videí napříč zařízeními, jejíchž správa a zálohování může být náročná. S TS-328 můžete provádět centrální zálohování a správu všech souborů a snadno je sdílet s ostatními. S novou verzí File Station (QTS 4.3.4) získáte přímý přístup k fotografiím a videím na vašem mobilním zařízení připojením k modelu TS-328 přes rozhraní USB. Pomocí mobilní aplikace Qphoto můžete dokonce pořizovat fotografie nebo zaznamenávat videa a nahrávat je přímo do TS-328 pro dosažení lepší ochrany a úspory místa úložiště na mobilním zařízení.

Ochrana dat pomocí snímků
Snímky pomáhají chránit data na základě úplného záznamu stavu a metadat systému NAS. Pokud dojde k chybě, můžete pomocí snímků rychle obnovit systém do běžného stavu. Snímky QNAP na základě bloků zaznamenávají pouze změněná data. Dochází nejen k úspoře prostoru úložiště, ale také zkrácení doby vyžadované pro zálohování a obnovení dat.

Překódování videí v reálném čase
Model TS-328 podporuje hardwarovou akceleraci pro překódování 4K H.264/H.265 v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů souborů, které lze plynule přehrávat na mobilních zařízeních*. Můžete proto snadno sdílet filmy nebo videa z cest uložená na NAS se svou rodinou a přáteli prostřednictvím sdílených odkazů a oni mohou sledovat videa plynule kdykoli a kdekoli.

Automatizujte každodenní úlohy s nástrojem IFTTT Agent
Nástroj IFTTT Agent od QNAP propojuje oblíbenou webovou službu automatizace IFTTT (If This Then That) a umožňuje vytváření téměř neomezeného počtu zautomatizovaných pracovních postupů. Stačí pouze propojit účet IFTTT s modelem TS-328 a nastavit spouštěče a akce. Pokud například nastavíte spouštěč na možnost „Jakákoli nová fotografie na telefonu“ a akci „Stáhnout fotografii do QNAP NAS“, budou všechny fotografie pořízené telefonem automaticky nahrány do TS-328.

Znásobte svoji produktivitu
Operační systém QTS založený na aplikacích poskytuje řešení pro zjednodušení zálohování souborů, správu, hledání a mnohem více. Pomocí File Station můžete zobrazovat soubory na NAS a přistupovat k souborům z úložných zařízení USB, OCR Converter umožňuje extrahování textu z obrázků, Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů a Qsirch pomáhá rychle vyhledávat soubory.

Podporuje 360stupňové panoramatické fotografie a videa
QNAP NAS nyní podporuje oblíbený formát záznamu 360stupňového panoramatu! Kliknutím na tlačítko zobrazení 360stupňového panoramatu se tyto fotografie a videa zobrazí jako mediální soubory s 360stupňovým panoramatem. Mobilní aplikace Qfile, Qphoto a Qvideo od společnosti QNAP rovněž podporují sledování v 360stupňovém formátu.

Elegantní vzhled
TS-328 se vyznačuje stylovým elegantním vzhledem s industriálním designem a nabízí lepší chlazení NAS. Beznástrojová instalace 3,5palcové diskové jednotky umožňuje snadnější nastavení a údržbu systému, zatímco LED kontrolky předního panelu pomáhají při sledování stavu systému.

Vícebodové zálohování a přístup
S integrovanou zálohou, obnovením a synchronizací dat vám Hybrid Backup Sync pomůže snadno zálohovat a synchronizovat data na TS-328 s jiným QNAP NAS, úložištěm USB (kopírováním jediným klepnutím) nebo cloudovým úložištěm. S nástrojem Qsync můžete přistupovat k souborům NAS z počítačů, notebooků nebo mobilních zařízení propojených s TS-328 v jakoukoli dobu.

Hostované kontejnerové aplikace
Container Station propojuje nenároční virtualizační technologie LXC a Docker®. Můžete stahovat aplikace z vestavěného Docker Hub®, snadno importovat / exportovat kontejnerové aplikace, spravovat řízení přístupu a využívat výhod snadné instalace, přenositelnosti a vysoké efektivity.


 

Fotogalerie QNAP TS-328

Parametry a specifikace:

Kategorie

Kategorie: 
Počítače a elektronika
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
QNAP TS-328
nezkušený.., 24.6.2018 21:04:00

Proč má dva síťové vstupy ? ..kvůli zrychlení přenosu dat ??

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Letni tipy 2019
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše