QNAP TS-253Be-2G

 
QNAP TS-253Be-2G
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 17 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 2 HDD, 2x 1GbE, 5x USB 3.0, Celeron J3455 2.3GHz QC, 2GB RAM, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1
Objednací kód8989095
Part No.

TS-253Be-2G

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 8 503 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 10 290,- Kč 

8 504 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Model TS-253Be má stylový design, který se snadno umístí do prostředí kanceláře nebo domova. Nabízí port PCIe, který může zvýšit funkčnost zařízení: rozšiřující kartu QNAP QM2 lze nainstalovat pro přidání M.2 SSD (cache) / 10GbE konektivity a technologie Qtier pro automatické stupňování. Anebo lze nainstalovat kompatibilní bezdrátovou kartu pro použití modelu TS-253Be jako bezdrátového přístupového bodu. Model TS-253Be také podporuje dvoukanálové zpracovávání 4K H.264/H.265 zajišťující příjemné prostředí pro sledování médií na všech připojených zařízeních. Kromě toho je k dispozici široká škála nástrojů pro podporu produktivity při používání zařízení TS-253Be s cílem zefektivnit práci tvůrců médií a kreativních profesionálů a zároveň obohatit jejich multimediální zážitky.

Rozšíření funkčností NAS pomocí slotu PCIe
Díky rozšíření PCIe poskytuje model TS-253Be flexibilitu pro rozšíření funkčnosti NAS a potenciálních aplikací. Nainstalujte kartu QNAP QM2, abyste zajistili M.2 SSD cache / 10GbE konektivitu nebo používejte model TS-253Be jako bezdrátový přístupový bod nainstalováním kompatibilní bezdrátové síťové karty (např. QNAP QWA-AC2600) nebo posilněte konektivitu USB modelu TS-253Be nainstalováním karty USB 3.1 10Gb/s.

Čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® J3455 1,5 GHz s šifrováním AES-NI
Model TS-253Be se čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® J3455 1,5 GHz (s navýšením až na 2,3 GHz), 2GB/4GB DDR3L RAM (až 8 GB), dvěma porty Gigabit LAN a podporou pevných disků SATA 6Gb/s poskytuje spolehlivý výkon s rychlostí čtení/zápisu až 225 MB/s. Model TS-253Be je vybaven hardwarově akcelerovaným šifrováním Intel® AES-NI pro zvýšení přenosové rychlosti až na 225 MB/s s 256-bitovým šifrováním AES pro celé svazky NAS i pro sdílené složky, čímž vylepšuje výkon a zajišťuje zabezpečení citlivých dat uložených v TS-253Be.

Ochrana dat pomocí snímků
Snímky pomáhají chránit vaše data prostřednictvím úplného zaznamenávání stavu systému NAS a metadat. Pokud dojde k nechtěnému odstranění nebo úpravě souboru, můžete pomocí snímků takový soubor rychle obnovit do dříve zaznamenaného stavu. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze změněná data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat. Model TS-253Be podporuje až 1 024 snímků na NAS a až 256 snímků na svazek nebo LUN.

Překódování videí v reálném čase
TS-253Be vybavený pokročilou grafikou Intel® HD Graphics 9. generace podporuje dvoukanálové hardwarové dekódování 4K H.264/H.265 a překódování videí v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních*. Proto můžete snadno sdílet filmy a videa uložená ve vašem zařízení NAS s příbuznými a přáteli pro jejich zábavu v nejrůznějších zařízeních. Dálkový ovladač QNAP RM-IR004 (prodává se samostatně) lze nakonfigurovat pomocí aplikace QButton a přizpůsobit akce jednotlivých tlačítek s cílem zajistit efektivnější prostředí NAS.

Zvyšte svou produktivitu
Aplikačně zaměřený operační systém QTS poskytuje řešení pro zjednodušení zálohování souborů, správu, vyhledávání atd. Díky aplikaci File Station můžete své soubory zobrazovat a spravovat nejen ze zařízení NAS, ale také z různých úložných zařízení; OCR Converter umožňuje extrahovat text z obrázků; Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů a Qsirch napomáhá s rychlým vyhledáváním souborů.

Vícebodové zálohování a přístup
Díky integrovanému zálohování dat, obnově a synchronizaci vám Hybrid Backup Sync pomáhá jednoduše zálohovat nebo synchronizovat data v TS-253Be do dalších zařízení QNAP NAS, úložiště USB (kopírování jedním dotykem) nebo cloudové úložiště. Pomocí aplikace Qsync také můžete mít kdykoli přístup k souborům v zařízení NAS z počítačů, notebooků nebo mobilních zařízení připojených k TS-253Be.

Podporuje 360° panoramatické fotografie a videa
QNAP NAS nyní podporuje oblíbený 360° panoramatický formát záznamu! Pokud kliknete na tlačítko 360° panoramatického zobrazení, vaše fotografie a videa se zobrazí jako 360° panoramatické mediální soubory. Mobilní aplikace Qfile, Qphoto a Qvideo společnosti QNAP také podporují 360° formát zobrazení.

Zcela nové dozorovací řešení QVR Pro
Nové dozorovací řešení QVR Pro společnosti QNAP vám umožňuje zařídit vyhrazený nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na TS-253Be a využít výhody škálovatelnosti a správy úložišť z QTS. Díky aplikaci QVR Pro jde správa kamer, alokování úložného prostoru, živé zobrazení kamer a přehrávání mnohem snadněji. Díky mobilní aplikaci QVR Pro Client můžete také kdykoli monitorovat nebo díky aplikaci QUSBCam2 můžete používat webovou kameru USB jako síťovou kameru ONVIF.

Rozsáhlé dohledové řešení poskytující monitorování 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Surveillance Station zajišťuje inteligentní systém správy video dohledu, který vám pomůže řídit monitorování, nahrávání a přehrávání v reálném čase pomocí široké škály přizpůsobitelných nastavení chránících vaše fyzické prostředí. Můžete použít mobilní aplikaci Vmobile a spravovat monitorované kanály kdykoli a odkudkoli nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na váš NAS.


 

Fotogalerie QNAP TS-253Be-2G

Stránky výrobce:

www.qnap.com


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-253be


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Xiaomi slevy
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše