Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

QNAP TS-251A-2G

BONUS! Chytrá váha UMAX Smart Scale US20E v hodnotě 999Kč!
 
QNAP TS-251A-2G
 
 
-16%
 
 
Splátková kalkulačka již od 13 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 2 HDD, 2x 1GbE, 3x USB 3.0, CPU 1.6GHz DC, 2GB RAM, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1
 
Objednací kód9604794
Part No.

TS-251A-2G

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 

chytrá osobní váha nové generace, sledování hmotnosti a dalších tělesných parametrů (tělesný tuk, kosterní svaly, viscerální tuk, objem vody, proteiny, metabolický věk nebo BMI), Bluetooth 4.0, napájení 4 x 1,5V AAA, aplikace v češtině

 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TS-251A-2G

TS-251A poskytuje inovativní port USB 3.0 QuickAccess, který Vám umožní rychle provést prvotní instalaci NAS a poté získat přímý přístup k souborům a datům uloženým na NAS. Podporuje také další dva režimy přenosu: Režim Ethernet NAS a blokový režim iSCSI SAN.

TS-251A inovativně kombinuje USB QuickAccess, NAS a iSCSI-SAN do podoby jednohozařízenía představuje výkonné, avšak snadno použitelné úložné řešení ideální pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup a zábavu. Výrazně napomáhá zvýšit produktivitu,splňuje nároky fotografů,audiovizuálních nadšenců pro přímý a rychlý přístup k souborům. TS-251A je napájen aktualizovatelným a vysoce výkonným dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® N3060, 14nm, 1,6 GHz, a podporuje přehrávání a překódování videí 4K.

  • Vynikající systémový výkon, ideální pro centralizovanou správu, sdílení a zálohování souborů
  • Port USB QuickAccess pro přístup k souborům bez potřeby síťového připojení
  • Podporuje hardwarové dekódování 4K a překódování videí 4K H.264 za chodu nebo offline
  • Užívejte si nejlepší audiovizuální prožitek s výstupem do HDMI, multikanálovým ambientním zvukem a dálkovým ovládáním zdarma
  • Vybudujte si svůj osobní karaoke systém s OceanKTV
  • Linux Station podporuje Ubuntu®s přímým výstupem do HDMI
  • Hybridní přístup k virtualizaci: Virtualization Station a Container Station
  • Podporuje Virtual JBOD (VJBOD) pro maximalizaci úložného prostoru na větším počtu jednotek QNAP NAS

14nm Intel® Celeron® N3060 dual-core CPU a hardwarovou akcelerací

TS-251A je založen na pokročilém dvoujádrovém procesoru Intel® Celeron® 14nm, 1,6 GHz, který se vyznačuje nízkým konstrukčním termálním výkonem (TDP, jen 6 wattů) a je schopen automatického navýšení frekvence ažna 2,48 GHz. V kombinaci s dvoukanálovou 2/4GB DDR3L-1600 RAM (navýšitelnou na 8GB) a duálními porty sítě Gigabit LAN a SATA 6Gb/s dokáže TS-251A podávat datovou propustnost až 211,88 MB/s pro optimalizaci aplikací nezbytných pro chod podniku, a přitom zůstává energeticky efektivní. TS-251A nabízí také hardwarově akcelerované šifrování Intel® AES-NI, které zajistí datovou propustnost až 209,13 MB/s díky šifrování AES-NI pro plný svazek NAS i pro sdílené složky, čímž zlepší výkon systému a zabezpečení, přitom zajistí bezpečí citlivých podnikových dat uložených na NAS.


Přímý přístup k souborům s USB portem

TS-251A je vybaven inovativním portem USB 3.0 QuickAccess, který Vám umožní provést prvotní instalaci a konfiguraci Vašeho TS-251A, aniž byste museli být připojeni k síti. K souborům a datům uloženým na TS-251A lze získat přístup také přímo pomocí Qfinder Pro* a kabelu USB 3.0 (A-samec na Micro B-samice) nebo kabelu USB 2.0 Micro B**. Navíc můžete uživatelům přidělovat přístupová práva k různým složkám a zamezit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům.


Trojí řešení USB QuickAccess/NAS/ iSCSI-SAN

TS-251A inovativně mění spektrum funkcí, které NAS poskytuje, zavedením trojího řešení USB 3.0 QuickAccess/NAS/iSCSI SAN. Zbavuje se omezení konvenčních DAS, které umožňují připojení jen jediného zařízení a prolamuje cenovou bariéru pro řešení založená na vysokorychlostních sítích Ethernet. Tři režimy datových přenosů na TS-251A jsou nejen schopny pracovat nezávisle, ale mohou být spuštěny současně, aniž by si navzájem konkurovaly o přenosovou šířku, takže umožňují zpracování více úloh při co nejlepší produktivitě.


Režim USB QuickAccess

K datům a souborům uloženým na TS-251A máte okamžitý přístup připojením PC/Mac k jejich portu USB 3.0 QuickAccess a použitím aplikace Qfinder Pro. Pro lepší rovnováhu mezi potřebou zabezpečení a pohodlí tato metoda poskytuje tři režimy autentizace přístupu. Tato nastavení lze snadno nakonfigurovat v sekci síťový a virtuální přepínač v rozhraní správy systému QTS:

Režim USB na TS-251A je užitečný pro uživatele, kteří každodenně zpracovávají velká množství mediálních souborů. Poskytuje extrémně pohodlné a rychlé řešení, pomocí kterého mohou uživatelé ukládat a zálohovat svá data na své počítače nebo získávat přístup k datům na svých NAS. Díky režimu USB lze TS-251A prostě zapnout a použít bez sebemenšího omezení pohodlí či zabezpečení.


Režim Ethernet NAS

TS-251A nabízí síť Ethernet pro flexibilní a simultánní sdílení souborů napříč větším počtem zařízení pomocí protokolů SMB/CIFS, NFS a AFP ke sdílení v prostředí sítí s operačními systémy Windows, Mac a Linux/UNIX. Pomocí programu Qfinder Pro zjistěte adresu IP zařízení TS-251A v síti Ethernet, abyste se k němu mohli připojit.


Blokový režim sítě iSCSI SAN

TS-251A podporuje iSCSI SAN. Po vytvoření iSCSIcíle (targetu) na TS-251A máte přístup k iSCSI ze svého počítače* pomocí IP adresy NAS.


Dokonalé překódování videí 4K

TS-251A, vybavený pokročilou HD grafikou Intel® osmé generace, podporuje hardwarové dekódování videí 4K H.264 a podává prvotřídní překódování videí 4K a 1080p v reálném čase pro konverzi videí do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV*. S offline překódováním můžete prožívat nepřerušované přehrávání videí na File Station, Video Station a v mobilní aplikaci Qfile i tehdy, když se můžete připojit k Internetu jen přes pomalé připojení, vyberete-li předem renderované video s nižším rozlišením. TS-251A Vám také umožní nastavit vyhrazenou složku pro automatické překódování videí.


Využívejte nejlepší audiovizuální prožitek s výstupem do HDMI a bezplatné dálkové ovládání

HD Station (HybridDesk Station) je výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč. Díky konektivitě rozhraní HDMI můžete TS-251A připojit k HDTV nebo k A/V přijímači a využívat svůj rozmanitý multimediální obsah a videa v rozlišení 4K (H.264) při nejlepší kvalitě audiovizuálního prožitku. Propustnost pro více zvukových kanálů* na TS-251A a jeho schopnost výkonného překódování v reálném čase umožňují hladké a dokonalé přehrávání videí v rozlišení 4K**. S HD Station můžete dokonce sledovat online multimediální obsah pomocí mediálního prohlížeče od třetí strany, prohlížet web a spravovat TS-251A. HD Station podporuje multi-tasking a autentizaci uživatelů, aby k uloženým datům měli přístup jen oprávnění uživatelé.


Svobodně využívejte média s multizonálním řízením multimédií

Používejte TS-251A jako multizonální multimediální systém, kterým zaplníte všechny kouty svého domu médii dle vlastní volby. Fotografie, hudbu a videa uložená na TS-251A můžete centrálně spravovat a vysílat do HDMI, DLNA®, Apple TV®, Chromecast™*, Roku®, Amazon® Fire TV nebo do zařízení uložených na TS-251A (pouze hudební vysílání) přes Bluetooth® nebo přes USB. Se serverem Plex Media se TS-251A stává výkonným nástrojem k vysílání obsahu.


 

Fotogalerie QNAP TS-251A-2G

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
HDD
Formát disku: 
3,5
Max. počet disků: 
2
Počet 3,5" pozic interních: 
1
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iSCSI: 
ano
iTunes: 
ano
Print server: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano
Web server: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
169
Šířka [mm]: 
102
Hloubka [mm]: 
219
Hmotnost [kg]: 
1,28

Hlučnost

Hlučnost při zátěži [dB]: 
18,3

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3L
Velikost paměti [MB]: 
2048

Procesor

Model procesoru: 
Intel Celeron N3060
Počet jader procesoru: 
2
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,6
Max. frekvence procesoru [GHz]: 
2,48

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
3
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Xiaomi slevy
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše