Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  

QNAP TS-251A-2G

BONUS! Zdarma ADATA UV128 DashDrive 32GB
 
 
 
 
box NAS pro 2x HDD 3.5" SATA, systém FAT, NTFS, EXT3, EXT4, 2x konektor RJ45 (Ethernet 10/100/1000), 3x USB 3.0, CPU 1.6GHz DC, 2GB RAM, protokoly CIFS/ SMB, AFP, NFS, HTTP, HTTPS, FTP, DDNS, NTP, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1
Objednací kód9604794
Part No.

TS-251A-2G

Cena PL 7 592 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 7 592 Kč + 3 
ověřit dostupnost
9 466,- Kč 
Cena nyní: 9 190,- Kč 

7 595 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 15 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 

USB disk, flash memory, 32GB, USB 3.0, černý+modrá

Dárek v hodnotě:  293,- Kč
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TS-251A-2G

TS-251A poskytuje inovativní port USB 3.0 QuickAccess, který Vám umožní rychle provést prvotní instalaci NAS a poté získat přímý přístup k souborům a datům uloženým na NAS. Podporuje také další dva režimy přenosu: Režim Ethernet NAS a blokový režim iSCSI SAN.

TS-251A inovativně kombinuje USB QuickAccess, NAS a iSCSI-SAN do podoby jednohozařízenía představuje výkonné, avšak snadno použitelné úložné řešení ideální pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup a zábavu. Výrazně napomáhá zvýšit produktivitu,splňuje nároky fotografů,audiovizuálních nadšenců pro přímý a rychlý přístup k souborům. TS-251A je napájen aktualizovatelným a vysoce výkonným dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® N3060, 14nm, 1,6 GHz, a podporuje přehrávání a překódování videí 4K.

 • Vynikající systémový výkon, ideální pro centralizovanou správu, sdílení a zálohování souborů
 • Port USB QuickAccess pro přístup k souborům bez potřeby síťového připojení
 • Podporuje hardwarové dekódování 4K a překódování videí 4K H.264 za chodu nebo offline
 • Užívejte si nejlepší audiovizuální prožitek s výstupem do HDMI, multikanálovým ambientním zvukem a dálkovým ovládáním zdarma
 • Vybudujte si svůj osobní karaoke systém s OceanKTV
 • Linux Station podporuje Ubuntu®s přímým výstupem do HDMI
 • Hybridní přístup k virtualizaci: Virtualization Station a Container Station
 • Podporuje Virtual JBOD (VJBOD) pro maximalizaci úložného prostoru na větším počtu jednotek QNAP NAS

14nm Intel® Celeron® N3060 dual-core CPU a hardwarovou akcelerací

TS-251A je založen na pokročilém dvoujádrovém procesoru Intel® Celeron® 14nm, 1,6 GHz, který se vyznačuje nízkým konstrukčním termálním výkonem (TDP, jen 6 wattů) a je schopen automatického navýšení frekvence ažna 2,48 GHz. V kombinaci s dvoukanálovou 2/4GB DDR3L-1600 RAM (navýšitelnou na 8GB) a duálními porty sítě Gigabit LAN a SATA 6Gb/s dokáže TS-251A podávat datovou propustnost až 211,88 MB/s pro optimalizaci aplikací nezbytných pro chod podniku, a přitom zůstává energeticky efektivní. TS-251A nabízí také hardwarově akcelerované šifrování Intel® AES-NI, které zajistí datovou propustnost až 209,13 MB/s díky šifrování AES-NI pro plný svazek NAS i pro sdílené složky, čímž zlepší výkon systému a zabezpečení, přitom zajistí bezpečí citlivých podnikových dat uložených na NAS.


Přímý přístup k souborům s USB portem

TS-251A je vybaven inovativním portem USB 3.0 QuickAccess, který Vám umožní provést prvotní instalaci a konfiguraci Vašeho TS-251A, aniž byste museli být připojeni k síti. K souborům a datům uloženým na TS-251A lze získat přístup také přímo pomocí Qfinder Pro* a kabelu USB 3.0 (A-samec na Micro B-samice) nebo kabelu USB 2.0 Micro B**. Navíc můžete uživatelům přidělovat přístupová práva k různým složkám a zamezit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům.


Trojí řešení USB QuickAccess/NAS/ iSCSI-SAN

TS-251A inovativně mění spektrum funkcí, které NAS poskytuje, zavedením trojího řešení USB 3.0 QuickAccess/NAS/iSCSI SAN. Zbavuje se omezení konvenčních DAS, které umožňují připojení jen jediného zařízení a prolamuje cenovou bariéru pro řešení založená na vysokorychlostních sítích Ethernet. Tři režimy datových přenosů na TS-251A jsou nejen schopny pracovat nezávisle, ale mohou být spuštěny současně, aniž by si navzájem konkurovaly o přenosovou šířku, takže umožňují zpracování více úloh při co nejlepší produktivitě.


Režim USB QuickAccess

K datům a souborům uloženým na TS-251A máte okamžitý přístup připojením PC/Mac k jejich portu USB 3.0 QuickAccess a použitím aplikace Qfinder Pro. Pro lepší rovnováhu mezi potřebou zabezpečení a pohodlí tato metoda poskytuje tři režimy autentizace přístupu. Tato nastavení lze snadno nakonfigurovat v sekci síťový a virtuální přepínač v rozhraní správy systému QTS:

Režim USB na TS-251A je užitečný pro uživatele, kteří každodenně zpracovávají velká množství mediálních souborů. Poskytuje extrémně pohodlné a rychlé řešení, pomocí kterého mohou uživatelé ukládat a zálohovat svá data na své počítače nebo získávat přístup k datům na svých NAS. Díky režimu USB lze TS-251A prostě zapnout a použít bez sebemenšího omezení pohodlí či zabezpečení.


Režim Ethernet NAS

TS-251A nabízí síť Ethernet pro flexibilní a simultánní sdílení souborů napříč větším počtem zařízení pomocí protokolů SMB/CIFS, NFS a AFP ke sdílení v prostředí sítí s operačními systémy Windows, Mac a Linux/UNIX. Pomocí programu Qfinder Pro zjistěte adresu IP zařízení TS-251A v síti Ethernet, abyste se k němu mohli připojit.


Blokový režim sítě iSCSI SAN

TS-251A podporuje iSCSI SAN. Po vytvoření iSCSIcíle (targetu) na TS-251A máte přístup k iSCSI ze svého počítače* pomocí IP adresy NAS.


Dokonalé překódování videí 4K

TS-251A, vybavený pokročilou HD grafikou Intel® osmé generace, podporuje hardwarové dekódování videí 4K H.264 a podává prvotřídní překódování videí 4K a 1080p v reálném čase pro konverzi videí do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV*. S offline překódováním můžete prožívat nepřerušované přehrávání videí na File Station, Video Station a v mobilní aplikaci Qfile i tehdy, když se můžete připojit k Internetu jen přes pomalé připojení, vyberete-li předem renderované video s nižším rozlišením. TS-251A Vám také umožní nastavit vyhrazenou složku pro automatické překódování videí.


Využívejte nejlepší audiovizuální prožitek s výstupem do HDMI a bezplatné dálkové ovládání

HD Station (HybridDesk Station) je výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč. Díky konektivitě rozhraní HDMI můžete TS-251A připojit k HDTV nebo k A/V přijímači a využívat svůj rozmanitý multimediální obsah a videa v rozlišení 4K (H.264) při nejlepší kvalitě audiovizuálního prožitku. Propustnost pro více zvukových kanálů* na TS-251A a jeho schopnost výkonného překódování v reálném čase umožňují hladké a dokonalé přehrávání videí v rozlišení 4K**. S HD Station můžete dokonce sledovat online multimediální obsah pomocí mediálního prohlížeče od třetí strany, prohlížet web a spravovat TS-251A. HD Station podporuje multi-tasking a autentizaci uživatelů, aby k uloženým datům měli přístup jen oprávnění uživatelé.


Svobodně využívejte média s multizonálním řízením multimédií

Používejte TS-251A jako multizonální multimediální systém, kterým zaplníte všechny kouty svého domu médii dle vlastní volby. Fotografie, hudbu a videa uložená na TS-251A můžete centrálně spravovat a vysílat do HDMI, DLNA®, Apple TV®, Chromecast™*, Roku®, Amazon® Fire TV nebo do zařízení uložených na TS-251A (pouze hudební vysílání) přes Bluetooth® nebo přes USB. Se serverem Plex Media se TS-251A stává výkonným nástrojem k vysílání obsahu.


 

Fotogalerie QNAP TS-251A-2G

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
HDD
Formát disku: 
3,5
Max. počet disků: 
2
Počet 3,5" pozic interních: 
1
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iSCSI: 
ano
iTunes: 
ano
Print server: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano
Web server: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
169
Šířka [mm]: 
102
Hloubka [mm]: 
219
Hmotnost [kg]: 
1,28

Hlučnost

Hlučnost při zátěži [dB]: 
18,3

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3L
Velikost paměti [MB]: 
2048

Procesor

Model procesoru: 
Intel Celeron N3060
Počet jader procesoru: 
2
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,6
Max. frekvence procesoru [GHz]: 
2,48

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
3
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER7

XXL vyprodej
Zona nula