25 poboček má OTEVŘENO pro výdej zboží objednaného přes internet. Více informací.
I nadále můžete využívat objednávek zboží přes e-shop s doručením přepravní službou až k vám domů, k tomu nově již u objednávek od 300 Kč neplatíte dopravné a také jsme prodloužili dobu,
po kterou můžete vrátit zboží bez udání důvodu na 30 dní. 
 
QNAP TS-228A
  • QNAP TS-228A
  • QNAP TS-228A
  • QNAP TS-228A
Objednací kód: 8988910 Part No.: TS-228A Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 4 040 Kč + 2 
 
 
 
 
 

QNAP TS-228A

 
 
 
 
box NAS pro 2 HDD, 1x 1GbE, 1x USB 3.1, 2x USB 2.0, ARM CPU 1.4GHz DC, 1GB RAM, Basic, JBOD, RAID 0, 1
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 4 890,- Kč 
Cena nyní: 4 890,- Kč 

4 041 Kč bez DPH

Splátky již od 244 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Ekvivalent produktu

9 790 Kč  
 
 
 
 

Ekvivalent produktu

11 290 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 339 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 679 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

3 290 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

5 245 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

6 399 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

2 339 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

2 679 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

3 290 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Model TS-228A, vybavený čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1295, poskytuje domácím uživatelům výkonné funkce včetně zálohování s pomocí snímků, synchronizace souborů a soukromých cloudových služeb. Model TS-228A je také jednotným portálem domácí zábavy pro streamování fotografií, hudby a videí do různých zařízení, která máte doma i jinde. Díky energeticky úspornému a tichému provozu je model TS-228A zvláště vhodný pro domácí uživatele, kterým poskytne snadno použitelné a praktické funkce pro ukládání souborů a multimediální potřeby.

Elegantní a výkonný
Model TS-228A je vybaven čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1295 1,4 GHz, 1 GB RAM a síťovým portem 1GbE, kde nabízí výkon až 112 MB/s. Pokud se rozhodnete soubory šifrovat pomocí šifrování AES-256, dosahuje výkon stále působivých 112 MB/s – takže můžete zajistit ochranu svých informací, aniž byste museli obětovat výkon.

Lehká a snadná instalace
Díky minimálnímu a modernímu designu dokážete model TS-228A doma snadno umístit. Jedinečné beznástrojové provedení je zárukou toho, že instalace modelu TS-228A je tak snadná, že se obejdete i bez šroubováku!

Jedno zařízení NAS pro přístup a sdílení souborů na větším počtu zařízení napříč platformami
Zařízení TS-228A působí jako platforma pro výměnu souborů pro zjednodušení správy souborů v různých zařízeních a je kompatibilní s celou řadou počítačů a zařízení (včetně Windows, macOS a další). Pro mobilní zařízení lze sadu Qsync nainstalovat pro synchronizaci a sdílení souborů napříč počítači, telefony a tablety.

Zálohování dat je velmi snadné
Když si osvojíte bezpečné počítačové návyky a budete pomocí zařízení TS-228A provádět zálohování souborů, můžete být v klidu s vědomím, že vaše data jsou v bezpečí. Nástroj pro zálohování NetBak Replicator společnosti QNAP může asistovat při zálohování/obnově souborů na počítačích s Windows® a uživatelé macOS si mohou nastavit Time Machine na ukládání do zařízení TS-228A.

Špičková ochrana souborů a dat pomocí snímků
Společnost QNAP rozšířila podporu ochrany souborů pomocí snímků i na základní zařízení NAS. Snímky byly původně možné jen na špičkových podnikových systémech a umožňují vám zaznamenávat stav systému a datový obsah v jeden časový okamžik. S ochranou pomocí snímků, pokud nechtěně odstraníte nebo upravíte soubory nebo pokud některé pevné disky selžou nebo pokud vaši síť infikuje malware, můžete soubory rychle obnovit na předchozí časový okamžik.

Zálohování souborů pomocí univerzální aplikace Hybrid Backup Sync
Díky modelu TS-228A je komplikované nastavování zálohování minulostí. Nyní můžete Hybrid Backup Sync používat jako jednotný portál pro zálohování, obnovu a synchronizaci souborů. Vzhledem k podpoře místních zařízení NAS, vzdálených zařízení NAS a cloudových úložišť jako zdrojových i cílových míst, můžete kombinovat různé úlohy zálohování pro zajištění optimální ochrany svých dat. K dalším funkcím patří plánování, práce s verzemi, komprese dat a víceúrovňové šifrování, aby vaše soubory byly stále v bezpečí a v pořádku.

360stupňová panoramatická fotografie/video
Dobrá zpráva pro dobrodruhy! QNAP NAS nyní podporuje oblíbený 360° panoramatický formát záznamu! Pokud kliknete na tlačítko 360° panoramatického zobrazení, vaše fotografie a videa se zobrazí jako 360° panoramatické mediální soubory.

Postaráno je o všechny vaše potřeby
S energeticky úsporným a tichým modelem TS-228A již nemusíte používat různé nástroje ke stahování ani nechat počítač běžet po celou dobu. Pomocí Download Station můžete vyhledávat stažené položky a spravovat své úkoly v oblasti stahování.

Vše, co potřebujete pro dokonalý multimediální zážitek
Úplně nový QVHelper vám může pomoci vysílat a dekódovat multimediální soubory do přehrávačů multimédií v počítači a/nebo mobilních zařízeních. Nástroj Qfinder Pro utility také dokáže šetřit čas a systémové zdroje NAS prostřednictvím překódování mediálních souborů na vašem počítači ještě předtím, než jsou odeslány do zařízení NAS. Díky modelu TS-228A budou vaše audiovizuální zážitky pohodovější a praktičtější, protože můžete využívat užitečné aplikace a vše, co potřebujete pro skvělou multimediální zábavu.

Zásadní funkce zabezpečení
Model TS-228A má řadu komplexních bezpečnostních prvků, jako je dvoukrokové ověřování, šifrovaný přístup, filtrování/blokování IP a antivirus. Také můžete používat povolení pro uživatele a složky za účelem blokování nechtěného přístupu před neoprávněnými uživateli nebo aplikacemi.

Energeticky úsporné a tiché zařízení
Zařízení TS-228A vyžaduje pouze 12,21 W, takže poskytuje výkonné funkce bez velkých nákladů na elektřinu. Další chytré, energeticky úsporné režimy pomáhají minimalizovat spotřebu elektřiny a díky tichému chladicímu ventilátoru je hluk i teplo generované modelem TS-228A udržováno na minimu.


 

Fotogalerie QNAP TS-228A

Parametry a specifikace:

Kategorie

Kategorie: 
Počítače a elektronika
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
online platby
podekovani
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­