Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

QNAP TS-228

 
QNAP TS-228
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 7 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 2x HDD 3.5" SATA, systém FAT, NTFS, EXT3, 1x konektor RJ45 (Ethernet 10/100/1000), 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, ARM CPU 1.1GHz DC, 1GB RAM, protokoly CIFS/ SMB, AFP, NFS, HTTP, FTP, DDNS, NTP, Basic, JBOD, RAID 0, 1
 
Objednací kód9604083
Part No.

TS-228

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TS-228

TS-228 představuje na prostředky nenáročné, snadno použitelné a funkčně dobře vybavené síťové úložné centrum pro synchronizaci, vzdálený přístup a domácí zábavu. Je energeticky úsporný a rozpočtově příznivý, ideální pro uživatele v domácnostech, kteří si chtějí založit osobní cloud a zůstávat ve spojení se svými soubory a plně je ovládat. Podívejte se, jak může TS-228 usnadnit a zjednodušit Váš digitální život a přinést Vám zvýšené pohodlí.


Dvoujádrový procesor pro vyšší výkon

TS-228 je založen na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 1,1 GHz s 1GB DDR3 RAM a schopen podávat rychlost čtení až 110 MB/s a rychlost zápisu až 87 MB/s pro rychlý přenos dat, současný přístup většího počtu uživatelů a pro domácí aplikace. Vysoce výkonný a schopný TS-228 je ideální jako multimediální centrum, protože na něj můžete zálohovat nebo stahovat soubory, aniž by tím byl ovlivněn výkon TS-228.


Lehká, praktická koncepce bez potřeby nástrojů

TS-228 se vyznačuje konstrukcí ve tvaru malé věže, která zabírá méně místa na pracovním stole, takže je vhodný pro domácnosti a malé kanceláře. Ve srovnání s tradičním chladicím ventilátorem NAS je TS-228 vybaven kompaktním a tichým výfukem, který umožňuje odvádět teplo při značně snížené hlučnosti a prašnosti. Vzhledem k beznástrojové konstrukci* můžete z TS-228 snadno odstranit jeho boční stěnu a přidat do něj nebo z něj naopak odebrat pevné disky. TS-228 je lehký, praktický, a funkční NAS, který dokonale zapadne do Vašeho digitálního života.


Ucelené řešení pro zálohování a obnovení po havárii

QNAP NetBak Replicator podporuje zálohování dat v reálném čase a podle plánu na Windows®, včetně archivace e-mailů v programu Outlook. Podporována je i Apple Time Machine®, aby uživatelé Mac® OS X měli nějaké řešení k bezpracnému zálohování dat na TS-228. Podporována je také široká škála zálohovacího software od třetích stran, jako například Acronis® True Image a FarStone® TotalRecovery Pro. Port USB 3.0 na předním panelu TS-228 nabízí funkci kopírování jedním dotykem, pomocí které můžete jediným kliknutím okamžitě zálohovat data z externích disků na TS-228, nebo alternativně zálohovat data z TS-228 na externí disky. Zahrnuta jsou i řešení pro obnovení po havárii zahrnující RTRR, rsync a zálohování na úložiště cloud.


Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Qsync promění Váš TS-228 v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Každý soubor nahraný na TS-228 bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům nebo mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Qsync poskytuje různé způsoby synchronizace a skupinového sdílení souborů, čímž výrazně zlepšuje flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Podporuje také centralizovanou konfiguraci a umožňuje Vám dálkově vymazat složku Qsync na ztraceném zařízení a zamezit tak narušení integrity dat, nebo dokonce tato data znovu obnovit po opětovném získání zařízení.


QTS - snadný a efektivní

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalejší. Jeho moderní plochý design optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací za účelem současného spuštění většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinášel optimalizovaný prožitek v prostředí cloud.

Snadno vybudujte svůj osobní cloud a získávejte k němu přístup odkudkoli

Oproti omezenému množství úložného prostoru a potenciálu bezpečnostních hrozeb, kterými se vyznačují veřejné služby prostředí cloud, lze TS-228 s výhodou použít k založení zabezpečeného a vysokokapacitního osobního prostředí cloud. Služba myQNAPcloud umožňuje vzdálený přístup k souborům uloženým naTS-228 a podporuje automatické přesměrování portů pro routery UPnP, službu My DDNS a CloudLink, čímž Vám umožní snadný přístup k souborům, sdílení multimédií, a kontrolu stavu Vašeho systému odkudkoli.


Rozsáhlé možnosti zabezpečení

V prostředí otevřených sítí se data na připojených zařízeních mohou stát terčem potenciálního útoku. TS-228 poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například ověřování dvěma kroky, šifrovaný přístup, blokování IP adres, antivirus, a další. Administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a zabránit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. TS-228 dokáže zajistit přístup jakožto VPN Server a VPN klient, a podporuje také nastavení serveru proxy pro zajištění bezpečí připojení.


Archivujte své fotografické vzpomínky. Sdílejte svůj život.

TS-228 funguje jako váš fotografický trezor, do kterého můžete zálohovat své oblíbené fotografie. Photo Station usnadňuje sdílení fotografií a Vy máte možnost určit si své vlastní ovládací prvky přístupových práv. Prostě své fotografie nahrajte na TS-228. Tak si budete moci vytvořit a uspořádat svá fotoalba pomocí webového prohlížeče a sdílet je s rodinou a přáteli prostřednictvím sociálních sítí jako Facebook®, Google+™, Twitter® a Pinterest®. S mobilními aplikacemi Qfile a Qphoto (pro iOS® a Android™) můžete také okamžitě nahrávat nové fotografie ze svého mobilního zařízení na TS-228.


Vysílání médií prostřednictvím DLNA

K využívání videí v HD kvalitě uložených na TS-228 můžete používat zařízení kompatibilní s DLNA, jako například Smart TV, Sony® PS4™, Microsoft® Xbox 360® a mediální přehrávače. Navíc můžete používat aplikaci Qfile na zařízení iOS® k prohlížení videí/fotografií a k jejich přehrávání na TV. Využívejte svou domácí zábavu co nejsnadněji.


Centrum stahování 24/7

TS-228 je dokonalým centrem stahování pro vysokorychlostní stahování prostřednictvím protokolů BT, Magnet, PT (Private Trackers), eMule, FTP, a HTTP. Po dokončení nastavení připravenosti úloh stahování můžete vypnout počítač a TS-228 stáhne tolik videí v rozlišení HD, kolik budete chtít. Po nainstalování aplikace Qget na své mobilní zařízení můžete snadno a odkudkoli vyhledávat zdrojové soubory ke stažení, stahovat obsah na TS-228 a spravovat úlohy stahování na svých mobilních zařízeních.


Aplikace instalovatelné dle potřeby pro rozšíření funkcí NAS

TS-228 má integrované centrum aplikací App Center, které poskytuje různé aplikace instalovatelné dle potřeby vyvíjené u QNAP i u vývojářů z řad třetích stran, jako jsou například nástroje k zálohování/synchronizaci, obchodování, správě obsahu, komunikaci, stahování, zábavě a k mnohému dalšímu. Je také centralizovaným umístěním pro správu a aktualizaci nainstalovaných aplikací, které dodává TS-228 potenciálně neomezené příležitosti.


Energeticky úsporná konstrukce

TS-228 je vybaven energeticky úsporným dvoujádrovým procesorem ARM® který udržuje vysoký výkon systémových operací a je vhodný pro osobní cloud zapojený nepřetržitě online a bez velkých nákladů na elektřinu.


 

Fotogalerie QNAP TS-228

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
HDD
Formát disku: 
3,5
Max. počet disků: 
2
Počet 3,5" pozic interních: 
2 (kompatibilní s 2.5")
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano

Funkce

FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iTunes: 
ano
Podpora IP kamer: 
ano
Print server: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano
Torrent (Transmission): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
187,7
Šířka [mm]: 
60
Hloubka [mm]: 
125
Hmotnost [kg]: 
0,56

Napájení a spotřeba

Spotřeba v klidu [W]: 
5,03
Spotřeba při zátěži [W]: 
8,96

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
1024

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows 8, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 10

Procesor

Počet jader procesoru: 
2

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
Rozhraní: 
Ethernet 10/100/1000 Mbps
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

54.80.183.100

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Uroky zpet
kupony