Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

QNAP TS-228 + Smartphone VisionBook P50 LTE

Výhodný balíček kde ušetříte 1500Kč!
 
QNAP TS-228 + Smartphone VisionBook P50 LTE
 
 
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 7 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 2 HDD, 1x 1GbE, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, ARM CPU 1.1GHz DC, 1GB RAM, Basic, JBOD, RAID 0, 1, + MT VisionBook P50 LTE
 
Objednací kód9605007R
Part No.

TS-228+P50

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Rozbaleno, otestováno.

TS-228 představuje na prostředky nenáročné, snadno použitelné a funkčně dobře vybavené síťové úložné centrum pro synchronizaci, vzdálený přístup a domácí zábavu. Je energeticky úsporný a rozpočtově příznivý, ideální pro uživatele v domácnostech, kteří si chtějí založit osobní cloud a zůstávat ve spojení se svými soubory a plně je ovládat. Podívejte se, jak může TS-228 usnadnit a zjednodušit Váš digitální život a přinést Vám zvýšené pohodlí.

Dvoujádrový procesor pro vyšší výkon
TS-228 je založen na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 1,1 GHz s 1GB DDR3 RAM a schopen podávat rychlost čtení až 110 MB/s a rychlost zápisu až 87 MB/s pro rychlý přenos dat, současný přístup většího počtu uživatelů a pro domácí aplikace. Vysoce výkonný a schopný TS-228 je ideální jako multimediální centrum, protože na něj můžete zálohovat nebo stahovat soubory, aniž by tím byl ovlivněn výkon TS-228.

Lehká, praktická koncepce bez potřeby nástrojů
TS-228 se vyznačuje konstrukcí ve tvaru malé věže, která zabírá méně místa na pracovním stole, takže je vhodný pro domácnosti a malé kanceláře. Ve srovnání s tradičním chladicím ventilátorem NAS je TS-228 vybaven kompaktním a tichým výfukem, který umožňuje odvádět teplo při značně snížené hlučnosti a prašnosti. Vzhledem k beznástrojové konstrukci* můžete z TS-228 snadno odstranit jeho boční stěnu a přidat do něj nebo z něj naopak odebrat pevné disky. TS-228 je lehký, praktický, a funkční NAS, který dokonale zapadne do Vašeho digitálního života.

Sdílení souborů napříč platformami, centralizované datové úložiště
TS-228 podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS a AFP k sdílení souborů na sítích s OS Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Data, protokoly a obrazy ISO CD a DVD lze ukládat centrálně na TS-228 a chránit integrovaným antivirovým řešením.

Centralizujte zálohování, obnovení a synchronizaci pomocí Hybrid Backup Sync
Hybrid Backup Sync centralizuje zálohování, obnovení a synchronizace do podoby jediné aplikace QTS, pomocí které můžete snadno přenášet data na místní a vzdálené prostory v cloudovém prostředí v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a jejich obnovení po havárii. Soubory můžete v reálném čase synchronizovat mezi TS-228 a úložištěm v prostředí cloud, jako například Amazon® Cloud Drive, Google Drive™, Dropbox®, Microsoft OneDrive®, Yandex® Disk, a Box® a zálohovat je na cloud služby jako Amazon® S3, Amazon® Glacier, Microsoft® Azure™, Google Cloud Storage™, OpenStack Swift a WebDAV. Hybrid Backup Sync umí detekovat řídké soubory, aby zamezil zálohování nepotřebných dat a podporuje zálohování s kompresí souborů za účelem ušetřit úložný prostor. Existují flexibilní nastavení pro současné zpracování souborů a vícevláknový přenos dat rozdělením větších souborů na menší části, což velmi zvyšuje přenosovou rychlost pro dosažení vyšší efektivity práce.

Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud
Qsync promění Váš TS-228 v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Každý soubor nahraný na TS-228 bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům nebo mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Qsync poskytuje různé způsoby synchronizace a skupinového sdílení souborů, čímž výrazně zlepšuje flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Podporuje také centralizovanou konfiguraci a umožňuje Vám dálkově vymazat složku Qsync na ztraceném zařízení a zamezit tak narušení integrity dat, nebo dokonce tato data znovu obnovit po opětovném získání zařízení.

File Station přináší integraci se službami prostředí cloud
Webová verze File Station Vám umožní snadno nahrávat, stahovat, a spravovat soubory na Vašem TS-228 odkudkoli, kde je připojení k internetu. File Station, která podporuje extrakci souborů, vytváření složek a inteligentní vyhledávání souborů a složek, Vám umožní také snadné sdílení souborů s kolegy a přáteli pomocí unikátních URL, e-mailem a na sdíleném úložišti. A ještě lepší je, že pomocí File Station můžete přímo prohlížet soubory a přenášet je mezi TS-228 a veřejnými úložišti cloud, jako například Google Drive™, Dropbox®, Microsoft® OneDrive, Box®, Yandex® Disk ad Amazon® Cloud Drive a zobrazovat soubory na Office Online a na Google Docs™ nebo je přímo otevírat pomocí kancelářského doplňku aplikace Google Chrome™.

QTS - snadný a efektivní
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalejší. Jeho moderní plochý design optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací za účelem současného spuštění většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinášel optimalizovaný prožitek v prostředí cloud.

Snadno vybudujte svůj osobní cloud a získávejte k němu přístup odkudkoli
Oproti omezenému množství úložného prostoru a potenciálu bezpečnostních hrozeb, kterými se vyznačují veřejné služby prostředí cloud, lze TS-228 s výhodou použít k založení zabezpečeného a vysokokapacitního osobního prostředí cloud. Služba myQNAPcloud umožňuje vzdálený přístup k souborům uloženým na TS-228 a podporuje automatické přesměrování portů pro routery UPnP, službu My DDNS a CloudLink, čímž Vám umožní snadný přístup k souborům, sdílení multimédií, a kontrolu stavu Vašeho systému odkudkoli.

Archivujte své fotografické vzpomínky. Sdílejte svůj život.
TS-228 funguje jako váš fotografický trezor, do kterého můžete zálohovat své oblíbené fotografie. Photo Station usnadňuje sdílení fotografií a Vy máte možnost určit si své vlastní ovládací prvky přístupových práv. Prostě své fotografie nahrajte na TS-228. Tak si budete moci vytvořit a uspořádat svá fotoalba pomocí webového prohlížeče a sdílet je s rodinou a přáteli prostřednictvím sociálních sítí jako Facebook®, Google+™, Twitter® a Pinterest®. S mobilními aplikacemi Qfile a Qphoto (pro iOS® a Android™) můžete také okamžitě nahrávat nové fotografie ze svého mobilního zařízení na TS-228.

Vybudujte si svou domácí hudební knihovnu a využívejte hudbu odkudkoli
Music Station Vám umožní kategorizovat Vaši hudební sbírku a zobrazit obálky alb, abyste si mohli snadno uspořádat své osobní seznamy skladeb. Prostřednictvím webového prohlížeče si můžete svou hudbu užívat kdykoli, kdekoli a odkudkoli pouhými několika kliknutími. Do Music Station jsou integrovány také tisíce programů místních i globálních internetových online rádií, kterých tudíž můžete využívat.


 

Fotogalerie QNAP TS-228 + Smartphone VisionBook P50 LTE

Parametry a specifikace:

Disk

Typ disku: 
HDD
Formát disku: 
3,5
Max. počet disků: 
2
Počet 3,5" pozic interních: 
2
Max. kapacita zařízení [TB]: 
16
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iTunes: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
187
Šířka [mm]: 
90
Hloubka [mm]: 
125
Hmotnost [kg]: 
1,88

Hlučnost

Hlučnost v klidu [dB]: 
17

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
1024

Procesor

Počet jader procesoru: 
2

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1

Řadiče

RAID: 
4
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše