Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Nově jsme otevřeli prodejnu ve Žďáru nad Sázavou. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

QNAP TS-128

 
QNAP TS-128
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 5 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 1x HDD 3.5" SATA, systém FAT, NTFS, EXT3, EXT4, konektor RJ45 (Ethernet 10/100/1000), 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, ARM CPU 1.1GHz DC, 1GB RAM, protokoly CIFS/ SMB, AFP, NFS, HTTP, HTTPS, FTP, DDNS, NTP
 
Objednací kód9604082
Part No.

TS-128

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TS-128


1-pozicovýNAS pro domácnosti a malé podniky na zálohování dat a pro zábavu

TS-128 představuje na prostředky nenáročné, snadno použitelné a funkčně dobře vybavené síťové úložné centrum pro synchronizaci, vzdálený přístup a domácí zábavu. Je energeticky úsporný a rozpočtově příznivý, ideální pro uživatele v domácnostech, kteří si chtějí založit osobní cloud a zůstávat ve spojení se svými soubory a plně je ovládat. Podívejte se, jak může TS-128 usnadnit a zjednodušit Váš digitální život a přinést Vám zvýšené pohodlí.


Dvoujádrový procesor pro vyšší výkon

TS-128 je založen na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 1,1 GHz s 1GB DDR3 RAM a schopen podávat rychlost čtení až 111 MB/s a rychlost zápisu až 92 MB/s pro rychlý přenos dat, současný přístup většího počtu uživatelů a pro domácí aplikace. Vysoce výkonný a schopný TS-128 je ideální jako multimediální centrum, protože na něj můžete zálohovat nebo stahovat soubory, aniž by tím byl ovlivněn výkon TS-128.


Lehká, praktická koncepce bez potřeby nástrojů

TS-128 se vyznačuje konstrukcí ve tvaru malé věže, která zabírá méně místa na pracovním stole, takže je vhodný pro domácnosti a malé kanceláře. Ve srovnání s tradičním chladicím ventilátorem NAS je TS-128 vybaven kompaktním a tichým výfukem, který umožňuje odvádět teplo při značně snížené hlučnosti a prašnosti. Vzhledem k beznástrojové konstrukci* můžete z TS-128 snadno odstranit jeho boční stěnu a přidat do něj nebo z něj naopak odebrat pevné disky. TS-128 je lehký, praktický, a funkční NAS, který dokonale zapadne do Vašeho digitálního života.

* Beznástrojová instalace je jen pro disky o kapacitě 3,5”.


Sdílení souborů napříč platformami, centralizované datové úložiště

TS-128 podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS a AFP k sdílení souborů na sítích s OS Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Data, protokoly a obrazy ISO CD a DVD lze ukládat centrálně na TS-128 a chránit integrovaným antivirovým řešením.


Ucelené řešení pro zálohování a obnovení po havárii

QNAP NetBak Replicator podporuje zálohování dat v reálném čase a podle plánu na Windows®, včetně archivace e-mailů v programu Outlook. Podporována je i Apple Time Machine®, aby uživatelé Mac® OS X měli nějaké řešení k bezpracnému zálohování dat na TS-128. Podporována je také široká škála zálohovacího software od třetích stran, jako například Acronis® True Image a FarStone® TotalRecovery Pro. Port USB 3.0 na předním panelu TS-128 nabízí funkci kopírování jedním dotykem, pomocí které můžete jediným kliknutím okamžitě zálohovat data z externích disků na TS-128, nebo alternativně zálohovat data z TS-128 na externí disky. Zahrnuta jsou i řešení pro obnovení po havárii zahrnující RTRR, rsync a zálohování na úložiště cloud.


Centralizujte zálohování, obnovení a synchronizaci pomocí Hybrid Backup Sync

Hybrid Backup Sync centralizuje zálohování, obnovení a synchronizace do podoby jediné aplikace QTS, pomocí které můžete snadno přenášet data na místní a vzdálené prostory v cloudovém prostředí v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a jejich obnovení po havárii. Soubory můžete v reálném čase synchronizovat mezi TS-128 a úložištěm v prostředí cloud, jako například Amazon® Cloud Drive, Google Drive™, Dropbox®, Microsoft OneDrive®, Yandex® Disk, a Box® a zálohovat je na cloud služby jako Amazon® S3, Amazon® Glacier, Microsoft® Azure™, Google Cloud Storage™, OpenStack Swift a WebDAV. Hybrid Backup Sync umí detekovat řídké soubory, aby zamezil zálohování nepotřebných dat a podporuje zálohování s kompresí souborů za účelem ušetřit úložný prostor. Existují flexibilní nastavení pro současné zpracování souborů a vícevláknový přenos dat rozdělením větších souborů na menší části, což velmi zvyšuje přenosovou rychlost pro dosažení vyšší efektivity práce.


Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Qsync promění Váš TS-128 v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Každý soubor nahraný na TS-128 bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům nebo mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Qsync poskytuje různé způsoby synchronizace a skupinového sdílení souborů, čímž výrazně zlepšuje flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Podporuje také centralizovanou konfiguraci a umožňuje Vám dálkově vymazat složku Qsync na ztraceném zařízení a zamezit tak narušení integrity dat, nebo dokonce tato data znovu obnovit po opětovném získání zařízení.


File Station přináší integraci se službami prostředí cloud

Webová verze File Station Vám umožní snadno nahrávat, stahovat, a spravovat soubory na Vašem TS-128 odkudkoli, kde je připojení k internetu. File Station, která podporuje extrakci souborů, vytváření složek a inteligentní vyhledávání souborů a složek, Vám umožní také snadné sdílení souborů s kolegy a přáteli pomocí unikátních URL, e-mailem a na sdíleném úložišti. A ještě lepší je, že pomocí File Station můžete přímo prohlížet soubory a přenášet je mezi TS-128 a veřejnými úložišti cloud, jako například Google Drive™, Dropbox®, Microsoft® OneDrive, Box®, Yandex® Disk ad Amazon® Cloud Drive a zobrazovat soubory na Office Online a na Google Docs™ nebo je přímo otevírat pomocí kancelářského doplňku aplikace Google Chrome™.


QTS - snadný a efektivní

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalejší. Jeho moderní plochý design optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací za účelem současného spuštění většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinášel optimalizovaný prožitek v prostředí cloud.


Snadno vybudujte svůj osobní cloud a získávejte k němu přístup odkudkoli

Oproti omezenému množství úložného prostoru a potenciálu bezpečnostních hrozeb, kterými se vyznačují veřejné služby prostředí cloud, lze TS-128 s výhodou použít k založení zabezpečeného a vysokokapacitního osobního prostředí cloud. Služba myQNAPcloud umožňuje vzdálený přístup k souborům uloženým naTS-128 a podporuje automatické přesměrování portů pro routery UPnP, službu My DDNS a CloudLink, čímž Vám umožní snadný přístup k souborům, sdílení multimédií, a kontrolu stavu Vašeho systému odkudkoli.


Rozsáhlé možnosti zabezpečení

V prostředí otevřených sítí se data na připojených zařízeních mohou stát terčem potenciálního útoku. TS-128 poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například ověřování dvěma kroky, šifrovaný přístup, blokování IP adres, antivirus, a další. Administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a zabránit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. TS-128 dokáže zajistit přístup jakožto VPN Server a VPN klient, a podporuje také nastavení serveru proxy pro zajištění bezpečí připojení.


Archivujte své fotografické vzpomínky. Sdílejte svůj život.

TS-128 funguje jako váš fotografický trezor, do kterého můžete zálohovat své oblíbené fotografie. Photo Station usnadňuje sdílení fotografií a Vy máte možnost určit si své vlastní ovládací prvky přístupových práv. Prostě své fotografie nahrajte na TS-128. Tak si budete moci vytvořit a uspořádat svá fotoalba pomocí webového prohlížeče a sdílet je s rodinou a přáteli prostřednictvím sociálních sítí jako Facebook®, Google+™, Twitter® a Pinterest®. S mobilními aplikacemi Qfile a Qphoto (pro iOS® a Android™) můžete také okamžitě nahrávat nové fotografie ze svého mobilního zařízení na TS-128.


Vybudujte si svou domácí hudební knihovnu a využívejte hudbu odkudkoli

Music Station Vám umožní kategorizovat Vaši hudební sbírku a zobrazit obálky alb, abyste si mohli snadno uspořádat své osobní seznamy skladeb. Prostřednictvím webového prohlížeče si můžete svou hudbu užívat kdykoli, kdekoli a odkudkoli pouhými několika kliknutími. Do Music Station jsou integrovány také tisíce programů místních i globálních internetových online rádií, kterých tudíž můžete využívat.

 • Poslouchejte své oblíbené písničky vysílané z iTunes Server, nebo si přehrávejte hudbu z webových prohlížečů na svém PC.
 • Vysílejte hudbu do hudebních systémů kompatibilních s DLNA a získejte vysoce kvalitní zvukový prožitek.
 • Poslouchejte svou hudbu na mobilních zařízeních prostřednictvím aplikace Qmusic.


Vysílání médií prostřednictvím DLNA

K využívání videí v HD kvalitě uložených na TS-128 můžete používat zařízení kompatibilní s DLNA, jako například Smart TV, Sony® PS4™, Microsoft® Xbox 360® a mediální přehrávače. Navíc můžete používat aplikaci Qfile na zařízení iOS® k prohlížení videí/fotografií a k jejich přehrávání na TV. Využívejte svou domácí zábavu co nejsnadněji.


Centrum stahování 24/7

TS-128 je dokonalým centrem stahování pro vysokorychlostní stahování prostřednictvím protokolů BT, Magnet, PT (Private Trackers), eMule, FTP, a HTTP. Po dokončení nastavení připravenosti úloh stahování můžete vypnout počítač a TS-128 stáhne tolik videí v rozlišení HD, kolik budete chtít. Po nainstalování aplikace Qget na své mobilní zařízení můžete snadno a odkudkoli vyhledávat zdrojové soubory ke stažení, stahovat obsah na TS-128 a spravovat úlohy stahování na svých mobilních zařízeních.


Užívejte si přístupu ze svých tabletů a inteligentních telefonů

TS-128 je Vaším privátním úložištěm cloud, které virtuálně zvyšuje kapacitu Vašich mobilních zařízení. Qfile Vám umožňuje využívat přístup ke sdíleným souborům, nahrávat je, stahovat, spravovat a sdílet stejně snadno, jako byste všechny tyto své soubory nosili v kapse. Je-li Qfile nainstalován na zařízení s operačním systémem iOS®, mohou uživatelé prohlížet také videa a fotografie uložené na TS-128 a přehrávat je přes Apple TV®. Qmanager Vám umožňuje dálkově a účinně monitorovat a spravovat TS-128, aniž byste zapnuli své PC. Pomocí Qnotes můžete pořizovat a sdílet digitální poznámky a využívat sdílenou hudbu, fotografie a videa na TS-128 pomocí aplikací Qmusic, Qphoto a Qvideo odkudkoli a kdykoli.


Surveillance Station - chraňte si svůj domov a své cennosti

Surveillance Station Vám pomůže vybudovat profesionální dozorovací centrum k zabezpečení Vašeho majetku a cenností. Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní a podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání video a audio nahrávek s širokou škálou nastavitelných voleb, více než 3 000 kompatibilních modelů kamer IP a s rozšiřovatelnými licencemi ke kanálům IP kamer. Dále si můžete na svá zařízení se systémy iOS® nebo Android™ nainstalovat aplikaci Vmobile a řídit monitorovaní kamer kdykoli a odkudkoli pro zabezpečení prostředí své domácnosti, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své mobilní zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na Váš TS-128. TS-128 nabízí 2 bezplatné kanály IP kamer, které můžete rozšířit až na 8 kanálů dokoupením doplňujících licencí.


Aplikace instalovatelné dle potřeby pro rozšíření funkcí NAS

TS-128 má integrované centrum aplikací App Center, které poskytuje různé aplikace instalovatelné dle potřeby vyvíjené u QNAP i u vývojářů z řad třetích stran, jako jsou například nástroje k zálohování/synchronizaci, obchodování, správě obsahu, komunikaci, stahování, zábavě a k mnohému dalšímu. Je také centralizovaným umístěním pro správu a aktualizaci nainstalovaných aplikací, které dodává TS-128 potenciálně neomezené příležitosti.


Energeticky úsporná konstrukce

TS-128 je vybaven energeticky úsporným dvoujádrovým procesorem ARM® který udržuje vysoký výkon systémových operací a je vhodný pro osobní cloud zapojený nepřetržitě online a bez velkých nákladů na elektřinu.


Další funkce

Jakožto univerzální a nákladově efektivní Turbo NAS podporuje TS-128 různé aplikace pro domácí kancelář.

Server FTP Webový server Server RADIUS

Turbo NAS podporuje server FTP ke sdílení velkých souborů a je dodáván s uživatelsky definovanými nastaveními, kam patří například omezení přenosové šířky, počet připojení a práva pouze pro zápis.

Turbo NAS podporuje server VPN poskytující administrátorům IT snadný způsob, jak vybudovat zabezpečenou soukromou síť a umožňující personálu přihlašovat se z prostředí mimo kancelář a získávat zabezpečený přístup k podnikovým prostředkům, jako jsou například soubory a Internetové připojení.

Server VPN Tiskový server Surveillance Station
 

Fotogalerie QNAP TS-128

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
HDD
Formát disku: 
3,5
Max. počet disků: 
1
Počet 3,5" pozic interních: 
1
Systém souborů (externí): 
EXT4, FAT, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4

Funkce

FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iTunes: 
ano
Podpora IP kamer: 
ano
Print server: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano
Torrent (Transmission): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
187,7
Šířka [mm]: 
60
Hloubka [mm]: 
125
Hmotnost [kg]: 
0,56

Napájení a spotřeba

Spotřeba v klidu [W]: 
5,03
Spotřeba při zátěži [W]: 
8,96

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
1024

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows 8, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 10

Procesor

Počet jader procesoru: 
2

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
Rozhraní: 
Ethernet 10/100/1000 Mbps
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

54.224.133.152

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Black Friday
Uroky zpet