Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

QNAP TBS-453A-4G

NAS s M.2 SSD disky!
 
QNAP TBS-453A-4G
 
 
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 20 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 4x M.2 SSD SATA, 5x 1GbE, 4x USB 3.0, 1x USB 2.0, Intel Celeron 1,6GHz QC, 4GB RAM, RAID 0,1 5,6,10, JBOD
Objednací kód9604081
Part No.

TBS-453A-4G

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 9 906 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 12 865,- Kč 
Cena nyní: 11 988,- Kč 

9 908 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TBS-453A-4G


4-pozicový NASbook s SSD M.2: Kompaktní a přitom víceúčelový čtyřjádrový NAS s SSD M.2

Kompaktní, téměř neslyšný a víceúčelový 4-pozicový TBS-453A M.2 SSD NASbook je ideální pro podnikové schůzky a multimediální aplikace. TBS-453A vybavený čtyřjádrovým procesorem Intel® 1,6GHz a integrovaným 4-portovým síťovým switchem, který k ukládání dat používá až 4 SSD M.2, nejenže zastává funkci plnohodnotného NAS s ochranou RAID, ale může fungovat také jako switch a sdílet přístup k síti pro více uživatelů bez ohledu na to, zda je zapnutý nebo vypnutý. Díky jeho duálnímu výstupu do HDMI a schopnosti zobrazování a překódování videí v rozlišení 4K H.264 lze TBS-453A snadno brát s sebou na schůzky a používat k prezentaci uložených souborů a kvalitního multimediálního obsahu. TBS-453A podporuje také platformu Linux® s otevřeným zdrojovým kódem, která Vám umožní přímé použití bohatě funkčně vybavených aplikací pro Linux®, takže budete moci využívat soukromé prostředí cloud s kombinací úložišť a aplikací pro IoT.

  • Integrovaný 4-portový switch LAN v kombinaci s pokročilou funkcionalitou virtuálního switche pro maximální flexibilitu sítě
  • Duální HDMI výstup pro přepínání mezi zrcadlenou a rozšířenou volbou pracovní plochy
  • Využívejte svůj TBS-453A jako PC s exkluzivní technologií QvPC a s podporou 4K (H.264)
  • Podporuje OS Linux® s přímým výstupem prostřednictvím rozhraní HDMI
  • Ukládejte, zálohujte a sdílejte soubory pomocí snímků a číslování verzí
  • Široký rozsah vstupního napětí 10V ~ 20V DC
  • Rozšiřujte celkovou hrubou úložnou kapacitu pomocí ekonomické rozšiřující jednotky UX-800P/UX-500P
  • Integrovaný karaoke systém s aplikací OceanKTV

Praktický, tichý a kompaktní se čtyřmi SSD M.2

TBS-453A, navržený dle koncepce "NASbook", využívá tenkého krytu formátu B5 pro snadnou instalaci na kterékoli místo v kanceláři. Ve srovnání s běžnými NAS, je TBS-453A vybaven SSD M.2 (namísto využití standardních pevných disků), a díky tomu je mnohem menší a tišší. Z důvodu usnadnění instalací a výměn jsou navíc RAM a SSD M.2 snadno přístupné vynětím gumových podložek a ručních šroubů na spodku TBS-453A.


Rady: Co je to SSD M.2?

SSD založené na technologii M.2 flash představují přechod od mSATA, který využívá existující formát PCI Express Mini Card a příslušný konektor.

SSD M.2, pozoruhodně malé co do fyzické velikosti a schopné podávat vysoký výkon, se nyní často používají v ultraboocích, tabletech a stolních počítačích malých rozměrů, kde není dostatek místa na běžná úložiště.


Optimální výkon se čtyřjádrovou procesorovou jednotkou, hardwarově akcelerovaným šifrováním AES-NI a M.2 SSD

TBS-453A je založen na výkonném čtyřjádrovém procesoru 14nm Intel® Celeron® N3150, s frekvencí 1,6 GHz, který lze při provádění úloh náročných na výkon procesorové jednotky automaticky navyšovat až na 2,08 GHz. TBS-453A vybavený dvoukanálovou RAM 4GB/8GB DDR3L-1600 a čtyřmi paměťmi M.2 SSD k ukládání dat, má také 2 porty sítě Gigabit LAN a 3 porty proGigabitovou síť. Dva integrované porty sítě Gigabit LAN mohou nezávisle podávat datovou propustnost až 112MB/s pro optimalizaci úloh kriticky nezbytných pro chod podniku. TBS-453A je vybaven hardwarově akcelerovaným šifrováním Intel® AES-NI. S 256-bitovým šifrováním AES celých svazků na NAS mohou dva integrované porty Gigabit LAN nezávisle podávat datovou propustnost až 109 MB/s.


Integrovaný čtyřportový switch sítě LAN pro maximalizaci flexibility sítě

TBS-453A zahrnuje doplňkové hardwarové porty switche sítě LAN s nastavením režimu síťového switche a režimu privátní sítě, čímž Vám umožní snadno vybudovat flexibilní síťové prostředí. V implicitním režimu switche mohou uživatelé prostě používat funkcionalitu síťového switche na TBS-453A k sdílení prostředků sítě Internet a NAS současně. V konfiguraci privátní sítě mohou uživatelé vytvořit uzavřenou síť, což jim umožní vytvořit zabezpečené prostředí pro takové aktivity, jako například vytváření zabezpečených nahrávek z dozorování IP kamerami. Síťová koncepce TBS-453A velmi zvyšuje míru týmové spolupráce a produktivitu pracovního procesu, protože zajišťuje neustálou dostupnost sítě Internet. Například účastníkům obchodních setkání by mohla prospět dostupnost síťového prostředí umožňujícího přístup k souborům uloženým na TBS-453A nebo vyhledávání informací online během setkání.


Duální HDMI výstup - přepínání mezi "zrcadlenou" a "rozšířenou" konfigurací pracovní plochy

TBS-453A podporuje exkluzivní technologii QNAP QvPC a je dodáván s duálním HDMI výstupem, který vám umožňuje používat NAS jako PC s klávesnicí, myší a HDMI monitory. Zobrazený obsah můžete nakonfigurovat na dva monitory buďto v “zrcadlené” nebo “rozšířené” konfiguraci pracovní plochy. Při zrcadlení je na obou displejích zobrazován stejný obsah. Režim rozšíření uživatelům umožňuje zobrazovat aplikace na dvou displejích pro zlepšení pohodlí a produktivity při zpracování většího počtu úloh najednou.

TBS-453A lze používat také jako vynikající mediální přehrávač pomocí HD Station k využívání bohatých aplikací, jako například Kodi™, HD Player, Plex Home Theater, YouTube™, Spotify®, JRiver, Google Chrome™, Mozilla Firefox® a dalších. Alternativně můžete TBS-453A využívat přímo jako PC prostřednictvím Linux Station a užívat neuvěřitelně populární operační systém Linux® založený na volně dostupném zdrojovém kódu.


Široká škála vstupů 10V ~ 20V DC pro naplnění různých požadavků na vstupní napětí

Pro větší flexibilitu je TBS-453A vybaven kompaktním adaptérem na střídavý proud 65W 19V AC a podporuje stejnosměrný zdroj proudu 10-20V DC, takže je vhodný do průmyslových, továrních a jiných obdobných prostředí, kde bývá potřeba pracovat s různým napětím.


Duální systémy QTS-Linux pro aplikace IoT

TBS-453A nabízí duální systémy QTS-Linux založené na pokročilých virtualizačních technologiích od QNAP. Revoluční architektura TBS-453A uživatelům nejen umožňuje využívat různé pokročilé funkce zavedené v systému QTS 4.2 ke stahování množství aplikací z QTS App Center, ale také vyvíjet nebo využívat balíky IoT pro Linux® a zobrazovat je pomocí výstupu do HDMI. Pomocí TBS-453A můžete dle potřeby vyvíjet a instalovat různé balíky pro IoT a centrálně ukládat data na TBS-453A, čímž získáte výhodu zabezpečeného privátního úložiště a vývojového řešení. Prostě k TBS-453A jen připojte klávesnici, myš a monitor HDMI a využívejte Linux Station stejně, jako když používáte své PC*. Linux Station můžete také provozovat jako dálkovou pracovní plochu pro okamžitou správu prostřednictvím webového prohlížeče**.


Úložiště pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerových aplikací

Virtualization Station Vám umožňuje hosting virtuálních počítačů (VM) na TBS-453A a přístup k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC. Virtualization Station podporuje více operačních systémů, rychlé vytváření virtuálních počítačů (VM), zálohování a obnovení VM, import/export VM, snímky, a správu zařízení pro centrální řízení VM. Virtualization Station umožňuje, aby TBS-453A a VM sdílely stejný port sítě LAN. Už nebudete omezování výkonem fyzického síťového rozhraní, protože vysokorychlostní virtuální switche díky svému vnitřnímu rozhraní výrazně zvyšují datovou propustnost mezi jednotlivými virtuálními počítači (VM) i mezi VM a NAS. Virtuální počítače (VM) můžete také bez jakýchkoli složitostí stahovat podle potřeby z online trhů s virtuálními počítači a importovat je do TBS-453A.

TBS-453A nabízí také převratnou kontejnerovou technologii pro virtualizaci serverů pomocí QNAP Container Station. Exkluzivně integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker® čímž Vám umožní provozovat na TBS-453A větší počet izolovaných systémů Linux® a navíc stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub®. Container Station podporuje aplikaci Online Document*, která Vám umožní přímé zobrazení, editaci a ukládání souborů různých typů na Vašem NAS kdykoli, včetně dokumentů Office, obrázků a textových souborů.


Obsáhlé obnovování dat pomocí snímků, RTRR a další

TBS-453A nabízí různé možnosti obnovení dat. Webový snímkovací nástroj pomáhá snadno zálohovat a obnovovat data na TBS-453A zpět do jakéhokoli bodu v čase. Můžete pořídit až 1024 snímků svazků i LUN, pomocí replikace snímků účinně replikovat snímky svazků/LUN na vzdálené servery zkopírováním pouze provedených změn, nebo rychle naklonovat snímek svazku /LUN jako místní svazek bez přerušení aktuálního provozu systému. Uživatelé Windows mohou soubory obnovit také přímo ze snímků funkcí Předchozí verze a ušetřit tak čas i úsilí, aniž by potřebovali asistenci IT. Vzdálená replikace v reálném čase (RTRR, Real-Time Remote Replication) podporuje zálohování dat v reálném čase nebo podle plánu na vzdálené servery QNAP NAS nebo FTP a synchronizuje soubory mezi místními a vzdálenými složkami. Můžete využívat číslování verzí záloh, abyste měli zachován určitý počet verzí, přičemž možnosti jsou buďto jednoduché číslování verzí, kterým můžete naplánovat, kolik verzí má být uchováváno a na jak dlouho, nebo inteligentní číslování verzí s rotačním plánem, při kterém se dřívější verze záloh automaticky přepisují. TBS-453A dále nabízí protokol rsync k zálohování dat podle plánu na jiný vzdálený server. Data lze zálohovat a obnovovat také pomocí některé z řady služeb pro ukládání do prostředí cloud, včetně například Amazon® S3, Amazon® Glacier, Microsoft® Azure, ElephantDrive®, Dropbox®, Google Drive™, Google Cloud Storage™, a další.


Sdílení souborů napříč platformami, centralizované datové úložiště

TBS-453A podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS, a AFP pro sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac®, Linux®/UNIX®. Data, protokoly a obrazy ISO CD a DVD lze ukládat centrálně na TBS-453A a chránit integrovaným antivirovým řešením. Služby Windows AD® a LDAP umožňují systémovým administrátorům konfigurovat práva uživatelů pomocí stávajícího serveru Windows AD, serveru LDAP nebo integrované služby LDAP. TBS-453A podporuje SAMBA v4 a je schopen zastávat funkci doménového řadiče Windows pro správu nastavení práv.


Ucelená zálohovací řešení k zabezpečení dat

QNAP NetBak Replicator podporuje zálohování dat v reálném čase a podle plánu na OS Windows, včetně archivace e-mailů v programu Outlook. Podporována je i Apple Time Machine®, aby uživatelé Mac® OS X měli nějaké řešení k bezpracnému zálohování dat na TBS-453A. Podporována je také široká škála zálohovacíh programů od třetích stran, jako například Acronis® True Image a Symantec® Backup Exec.


Zvyšte si produktivitu s větším počtem portů USB 3.0

Zařízení typu Direct-attached Storage, DAS (přímo připojovaných úložišť), jako například pevné disky s rozhraním USB, jsou neuvěřitelně praktické díky své přenosnosti, ale nesplňují funkcionalitu sdílení souborů a v daném okamžiku mohou být připojeny vždy jen k jednomu serveru nebo PC. Připojením DAS k TBS-453A můžete snadno sdílet jeho obsah s ostatními uživateli, aniž byste jej museli odpojovat a přenášet. Porty USB na TBS-453A podporují také zařízení, jako UPS a tiskárny pro lepší všestrannou funkcionalitu.


Využívejte nejlepší audiovizuální prožitek na TV, a k tomu bezplatné dálkové ovládání

QNAP HD Station integruje výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč Kodi™. Díky konektivitě rozhraní HDMI můžete TBS-453A připojit k HDTV nebo k A/V přijímači a využívat svůj rozmanitý multimediální obsah a videa 4K (H.264) při co nejlepší kvalitě audiovizuálního prožitku. Úžasné uživatelské rozhraní Kodi™, propustnost pro 7.1-kanálový zvuk* a schopnost výkonného překódování v reálném čase na TBS-453A umožňují hladké a dokonalé přehrávání videí v rozlišení 4K **. Můžete dokonce sledovat videa na YouTube™, prohlížet web a spravovat TBS-453A pomocí webového prohlížeče se vstupem z vícejazyčné klávesnice. HD Station podporuje multi-tasking a autentizaci uživatelů, aby k uloženým datům měli přístup jen oprávnění uživatelé.

TBS-453A je dodáván s dálkovým ovládáním QNAP kterým můžete pohodlně ovládat HD Station pomocí integrovaného infračerveného přijímače. Pomocí nové inteligentní funkce "učení" dálkových ovládání můžete spárovat až tři infračervené dálkové ovladače od televizorů nebo stereofonních přehrávačů a naprogramovat si do nich své často používané programy a funkce. Od nynějška už nebudete muset žít v obavách, že svá jednoúčelová dálková ovládání ztratíte nebo si je poškodíte***. Dále máte možnost přeměnit svá mobilní zařízení na dálková ovládání instalací aplikace Qremote.


Prvotřídní překódování videí v rozlišení 4K v reálném čase a offline*

TBS-453A nabízí pokročilou HD grafiku osmé generace Intel®, podporuje hardwarové dekódování videí 4K (H.264) a podává prvotřídní překódování videí 4K (H.264) a 1080p v reálném čase pro konverzi videí do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV. S offline překódováním můžete prožívat nepřerušované přehrávání videí na File Station, Video Station a v mobilní aplikaci Qfile i tehdy, když se můžete připojit k Internetu jen přes pomalé připojení, vyberete-li předem renderované video s nižším rozlišením. TBS-453A Vám také umožní nastavit vyhrazenou složku pro automatické překódování videí.


Užívejte si hluboký karaoke prožitek s OceanKTV a vysoce kvalitní audio podporu

OceanKTV je první na NAS založená karaoke aplikace na světě, která přemění TBS-453A na vysoce kvalitní karaoke systém. TBS-453A je dodáván se dvěma 3,5 mm mikrofonními konektory a portem Line Out. Po připojení k displeji HDMI a externím reproduktorům poskytuje TBS-453A vše, čeho je třeba na karaoke party. Instalací mobilní aplikace OceanKTV na Váš tablet můžete také ovládat celý tento prožitek, aniž byste museli cokoli přerušit. TBS-453A je více než jen NAS: je to cenově dostupný karaoke stroj pro pěveckou zábavu.


Qsirch - inteligentnější a rychlejší způsob vyhledávání

TBS-453A podporuje program Qsirch, vyhledávací nástroj pro rychlé vyhledávání souborů fungující téměř v reálném čase. Kromě předběžného zobrazení miniatur nyní Qsirch nabízí také vyhledání a předběžné zobrazení e-mailů Gmail, které jsou zálohovány na TBS-453A. Qsirch si dokonce pamatuje vaši historii vyhledávání, čímž Vám umožní rychle navigovat na soubory, které jste vyhledávali dříve. Qsirch výrazně zvyšuje produktivitu a značně tak snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborů na NAS, přičemž Vám umožní soustředit se na ostatní úkoly. Předělaný Qsirch 2.1 přidává doplněk Google Chrome Extension™, který Vám umožní vyhledávat soubory na Vašem NAS když budete používat Google Search™.


Rozsáhlé možnosti zabezpečení

V prostředí otevřených sítí se podniková data mohou stát terčem potenciálního útoku. TBS-453A poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například ověřování dvěma kroky, šifrovaný přístup, blokování IP adres a další. IT administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. TBS-453A podporuje 256-bitové šifrování AES, čímž brání neoprávněnému přístupu k citlivým podnikovým údajům a jejich narušení i v případě krádeže pevných disků nebo i celého systému. Pro vyšší pohodlí si uživatelé mohou dešifrovací klíč uložit na USB disk na automatické odemykání při spouštění NAS.


Rozsáhlé dozorovací řešení poskytuje zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Surveillance Station je profesionální Video Management System, VMS (Systém správy videa), který nabízí příznivé uživatelské rozhraní, více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelné licence ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Také si můžete nainstalovat aplikaci Vmobile na svá zařízení se systémy iOS® nebo Android™ a kdykoli a odkudkoli provádět správu monitorovaných kanálů za účelem zabezpečení svého kancelářského prostředí, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru k okamžitému nahrávání na Váš TBS-453A. TBS-453A zahrnuje 4 bezplatné kanály IP kamer, které můžete rozšířit až na 40 kanálů dokoupením doplňujících licencí.


Instalujte aplikace pro rozšíření funkcionality NAS dle potřeby

Integrované Centrum aplikací poskytuje různé aplikace instalované dle potřeby vyvinuté u QNAP a vývojářů z řad třetích stran, včetně nástrojů pro zálohování/synchronizaci, podnikání, správu obsahu, komunikaci, stahování, zábavu a mnoho dalšího. Je také centralizovaným umístěním pro správu a aktualizaci nainstalovaných aplikací po vydání nových verzí, čímž TBS-453A získává potenciálně neomezené příležitosti.


Indikátory LED s ovládacími prvky nastavování jasu

Díky 20-krokovým ovládacím prvkům nastavování jasu LED indikátorů poskytuje TBS-453A flexibilní možnosti nastavení jasu LED. Jas všech systémových indikátorů můžete nastavovat na základě okolního prostředí nebo můžete systém nastavit tak, aby dle potřeby ztlumil jas LED automaticky v určitou denní dobu.


Další funkce připravenosti pro malé a střední podniky

TBS-453A, jakožto nákladově efektivní Turbo NAS typu vše-v-jednom, podporuje různé podnikové aplikace.

Server FTP Webový server Server RADIUS

Turbo NAS podporuje server RADIUS poskytující centralizovanou správu oprávnění, k níž se mohou počítače připojovat a využívat síťových služeb.

Turbo NAS podporuje tiskový server k zasílání vzdálených tiskových požadavků přes Internet (max. 3 USB tiskárny) a podporuje IPP (Internet Printing Protocol), Samba, správu tiskových úloh a tisk z prostředí Bonjour pro Mac OS X.

Server VPN Tiskový server Surveillance Station
 

Fotogalerie QNAP TBS-453A-4G

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
SSD
Formát disku: 
M.2
Max. počet disků: 
4
Systém souborů (externí): 
EXT4, EXT3, NTFS, HFS+
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

JBOD: 
ano
RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano
RAID 5: 
ano
RAID 6: 
ano
RAID 10: 
ano

Funkce

iSCSI: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
25
Šířka [mm]: 
230
Hloubka [mm]: 
160
Hmotnost [g]: 
724

Hlučnost

Hlučnost při zátěži [dB]: 
10,8

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
4096

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows 8, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows 7

Procesor

Model procesoru: 
Intel Celeron N3150
Počet jader procesoru: 
4
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,6
Max. frekvence procesoru [GHz]: 
2,08

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
4
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
2
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
5
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše