Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

QNAP TAS-168

Inovativní duální NAS se systémy QTS a Android
 
QNAP TAS-168
 
 
-16%
 
 
Splátková kalkulačka již od 8 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 1x HDD 3.5" SATA, systém FAT, NTFS, EXT3, EXT4, konektor RJ45 (Ethernet 10/100/1000), 4x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x HDMI, AMR CPU 1.1GHz DC, 2GB RAM, protokoly CIFS/ SMB, AFP, NFS, HTTP, HTTPS, FTP, DDNS, NTP
 
Objednací kód9602915
Part No.

TAS-168

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP TAS-168

Inovativní duální NAS se systémy QTS a Android

Inovativní duální TAS-168 se systémy QTS a Android™ je bezprecedentní síťové úložné centrum pro ukládání souborů, zálohování, vzdálený přístup a — což je na tom to nejvíce vzrušující — nejlepší prožitek s multimédii a aplikacemi, jaký kdy na NAS zažijete!

Kompaktní TAS-168 založený na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 s 2 GB RAM nabízí dobrý výkon jako domácí NAS a díky své velké úložné kapacitě a výstupům do HDMI pro přehrávání médií 4K (H.265 & H.264) může sloužit jako dokonalé mediální centrum zábavy. Abyste měli co nejlepší multimediální prožitek, používejte prostě TAS-168 s klávesnicí a myší. Používání kombinovaného NAS s operačními systémy QTS a Android je velmi praktické. Pro svůj neomezený počet aplikací se řadí k nezbytnostem moderního digitálního života.


Jeden NAS, dva systémy, neomezený počet aplikací a zábavy

TAS-168 je prvním NAS nabízejícím duální systémy - QTS a Android™. Ačkoli QTS poskytuje efektivní přenos dat, bohatství multimediálních funkcí a solidní zabezpečení dat, systém Android™ spravuje přehrávání videí 4K (H.265 & H.264) prostřednictvím rozhraní HDMI, lze na něm provozovat aplikace pro Android™ a umí instalovat aplikace z Google Play™.

Oba systémy sdílejí stejnou úložnou databázi, aby bylo možno získávat přístup ke všem vašim mediálním souborům a dokumentům ze systémů QTS a Android™ současně. Aplikaci Qfile od QNAP můžete používat k nahrávání fotografií a k jejich využívání na displeji HDMI prostřednictvím systému Android™. Obdobně soubory stažené ze systému Android™ lze spravovat a sdílet prostřednictvím operačního systému QTS. Zažijte výkon Kombinovaného NAS se systémy QTS a Android s TAS-168 a poznejte snadné a efektivní ukládání souborů v kombinaci s bohatstvím multimediálních přehrávacích aplikací!


Terabyty úložné kapacity

TAS-168 podporuje mnoho terabytů úložné kapacity, která může sloužit k ukládání velkých sbírek fotografií, hudby a videí. Na rozdíl od ostatních zařízení Android™ vyznačujících se četným omezeními úložné kapacity můžete stahovat tolik aplikací, kolik budete chtít, aniž byste museli mít péči o nedostatek úložného prostoru.


Připojte klávesnici, myš a monitor, a máte všechno připraveno

Prostým připojením klávesnice, myši a displeje HDMI získáte možnost přímo spravovat, editovat a přehrávat soubory uložené na the TAS-168, aniž byste potřebovali další PC. Na displeji HDMI najdete své oblíbené rozhraní Android™ a můžete začít používat různé aplikace od QNAP, jako například Qfile, Qmanager, Qphoto, Qvideo, Qmusic, MyNAS a Kodi™. Prožitek na systému Android™ je Vaším prožitkem s TAS, takže si stáhněte všechny své aplikace pro Android™ do TAS-168, a využívejte správu videí, aplikací a souborů na monitoru nebo TV pro co nejlepší vizuální pohodlí.


Ovládejte svůj multimediální prožitek bezplatným dálkovým ovládáním

Rozhraní systému Android™ můžete přímo ovládat bezplatným dálkovým ovládáním od QNAP (RM-IR003) a přehrávat média, snadno zrychleně dopředu, pozastavovat je, nebo se vrátit na přehrávání videa z jiné obrazovky. S dálkovým ovládáním a podporou 4K (H.265 & H.264)* dokáže TAS-168 poskytovat dokonalý prožitek z domácího kina a vynikající zábavu. Uvidíte, jak snadné bude přehrávání Vašich oblíbených filmů, televizních seriálů a programů uložených na TAS-168 nebo vysílaných z aplikací, nebudete muset dokupovat set-top boxy, ani nebude nutno nastavovat komplikovaná nastavení.


Synchronizace s Vaším účtem Google

TAS-168 je kompletně certifikován společností Google® a umí provádět synchronizaci d Vašimi účty Google®. Všechny soubory a nastavení Google® lze synchronizovat a zálohovat na TAS-168 na základě Vašeho účtu Gmail™. Nemusíte už provádět žádná nastavení. Zálohování a synchronizace pro seznamy kontaktů a soubory jsou velmi pohodlné.


Duální procesor ARM® v7 s frekvencí 1,1 GHz

TAS-168, založený na duálním procesoru ARM® v7 1,1 GHz * s 2 GB DDR3 RAM je určen pro použití jako osobní prostředí cloud pro uživatele v domácnostech, který je dokonalý k používání jako zábavní a vzdělávací mediální centrum. TAS-168 dokonale slouží jako domácí multimediální centrum, které lze použít k efektivnímu stahování a zálohování souborů v době, kdy na něm využíváte fotografie, hudbu a videa.


QTS usnadňuje centrální správu a sdílení souborů

Operační systém QTS poskytuje webové uživatelské rozhraní, které Vám pomůže snadno spravovat soubory na TAS-168. Dle svých potřeb si můžete nainstalovat různé aplikace pro ukládání, zálohování, správu a multimediální aplikace. File Station Vám umožní nahrávat, stahovat a spravovat soubory odkudkoli pomocí webového prohlížeče.

Všechny vaše fotografie, hudba a videa lze uspořádat pomocí integrované knihovny médií, a snadno je spravovat a sdílet pomocí Photo Station, Music Station a Video Station. Energeticky úsporná Download Station je Vaším centrem stahování fungujícím 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, čímž Vám umožní rychle stahovat soubory a obohatit Vaše sbírky. QTS Vám také umožňuje mít otevřeno více oken aplikací najednou a provozovat tak více úloh současně, což zvyšuje efektivitu provozu.


TAS plus NAS k zvládání ještě více úkolů

Kromě toho, že může pracovat samostatně, lze TAS-168 používat také společně s jiným QNAP NAS, aby zvládal ještě více aplikací.

 • Funkce QTS RTRR/rsync mohou pomoci zálohovat soubory na TAS-168 na jiný NAS a zabezpečit tak data dvojí ochranou.

 • S rozhraním Android™ zobrazovaným prostřednictvím monitoru HDMI můžete používat aplikace jako Qphoto, Qmusic a Qvideo k procházení multimediálních souborů na jiném QNAP NAS, nebo si nainstalovat aplikaci Vmobile k monitorování kamer IP ze Surveillance Station na jiném NAS.

 • Pomocí jiného NAS (s operačním systémem QTS 4.2 nebo vyšším), můžete používat File Station k přímému připojení sdílených složek ze vzdáleného zařízení TAS-168 prostřednictvím FTP, WebDAV, a CIFS/SMB.

 • Různé aplikace pro sítě VPN, které jsou k dostání na Google Play™, Vám mohou pomoci vysílat mediální obsah ze zálohovaných serverů nebo vytvořit zabezpečený tunel OpenVPN mezi TAS-168 a mezi jiným NAS pro zpracování úloh zálohování na dálku.


Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Nástroj Qsync promění Váš TAS-168 v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Každý soubor nahraný na TAS-168 bude dostupný všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům nebo mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Dále si můžete nainstalovat aplikaci Cloud Drive Sync z QTS App Center pro snadnou synchronizaci souborů prostřednictvím úložišť Google Drive™ a Dropbox®.


Ucelená řešení pro zálohování a obnovení po havárii

QNAP NetBak Replicator podporuje zálohování dat v reálném čase nebo podle plánu pro operační systémy Windows®, a pro zálohování dat je podporována i Time Machine® pro Mac®. Port USB na předním panelu na TAS-168 funguje jako funkce kopírování jedním dotykem, pomocí které můžete okamžitě zálohovat data z externích disků na TAS-168, nebo případně zálohovat data z TAS-168 na externí disky. Zahrnuta jsou i řešení pro obnovení po nehodě, včetně RTRR, rsync a zálohování do prostředí cloud (Dropbox® a Google Drive™).


Soukromé prostředí cloud bez omezení

Oproti omezenému množství úložného prostoru nabízenému veřejnými službami prostředí cloud a potenciálu bezpečnostních hrozeb na nich je TAS-168 výhodný k založení bezpečného a vysokokapacitního soukromého prostředí cloud. Služba myQNAPcloud umožňuje vzdálený přístup k souborům uloženým na TAS-168 a podporuje automatické přesměrování portů pro routery UPnP, služby My DDNS a CloudLink, čímž vám umožní snadno získávat přístup k souborům, sdílet multimédia a kontrolovat stav svého systému odkudkoli.


Využívejte přístupu ke svým tabletům a smartphonům

TAS-168 je Vaše soukromé úložné řešení, které virtuálně zvyšuje kapacitu vašich mobilních zařízení. Qfile Vám umožňuje využívat přístup ke sdíleným souborům, nahrávat je, stahovat, spravovat a sdílet stejně snadno, jako byste všechny tyto své soubory nosili v kapse. Je-li Qfile nainstalován na zařízení se systémem iOS®, mohou uživatelé také prohlížet videa a fotografie uložené na TAS-168 a přehrávat je na Apple TV®. Qmanager Vám umožní monitorovat a spravovat TAS-168 dálkově a účinně, aniž byste zapnuli svůj počítač, a Vy tak můžete využívat a sdílet hudbu, fotografie a videa na TAS-168 odkudkoli a kdykoli pomocí aplikací Qmusic, Qphoto a Qvideo.


Vysílání médií prostřednictvím DLNA

K využívání kvalitních HD videí uložených na TAS-168 můžete používat zařízení kompatibilní s DLNA, jako například Smart TV, Sony® PS4™, Microsoft® Xbox 360® a mediální prohlížeče a přehrávače. Využívejte svou domácí zábavu co nejsnadněji.


Lehká, praktická koncepce bez potřeby nástrojů

TAS-168 se vyznačuje konstrukcí ve tvaru malé věže, která zabírá méně místa na pracovním stole, takže je vhodný pro domácnosti a malé kanceláře. Ve srovnání s tradičním chladicím ventilátorem NAS je TAS-168 vybaven kompaktním a tichým výfukem, který umožňuje odvádět teplo při značně snížené hlučnosti a prašnosti. Vzhledem k beznástrojové konstrukci můžete z TAS-168 snadno odstranit jeho boční stěnu a přidat do něj nebo z něj naopak odebrat pevné disky. TAS-168 je systémově nenáročný, praktický, funkční, snadno použitelný a úžasný NAS, který dokonale zapadne do Vašeho digitálního života.


 

Fotogalerie QNAP TAS-168

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
HDD
Formát disku: 
3,5
Max. počet disků: 
1
Počet 3,5" pozic interních: 
1
Systém souborů (externí): 
NTFS, NTFS, HFS+, FAT, EXT3, EXT4
Systém souborů (interní): 
EXT4

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
Cloud Sync: 
ano
iTunes: 
ano
Torrent (Transmission): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
187,7
Šířka [mm]: 
60
Hloubka [mm]: 
125
Hmotnost [g]: 
560

Napájení a spotřeba

Spotřeba při zátěži [W]: 
1,4

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Velikost paměti [MB]: 
2048

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows Server 2003, Windows XP

Procesor

Počet jader procesoru: 
2
Frekvence procesoru [GHz]: 
1,1

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
4
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
1
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
Čtečka karet: 
ano
Rozhraní: 
Ethernet 10/100/1000 Mbps
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER5

54.81.68.240

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Uroky zpet
Uroky zpet