QNAP QVR Pro licence pro 4 kamerový kanál

 
QNAP QVR Pro licence pro 4 kamerový kanál
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 11 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
QNAP QVR Pro licence pro 4 kamerový kanál, el. licence OFF
Objednací kód8989710
Part No.

LIC-SW-QVRPRO-4CH-EI

Základní cena + RP 5 616 Kč + 3 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 6 799,- Kč 

5 619 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

10 979 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

QVR Pro

Vaše zařízení NAS je také řešením pro dozorování, vyzkoušejte to ještě dnes!
QVR Pro, nové dozorovací řešení společnosti QNAP, poskytuje 8 integrovaných monitorovacích kanálů, které vám umožňují rychle vybudovat domácí dozorovací prostředí hostované ve vašem zařízení QNAP NAS, aniž byste potřebovali nějaký další software. Podniky mohou snadno rozšířit počet monitorovacích kanálů (až na 128 kanálů) zakoupením QVR Pro licencí pro zavedení velké dozorovací sítě. QVR Pro využívá nezávislé operační prostředí na vašem QNAP NAS a díky možnosti rozšíření úložiště zařízení NAS lze dozorovací videa bezpečně ukládat pro přehrávání na vyžádání.

Jaký je rozdíl mezi QVR Pro a dalšími dozorovacími systémy na bázi NAS?
V minulosti byly dozorovací aplikace jedny z mnoha aplikací na NAS. Neexistoval žádný vyhrazený úložný prostor pro záznamy z dozorování a systém měl obvykle omezený výkon, takže nemohl plnit všechny požadavky kladené na profesionální dozorovací systémy. QVR Pro, úplně nová dozorovací aplikace společnosti QNAP, představuje koncepci "vyhrazeného úložného prostoru", která se stará o to, aby úložiště bylo plně vyhrazeno pro QVR Pro a na výkon systému neměly vliv jiné aplikace v NAS.

Účinná správa a podpora kamer
QVR Pro podporuje tisíce modelů kamer od více než 140 značek a celou řadu formátů obrázků, takže můžete rychle vybudovat různá dozorovací řešení šitá na míru vašemu prostředí. Rovněž nabízí praktickou správu kamer.

Flexibilní správa úložiště záznamů
Předem alokujte úložnou kapacitu a přidělte vyhrazený úložný prostor pro záznamy každé kamery na základě oblasti a významu monitorování příslušné kamery. Můžete také nastavit maximální a minimální dny zaznamenávání u jednotlivých kamer a získat okamžitý přehled o využití všech prostorů pro video záznamy.

Alokace systémových zdrojů pro zaznamenávání událostí
Přidělte samostatné zdroje vysílání a alokujte vyhrazený úložný prostor pro všeobecné záznamy a pro zaznamenávání událostí. Tak zajistíte, že důležité události budou mít více systémových zdrojů. Například zaznamenávání událostí na SSD může zajistit optimální výkon čtení a zápisu pro urychlení upozornění na událost, což zase může snížit dobu vaší odezvy.

Úložiště pro záznamy s technologií failover pro non-stop zaznamenávání
V úložišti záznamů lze nastavit rezervní svazek pro vaše záznamy. Pokud původní svazek selže, záznamy budou uloženy na rezervním svazku.

QVR Pro Client: živé sledování a přehrávání
Klientský software QVR Pro Client lze nainstalovat do zařízení se systémem Windows® a Mac® nebo do HD Station společnosti QNAP v NAS, abyste mohli monitorovat z různých platforem a flexibilně přepínat z živého sledování nebo režimu přehrávání a měli úplnou kontrolu nad monitorovanou oblastí.


 

Stránky výrobce:

www.qnap.com


Stránky o produktu:

https://www.qnap.com/solution/qvr-pro-official/cs-cz/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Letni tipy 2019
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše