Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

QNAP HS-251+

 
QNAP HS-251+
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 17 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
box NAS pro 2x HDD 3.5" SATA, systém FAT, NTFS, EXT3, EXT4, 2x konektor RJ45 (Ethernet 10/100/1000), 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, CPU 2GHz QC, 2GB RAM, protokoly CIFS/ SMB, AFP, NFS, HTTP, HTTPS, FTP, DDNS, NTP, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1
 
Objednací kód9602780
Part No.

HS-251+

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

QNAP HS-251+

Čtyřjádrový nehlučný NAS bez ventilátoru s výstupem do HDMI pro co nejlepší audiovizuální prožitek


Nehlučný, bezprašný a mnohem výkonnější

HS-251+ založený na čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron® 2,0 GHz byl vytvořen jako nehlučné řešení typu NAS, které uživatelům umožňuje využívat soubory a média bez jakéhokoli rozptylování představuje dokonalé řešení pro nadšence pro domácí kino, audiofily usilující o maximalizaci kvality svých audiovizuálních zážitků a uživatele přející si provozovat svůj systém nepřetržitě bez jakéhokoli šumu na pozadí. Se svou podporou konektivity rozhraní HDMI pro přehrávání videí v rozlišení 1080p a se svými schopnostmi hardwarového překódování je HS-251+ ideálním domácím společníkem pro multimediální zábavu. Vzhledem k tomu, že nemá ventilátory, neobsahuje HS-251+ žádné vnitřní pohyblivé součásti, což zlepšuje jeho spolehlivost a i po dlouhé době užívání zůstává čistý a bezprašný. HS-251+ lze nejlépe využívat jako spolehlivé úložné řešení s diskovými jednotkami SSD nebo WD® Red™ a Seagate® pro NAS

.


Moderní a stylový

HS-251+ se svou revoluční bezventilátorovou architekturou byl stvořen pro obytné místnosti a vyznačuje se moderním stolní koncepcí, která Vám umožní umístit jej vedle Vaší HDTV, herních konzolí, či dalších prvků Vašeho digitálního životního stylu. Pod stylovým a kompaktním tělem z broušeného hliníku má HS-251+ spoustu špičkových funkcí a aplikací schopných uspokojit potřeby každodenní zábavy, ukládání dat a zálohování. HS-251+ je snadno použitelný a udržovatelný. Vzhledem k jeho snadno přístupnému rozvržení je přidávání a odstraňování souborů pozoruhodně snadné i pro začátečníky.


Čtyřjádrový CPU pro vyšší výkon

HS-251+, založený na 64-bitovém čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron® 2,0 GHz s tloušťkou vrstvy 22 nm, se 2 GB energeticky efektivní paměti DDR3L RAM a s podporou duálních portů LAN, je silným NAS o vyšším výkonu, který dokáže vyvinout rychlost až 224MB/s při čtení i při zápisu. HS-251+ může také při zpracování úloh náročných na procesorový výkon dle potřeby automaticky zvýšit taktovací frekvenci procesoru z 2,0 GHz na 2,42 GHz.


Intuitivní a moderní operační systém QTS pro NAS

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalý. Jeho moderní plochá koncepce optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha a provoz s více okny dělají všechny rysy vašeho HS-251+ – od provozování systému po multimediální funkce – plně dostupnými a snadno použitelnými. QTS Vám umožňuje:

 • Centralizovat Vaše data, soubory a zálohy.

 • Synchronizovat soubory mezi různými počítači, tablety, mobilními zařízeními a prostředím, a sdílet soubory napříč různými skupinami a komunitami.

 • Shromažďovat, využívat a sdílet svou velkou sbírku fotografií, hudby a videí.

 • Vysílejte HD filmy a rodinná videa do různých síťových přehrávačů.

 • Ke všem svým souborům nyní můžete získávat přístup, spravovat je a využívat je pomocí svých tabletů a inteligentních telefonů.

 • Rozšiřte si funkcionalitu HS-251+ instalací více než 100 aplikací instalovaných na vyžádání z QNAP App Center.


Využívejte nejlepší audiovizuální prožitek na TV prostřednictvím rozhraní HDMI s bezplatným dálkovým ovládáním

QNAP HD Station má integrován výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč Kodi™. Vzhledem ke konektivitě rozhraní HDMI můžete HS-251+ připojit k HDTV nebo k přijímačům A/V a využívat bohatství multimediálního obsahu při co nejlepším audiovizuálním prožitku. Nádherné uživatelské rozhraní a podpora propustnosti 7.1-kanálového zvuku přinášejí hladší přehrávání videí v rozlišení 1080p. Můžete dokonce sledovat videa na YouTube™ , prohlížet web a spravovat HS-251+ pomocí prohlížečů Google Chrome™ nebo Mozilla Firefox® se vstupem z vícejazyčné klávesnice. HD Station podporuje multi-tasking a autentizaci uživatelů, aby k datům uloženým na monitorech HDMI měli přístup jen oprávnění uživatelé.

HS-251+ je vybaven dálkovým ovládáním QNAP kterým můžete pohodlně ovládat HD Station prostřednictvím integrovaného infračerveného přijímače na HS-251+. Dále máte možnost přeměnit svá mobilní zařízení na dálková ovládání instalací aplikace Qremote. HD Station také podporuje párování přes YouTube Pairing, takže Vám umožní vybrat video na YouTube™ na Vašem inteligentním telefonu, tabletu nebo počítači a přehrávat jej na HDTV prostřednictvím HS-251+.


Překódování HD videí v reálném čase a offline

HS-251+ je dokonalé úložné centrum videí, na kterém můžete uložit svou sbírku filmů a domácích videí, které podává dokonalé překódování videí z formátu 1080p za chodu, takže svá videa můžete konvertovat do formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV. Umožňuje současné prohlížení různých videí uložených na HS-251+ pomocí různých zařízení. HS-251+ Vám umožňuje využívat videa na různých zařízeních, i když tato zařízení mají nedostatečný výpočetní výkon a vyjma možnosti komplikované a časově náročné konverze souborů mají jen omezenou podporu souborových formátů.

Díky podpoře offline překódování na HS-251+ máte možnost, i když se můžete připojit k internetu jen s omezenou přenosovou šířkou, i přesto využívat hladké přehrávání videí volbou nižšího rozlišení pro přehrávání pomocí File Station, Video Station, nebo pomocí aplikace Qfile pro iOS® a Android™, aniž by tím byl ovlivněn výkon HS-251+ v rámci provozu jiných aplikací.


Vybudujte své mediální centrum a získávejte přístup odkudkoli

Na HS-251+ se můžete spolehnout jakožto na základní kámen všech svých digitálních potřeb, od využívání mediálních souborů na HDTV, inteligentních telefonech a tabletech až po synchronizaci souborů mezi různými počítači a mobilními zařízeními. Stane se z něj Vaše osobní prostředí cloud, abyste mohli být v nepřetržitém spojení se svými daty. Využívejte služby myQNAPcloud, která vám umožní přistupovat k Vašemu HS-251+ dálkově odkudkoli. Okamžitě vysílejte nebo sdílejte svůj multimediální obsah a sdílejte jej se svými přáteli.


Archivujte své fotografické vzpomínky. Sdílejte svůj život.

HS-251+ funguje jako váš fotografický trezor, do kterého můžete zálohovat své oblíbené fotografie. Photo Station usnadňuje sdílení fotografií a Vy máte možnost vyznačit své vlastní ovládací prvky přístupových práv. Prostě nahrajte své fotografie na HS-251+, vytvořte a uspořádejte svá fotoalba pomocí webového prohlížeče, a sdílejte je se svou rodinou a přáteli na serverech sociálních sítí, jako například Facebook®, Google+™, Twitter® a Pinterest®. Užitečná jsou i Vaše mobilní zařízení, protože Vám umožňují okamžitě nahrát fotografie na HS-251+ pomocí mobilních aplikací Qfile nebo Qphoto dostupných na zařízeních pro iOS® nebo Android™. Teď prostě můžete vzít tolik fotografií, kolik budete chtít a svěřit své cenné sbírky fotografií HS-251+!


Vybudujte si svou domácí hudební knihovnu a využívejte hudbu odkudkoli

Music Station Vám umožní kategorizovat Vaši hudební sbírku a zobrazuje obálky alb, abyste měli jak uspořádat svůj osobní seznam skladeb. Prostřednictvím Music Station můžete svou hudbu využívat kdekoli a odkudkoli pouhými několika kliknutími. Do Music Station byly integrovány tisíce místních i globálních internetových online rozhlasových stanic, které také můžete využívat. Na svá mobilní zařízení si můžete nainstalovat aplikaci Qmusic pro poslech Vaší mnoha terabytové hudební kolekce kdekoli, kam zamíříte.


Svobodně užívejte média s multizonálním řízením multimédií

Používejte svůj HS-251+ jako multizonální multimediální systém, kterým naplníte všechny kouty svého domu médii dle vlastní volby. Máte možnost centrálně spravovat a vysílat fotografie, hudbu a videa z HS-251+ do různých místností pomocí jediného zařízení využívajícího zařízení Bluetooth® a USB připojených k HS-251+ (pouze pro vysílání hudby), HDMI, DLNA®, Apple TV® a Chromecast™. Všichni členové rodiny v různých zónách mohou využívat pohodlí a jednoduchost přehrávání médií a ukládání multimédií.

Alternativně, chcete-li sami využívat multimédia, můžete si vybrat některé zařízení kompatibilní s DLNA, používat aplikaci Qfile na zařízení se systémem iOS® k procházení videí/fotografií a k přehrávání na TV prostřednictvím Apple TV®, nebo k transformaci zařízení HS-251+ na výkonný vysílací stroj nabízející podporu DLNA®, Roku®, Amazon® Fire TV, a Google TV™ spolu s podporou mediálního serveru Plex Media Server.


Qsirch – Inteligentnější a rychlejší způsob vyhledávání

Rychle a snadno vyhledávejte dokumenty, fotografie, videa a hudbu pomocí nové aplikace Qsirch od QNAP pro vyhledávání na NAS, která Vám umožní najít to, co potřebujete, přirozeným vyhledáváním v reálném čase. Prostě napište co nejvíce podrobností o tom, co se snažíte najít, včetně například částí názvu souboru, nebo i slova či slovní spojení z obsahu dokumentu, a Qsirch zobrazí seznam odpovídajících položek s miniaturami už během Vašeho psaní. Qsirch si dokonce pamatuje historii vašeho vyhledávání, abyste mohli snadno najít soubory, které jste už v minulosti vyhledávali. Qsirch představuje obrovské zvýšení produktivity – výrazně zvyšuje množství času strávené vyhledáváním souborů na NAS, abyste měli více času na ostatní.


Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Nástroj Qsync přemění Váš HS-251+ na zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum synchronizace souborů. Každý soubor nahraný na HS-251+ bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům či mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Qsync poskytuje různé způsoby synchronizace a skupinového sdílení souborů, čímž výrazně zlepšuje flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Podporuje také centralizovanou konfiguraci a umožňuje Vám dálkově vymazat složku Qsync na ztraceném zařízení a zamezit tak narušení integrity dat, nebo dokonce tato data znovu obnovit po opětovném získání zařízení. Dále si můžete nainstalovat aplikaci Cloud Drive Sync z QTS App Center pro snadnou synchronizaci souborů prostřednictvím úložišť v prostředí cloud Google Drive™ and Dropbox®.


Revoluční termální koncepce bez ventilátorů a energetická efektivita

Namísto ventilátorů se HS-251+ vyznačuje pozoruhodnou termální koncepcí, která inteligentně disipuje teplo, čímž nám umožnila vytvořit hladkou a moderní koncepci bez objemnosti konvenčních systémů NAS. Tato inovativní termální koncepce umožňuje hladký provoz HS-251+ i za nejtěžšího vytížení. HS-251+ je navíc ekologicky příznivý. Vyznačuje se energeticky úspornými funkcemi, jako režim spánky systému S3 nebo režim odstávky pevných disků v době nepoužívání a možnostmi plánování výkonu.


Centrum stahování 24/7

HS-251+ je dokonalým centrem stahování pro vysokorychlostní stahování prostřednictvím protokolů BT, Magnet, PT (Private Trackers), eMule, FTP, a HTTP. Po nastavení úloh stahování budete mít možnost vypnout svůj počítač, a HS-251+ bude pokračovat stahováním tolika HD videí, kolik budete chtít. S mobilní aplikací Qget můžete snadno vyhledávat zdrojové soubory ke stažení, stahovat obsah na HS-251+ a spravovat úlohy stahování na svých mobilních zařízeních.


Získávejte přístup a využívejte svůj obsah pomocí svých mobilních zařízení

HS-251+ je Vaším privátním úložištěm cloud, které virtuálně zvyšuje kapacitu Vašich inteligentních mobilních zařízení. Qfile Vám umožňuje využívat přístup k uloženým souborům, nahrávat je, stahovat, spravovat a sdílet stejně snadno, jako byste všechno toto množství souborů nosili v kapse. Je-li Qfile nainstalován na zařízení se systémem iOS®, mohou uživatelé také prohlížet videa a fotografie uložené na HS-251+ a přehrávat je na TV prostřednictvím Apple TV®. Qmanager Vám umožňuje dálkově a účinně monitorovat a spravovat HS-251+, aniž byste zapnuli své PC. Pomocí Qnotes můžete vzít a sdílet své digitální poznámky a využívat sdílenou hudbu, fotografie a videa na HS-251+ kdykoli a kdekoli pomocí aplikací Qmusic, Qphoto a Qvideo.


Přidejte si téměř neomezenou funkcionalitu s Centrem aplikací od QNAP

Kromě výše uvedených předem nainstalovaných aplikací má HS-251+ také integrované Centrum aplikací, které poskytuje různé aplikace instalované dle potřeby vyvinuté u QNAP a u vývojářů z řad třetích stran, včetně nástrojů pro zálohování/synchronizaci, podnikání, správu obsahu, komunikaci, stahování, zábavu a mnoho dalšího. Jde také o centralizované umístění pro správu a aktualizaci nainstalovaných aplikací. Vývojová platforma QNAP přijala ducha otevřeného zdrojového kódu a umožňuje Vám i dalším vývojářům vytvářet vlastní aplikace, čímž HS-251+ získává téměř neomezené příležitosti.


 

Fotogalerie QNAP HS-251+

Parametry a specifikace:

Disk

Obsahuje disk: 
ne
Typ disku: 
SSD, HDD
Formát disku: 
2,5, 3,5
Max. počet disků: 
2
Počet 3,5" pozic interních: 
2 (kompatibilní s 2.5")
Systém souborů (externí): 
NTFS, HFS+, FAT, EXT3, EXT4
Systém souborů (interní): 
EXT4

Disková pole

RAID 0: 
ano
RAID 1: 
ano

Funkce

DLNA: 
ano
FTP server: 
ano
VPN: 
ano
Cloud Sync: 
ano
Databázový server: 
ano
eMule (sdílení souborů): 
ano
iSCSI: 
ano
iTunes: 
ano
Podpora IP kamer: 
ano
Print server: 
ano
Sdílení souborů (SMB, CIFS): 
ano
Torrent (Transmission): 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
41
Šířka [mm]: 
302
Hloubka [mm]: 
220
Hmotnost [g]: 
1560

Napájení a spotřeba

Spotřeba v klidu [W]: 
7
Spotřeba při zátěži [W]: 
15,8

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3L
Velikost paměti [MB]: 
2048

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows 8, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows 7

Procesor

Model procesoru: 
Intel Celeron
Počet jader procesoru: 
4
Frekvence procesoru [GHz]: 
2

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
2
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
2
HDMI výstup: 
ano
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
Rozhraní: 
Ethernet 10/100/1000 Mbps

Rychlosti čtení a zápisu

Max. rychlost čtení [MB/s]: 
225
Max. rychlost zápisu [MB/s]: 
224
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

23.20.240.193

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Uroky zpet
Uroky zpet