Purity Vision Deo Krystal 24 hodin 120g

Objednací kód: 9934859 Part No.: 8595572900398 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Purity Vision Deo Krystal 24 hodin 120g
 
 
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
 
 
 
 
Čistě přírodní deodorant 100% složený z antibakteriální minerální soli. Potlačuje tělesný pach až 24 hodin, bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání potních pórů. Nezanechává bílé stopy na oblečení.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

157 Kč

130 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Purity Vision Deo Krystal 24 hodin je čistě přírodní deodorant 100% složený z minerální soli - Potassium Alum (kamenec).
Ačkoliv se také jedná o sloučeninu hliníku, tak se od běžných deodorantů značně liší svými vlastnostmi. Konvenčně prodávané deodoranty a antiperspiranty obsahují sloučeniny hliníku s menšími molekulami. Díky tomu mohou látky pronikat skrze kůži do těla, kde se vstřebávají. Oproti tomu kamenec má molekuly, jež jsou pokožkou těla neprostupné, a je tak zcela omezeno jejich vstřebávání do organismu.
Purity Vision Deo Krystal 24 hodin potlačuje tělesný pach, bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání potních pórů. Je vhodný pro ženy i muže. Díky praktickému obalu je výborný do kabelky nebo na cestování. Balení vydrží opravdu dlouho.
Výhody:
- 100% přírodní - bez parfemace - účinný až 24 hodin - bez alkoholu - ideální pro citlivou pokožku se sklonem k alergiím - možno kombinovat s libovolným parfémem - nezanechává bílé stopy na oblečení


 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Barbora (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?