Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

PS4 - Battlefield 4

 
 
 
 
hra pro PlayStation 4
Objednací kód9300339
Part No.

EAP40405

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena 412 Kč
ověřit dostupnost
­ 999,- Kč 
Cena nyní: 499,- Kč 

412 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Battlefield 4

Battlefield 4 je další díl řady her, které jsou považovány za vzor pro celý žánr. Stojí na příbězích a akcích, při nichž se stírá rozdíl mezi hrou a skutečnou slávou.

Není nic, co by se jí vyrovnalo
Battlefield 4 je ukázkou špičkového výkonu a věrného zobrazení díky použití nové technologie Frostbite 3. To je zárukou drsného a napínavého zážitku, který vám neposkytne žádná jiná hra.

Jedině v Battlefieldu můžete vyhazovat do vzduchu budovy, ve kterých se ukrývá nepřítel. Jedině v Battlefieldu můžete řídit útok ze zádi dělového člunu. V Battlefieldu můžete hrát podle svých schopností a probojovávat se vlastní cestou k vítězství. Jedině Battlefield vám dává volnost, abyste mohli dokázat ještě víc a stát se ještě lepším hráčem.

Kromě charakteristické hry pro více hráčů přináší Battlefield 4 drsnou vojenskou akci založenou na jednotlivých postavách a jejich jednání. Začíná evakuací významných Američanů ze Šanghaje a sleduje souboje vašeho oddílu, jak se snaží dostat domů. Nechte se pohltit velkolepým chaosem války s totálním nasazením, která se odehrává jedině v Battlefieldu.

Technické parametry:
  • Výrobce: DICE
  • Vydavatel: Electronic Arts
  • Žánr: akční
  • Věkový rating (PEGI): 18+
  • Jazyková verze: anglická
  • České titulky: ne
 

Fotogalerie PS4 - Battlefield 4

Parametry a specifikace:

Obecné vlastnosti

Herní žánr: 
Akční
Lokalizace: 
anglická
Multiplayer: 
ano
Typ lokalizace: 
Kompletní
Věkový rating (PEGI): 
18
Platforma: 
Playstation 4
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Dokumenty

 
 
 
Popis pro alfa.cz
<h3>Battlefield 4</h3> Battlefield 4 je další díl řady her, které jsou považovány za vzor pro celý žánr. Stojí na příbězích a akcích, při nichž se stírá rozdíl mezi hrou a skutečnou slávou. <br/> <br/> <strong>Není nic, co by se jí vyrovnalo</strong><br/> Battlefield 4 je ukázkou špičkového výkonu a věrného zobrazení díky použití nové technologie Frostbite 3. To je zárukou drsného a napínavého zážitku, který vám neposkytne žádná jiná hra. <br/> <br/> Jedině v Battlefieldu můžete vyhazovat do vzduchu budovy, ve kterých se ukrývá nepřítel. Jedině v Battlefieldu můžete řídit útok ze zádi dělového člunu. V Battlefieldu můžete hrát podle svých schopností a probojovávat se vlastní cestou k vítězství. Jedině Battlefield vám dává volnost, abyste mohli dokázat ještě víc a stát se ještě lepším hráčem. <br/> <br/> Kromě charakteristické hry pro více hráčů přináší Battlefield 4 drsnou vojenskou akci založenou na jednotlivých postavách a jejich jednání. Začíná evakuací významných Američanů ze Šanghaje a sleduje souboje vašeho oddílu, jak se snaží dostat domů. Nechte se pohltit velkolepým chaosem války s totálním nasazením, která se odehrává jedině v Battlefieldu. <br/> <br/> <strong>Technické parametry:</strong> <ul> <li><strong>Výrobce:</strong> DICE</li> <li><strong>Vydavatel: </strong> Electronic Arts </li> <li><strong>Žánr: </strong> akční</li> <li><strong>Věkový rating (PEGI):</strong> 18+</li> <li><strong>Jazyková verze: </strong> anglická</li> <li><strong>České titulky: </strong> ne</li> </ul>
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše