Predator 3D prostorový impregnační repelent 400ml
Objednací kód: 9901665 Part No.: 8595117103376 Základní cena: 198 Kč
 
 
 
 
 

Predator 3D prostorový impregnační repelent 400ml

 
 
 
 
Nová 3D generace ochrany před nepříjemným a nebezpečným hmyzem. Určený k ošetření vnitřních i venkovních prostor. Likviduje všechna vývojová stadia komára.
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 259,- Kč 
Cena nyní: 240,- Kč 

198 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Predator 3D prostorový impregnační repelent 400ml

Nová 3D generace ochrany před nepříjemným a nebezpečným hmyzem. Prostorový a plošný širocespektrální insekticid s repelentním účinkem proti komárům, klíšťatům, muchničkám, mouchám , čmelíkúm, potemníkům, molům, mravencům, štěnicím a dalšímu dotěrnému hmyzu.

Likviduje všechna vývojová stadia komára jako jsou larvy a kukly (aplikujte do zahradních nádrží, barelů s vodou, pohozené pneumatiky, všude kde je možný vyvoj larev) i dospělé jedince.

Vlastnosti Predator 3D repelent:

 • Účinná látka: Transfluthrine 2%, Geraniol 1%.
 • Určený k ošetření vnitřních i venkovních prostor.
 • Plošný insekticid určený k hubení plazícího a létajícího hmyzu.

Použití Predator 3D:

Aplikujte plošně na porézní materiál, kde se pohybujete. Samovolným odpařováním se vytvoří neprostupná, neviditelná moskytiera, která Vás bezpečně ochrání před krvelačnými komáry.

 • Aplikujte v množství 0,1-0,5ml/m3, 0,5ml/m2 v interiéru.
 • V exteriéru aplikujte v množství 1-5ml/m2 na verandy, altány, posezení, markýzy, závěsy, záclony, moskytiéry, stany apod.
 • Účinnost ve venkovních prostorách proti komárům byla prokázána 24 hodin po aplikaci.
 • Po odeznění účinnosti aplikaci opakujte.

Složení Predator 3D:

PBO 10g/kg,Transfluthrin (CAS: 118712-89-3, ES: 405-060-5) 2g/kg, Geraniol (CAS: 106-24-1, ES: 203-377-1) 1 g/kg.,Obsahuje: Propan-2-ol, hnací plyn ( propan, butan, isobutan).

Upozornění k Predator 3D:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Zamezte vdechování aerosolů.

Používejte pouze venku, nebo v dobře větraných prostorách. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pouze prázdnou nádobku odevzdejte do sběru, náplň likvidujte jako nebezpečný odpad.

Karton 12ks


 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­