Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec, Bohumín, Český Těšín a další). Více informací. 

POWERCUBE ORIGINAL REMOTE set multifunkční zásuvkový systém 4x zásuvka + ovladač

 
POWERCUBE ORIGINAL REMOTE set multifunkční zásuvkový systém 4x zásuvka + ovladač
 
 
-29%
 
 
 
 
 
 
 
PowerCube ORIGINAL REMOTE set je multifunkční zásuvkový systém (4x zásuvka + ovladač), Extended Remote set
Objednací kód4528240
Part No.

Extended Remote set

Základní cena 442 Kč
ověřit dostupnost
749,- Kč 
Cena nyní: 535,- Kč 

442 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

PowerCube original Remote Set

V případě PowerCube original Remote Setu se jedná o naprosto jedinečné řešení rozbočovače s dálkově ovladatelným prodlužovacím přívodem a s možností multipárování. Díky svému elegantnímu a modernímu designu se PowerCube original Remote Set stane perlou vašeho interiéru. Praktické využití jak v domácnosti, tak i v kanceláři.


Jedinečnost PowerCube original Remote Setu

Jedinečnost totoho produktu se skrývá v jeho dostupnosti - lze využívat všechny zásuvky současně aniž by si připojená zařízení navzájem překážela. Dalším plusem je jedinečný design, který je atraktivní a skvěle zapadne do každého interiéru. Velká výhoda je kapacita - lze připojit až čtyři elektrická zařízení a nabízí se i možnost kombinací s dalšími PowerCube verzemi.


Dálkové ovládání

Můžete využít nejnovější technologie v podobě ovládání vaší zásuvky na dálku! Pomocí dálkovému ovládači PowerREMOTE lze napárovat s libovolným počtem PowerCube a ve stejný čas ovládat celý dům či kancelář z jednoho místa a ve stejný čas! Dálkový ovládač nepotřebuje baterie a má dosah až 25 m. Ovládat lze i nohou! A to pomocí unikátního "Step on" tlačítka na ovladači. Lze tak vypínat PowerCube REMOTE na dálku rukou i chodidlem.


Multipárovatelnost

PowerCube REMOTE je unikátní v párovacím systému. Můžete spárovat několikdálkových ovladačů s jednou PowerCube REMOTE, stejně jako několik PowerCube REMOTE s jedním dálkovým ovladačem PowerREMOTE. Jen stačí zmáčknout tlačítko na PowerCube REMOTE po dobu 5s, dokud nezačne blikat LED kontrolka, následně stisknete tlačítko na dálkovém ovladači PowerREMOTE. Tento krok opakujete pro každou další PowerCube REMOTE, případně dálkový ovladač PowerREMOTE.


Rozšíření a bezpečnost

PowerCube je dodáván v různých variantách i barvách. Jednoduchým propojením s dalšími produkty PowerCube lze vytvořit unikátní kombinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat. Sami si tedy vyberete kolik potřebujete elektrických zásuvek a USB portů pro napájení vašich elektrických zařízení. Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány dle přísných kritérií. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního a odolného ABS plastu.


 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

kross 1000
Kupony