POWERCUBE multifunkční zásuvkový systém Rewirable USB + Travel Plugs

 
POWERCUBE multifunkční zásuvkový systém Rewirable USB + Travel Plugs
 
 
-32%
 
 
 
 
 
 
 
POWERCUBE multifunkční zásuvkový systém Rewirable USB + Travel Plugs
Objednací kód6515142
Part No.

REWIRABLE USB + TRAVEL PLUGS

Základní cena + RP 475 Kč + 3 
ověřit dostupnost
­ 849,- Kč 
Cena nyní: 579,- Kč 

479 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

388 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

PowerCube Rewirable USB + Travel Plugs

Multifunkční zásuvkový systém

Vyražte na cestu kolem světa! Nejlepší cestovní adaptér, který využijete i doma! Moderní designové pojetí cestovního adaptéru / rozbočovače, včetně 2 USB portů, v podání PowerCube ReWirable USB.


Proč je PowerCube ReWirable USB jedinečná?


Kapacita:

Pohodlně zapojíte 4 elektrická zařízení současně a díky 2 USB portům můžete dobíjet vaše mobilní zařízení. Verze ReWirable USB se zapojuje přímo do zásuvky doma nebo v zahraničí, případně ji můžete kombinovat s prodlouženými "Extended" verzemi.


Výměnné koncovky:

Bezproblémové cestování. Balení obsahuje 4 výměnné koncovky, které využijete po celém světě. Před odjezdem vyberete koncovku dané země a jednoduše ji připevníte k PowerCube. Vaše elektronika tak bude kdykoliv a kdekoliv ihned připravena k použití či dobíjení. Nejpopulárnější destinace: Evropa, Velká Británie, USA & Japonsko, Austrálie & Čína.


Univerzální zásuvka:

PowerCube "ReWirable" přichází s celosvětově rozšířenou IEC koncovkou. Zapojením kabelu, např. od starého počítače nebo tiskárny, vytvoříte prodlužovací přívod. Velkou výhodou je skutečnost, že si sami vyberete délku a barvu kabelu.


Dostupnost:

Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny současně. Zapojená zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.


Design:

Elegantní vzhled. Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější řadíme Red Dot Design Award.


Rozšíření:

PowerCube je dodáván v různých variantách, což vám umožní vybrat řešení, které vyhovuje vašim potřebám nejvíce. Vytvářejte vlastní sestavy. Spojením více PowerCube získáte potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a USB portů.


Bezpečnost:

Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikovány v souladu s místními standardy. Produkty jsou uzemněny a obsahují dětskou pojistku. Konstrukce každé PowerCube je pro větší bezpečnost vyrobena z kvalitního ABS plastu odolného proti vzplanutí. Nedílnou součástí PowerCube ReWirable USB je i 10A výměnná proudová pojistka.


 

Parametry a specifikace:

Napájení a spotřeba

Vstupní napětí [V]: 
100 - 240

Rozhraní

Počet USB (pouze nabíjecích): 
2

Ostatní

Max. proudové zatížení [A]: 
10
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Toto zboží je v záruce měněno pokud je skladem.

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše