Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  

PENTAX RICOH Theta SC růžová

 
PENTAX RICOH Theta SC růžová
 
 
Zona nula
 
 
 
 
 
 
 
Sférická kamera/fotoaparát 360° PENTAX RICOH Theta SC růžová, 2x12 MPix, světelnost F/2, Full HD při 30fps, videozáznam cca 5minut
Objednací kód9145017
Part No.

910741

Cena PL 5 107 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 5 107 Kč + 8 
ověřit dostupnost
6 800,- Kč 
Cena nyní: 6 189,- Kč 

5 115 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 10 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

PENTAX RICOH Theta SC růžová

 • 360° snímky a videa jedním záběrem
 • Snadné prohlížení snímků a video záznamů klepnutím a spuštěním
 • Aplikace ve vašem smartphonu
 • Sdílení na sociálních sítích, speciálně věnovaných webových stránkách
 • Nebo Google Mapách a Google+TM pomocí vašeho smartphonu
 • Vysokorychlostní Wi-Fi přenos
 • Možnost vytvoření originální RICOH THETA aplikace pomocí API/SDK

NOVÝ KONVENČNÍ MODEL V ŘADĚ 360-STUPŇOVÝCH KAMER RICOH THETA

Byla vyvinuta jako standardní model v populární sérii RICOH THETA, 360-stupňová kamera poskytuje vynikající použitelnost i pro uživatele, kteří s 360°kamerou začínají a nabízí velký rozsah vlastností a spolehlivých specifikací.

Od doby kdy byla představena na trhu prvá RICOH THETA v roce 2013 jako světově prvá 360-stupňová kamera, *1 byla použita v celé řadě vizuálních oborů.

Je výjimečným zobrazovacím nástrojem, s plně sférickými snímky, který vytváří nečekané vizuální vyjádření. Model nejvyšší třídy, RICOH THETA S, byloznámen v roce 2015, aby uspokojil požadavky uživatelů na vyšší kvalitu snímků a obchodně zaměřené aplikace. Na základě toho byla přijata obzvlášť fotografy a i obchodníky - lidmi, kteří projevili nadšený zájem o 360-stupňové snímání..

Byl vyvinut jako model standardní série, nová RICOH THETA SC poskytuje bezstarostnou zábavu se 360-stupňovým snímáníma také naznačuje příchod nové éry virtuální reality. Při zachování vysoké úrovně kvality obrazu poskytované RICOH THETA S a použitím vysoce výkonnéhoobrazového senzoru CMOS a světelného objektivu, je tento model zkonstruován tak, aby měl nižší hmotnost než model předchozí..

RICOH THETA SC umožňuje uživatelům snadno přenést zaznamenané 360-stupňové snímky do smartphonů a tabletů. Své snímky a videa mohou též nahrátna theta360.com, specializovanou webovou stránku a potom je sdílet na sociálních sítích nebo přímo nahrát 360-stupňová videa přímo na Facebook a YouTube.


Vysoké rozlišení, plně sférické snímky

RICOH THETA SC poskytuje vysoké rozlišení, plně sférické snímky s výstupem přibližně 14.0 efektivních megapixelů díky kombinaci dvou vynika-jících komponentů: jasné, světelné optice složené ze dvou objektivů (stejná max. světelnost F2.0 jako u vyššího modelu) a velikosti obrazového senzoru.

Dohromady zaznamenávají nádherné 360-stupňové snímky s minimální hladinou šumu, i při záznamu nočních scenerií. Fotografmůže udělat řadu nastavení pomocí synchronizované WiFi pomocí smartphonu nebo tabletu, díky kompletně přepracovanému uživatelskému rozhraní je ovládání pomocí speciální aplikace intuitivní.

RICOH THETA SC umožňuje uživateli nahrát zaznamenané sférické snímky na theta360.com, specializovanou webovou stránku a sdílet je na sociálních sítích .


Vysoké rozlišení, sférické video

RICOH THETA SC zaznamenává plně sférická videa ve vysokém rozlišení, Full HD kvality (1920 x 1080 záznamové pixely, 30 snímků za sekundu) po maximální dobu pěti minut. (po procesu sloučení). Uživatel může bez velkého úsilí vytvářet dokonalá videa na smartphonu nebo na tabletu, bez potřeby osobního počítače. Uživatel může snadno změnit rozměr obrazu, tvar i kompozici videa jednoduchou operací konečky. Použitím speciální aplikace pro úpravu videa THETA+Video, může uživatel snadno upravovat video záznamy.

Stejně jako sférické snímky, mohou uživatelé RICOH THETA SC nahrát svá, upravená videa (max. kapacita dat 5MB) na www.theta360.com a sdílet je na sociálních sítích.

THETA+ Video aplikace pracují na iOS8.0. nebo novější nebo na Android 4.4 a novější. Správný chod není u všech mobilních přístrojů zaručen.


360° Live-view zobrazení

Při synchronizaci se smartphonem nebo tabletem, poskytuje RICOH THETA SC Live View zobrazení (jen u snímků) na monitoru přístroje. To dovoluje uživateli kontrolovat efekt provedených změn v nastavení na obrazovce Live-view během exponování. Kamera má na výběr dva režimy zobrazení: celá obrazovka nebo panorama.


Stylové design těla se snadným ovládáním

RICOH THETA SC je vybavena indikátory LED na předním panelu pro rychlé potvrzení aktuálně nastaveného režimu pohledem a přepínacím tlačítkem snímky/video na boční straně. Uživatel může ovládat kameru plynule a jistě, když bude odpojena od smartphonu nebo tabletu.


Další vlastnosti

 • Velká interní paměť (cca. 8GB) pro uložení cca. 1,600 snímků
 • Minimální prodleva spuštění 1.5 sekundy
 • Funkce samospouště s prodlevou volitelnou na smartphonu nebo tabletu
 • Funkce intervalové expozice, vhodná pro tvorbu časosběrných videí
 • Theta+ aplikace použitelné pro úpravu snímků a export souborů s obrazovými daty pro tisk

 

Parametry a specifikace:

Funkce

Podpora Wi-Fi: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
růžová

Snímač

Max. citlivost [ISO]: 
1600
Min. citlivost [ISO]: 
100
Rozlišení snímače [Mpx]: 
12

Video

Rozlišení videa [px]: 
FullHD (1920 x 1080)
Počet snímků [sním/s]: 
30

Ostatní

Nejdelší expoziční čas [s]: 
1/15
Nejkratší expoziční čas [s]: 
1/8000
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

XXL vyprodej
kupony