Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno, Olomouc a okolí. Více informací. 
  • TP-Link WR841N



 
 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

35

položek

 
 
 

TP-LINK MC220L

TP-LINK MC220L

790,-

719,- s DPH

594,- bez DPH

porovnat

TP-Link MC220L, Transceiver, 1000TX/1000FX, 9V, 1000Mbps, SFP, RJ45

 
 

TP-LINK MC110CS

TP-LINK MC110CS

967,-

932,- s DPH

770,- bez DPH

porovnat

singlemode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max 20km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC

 
 

TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

1 290,-

1 099,- s DPH

908,- bez DPH

porovnat

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická ......

 
 

TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

1 690,-

1 385,- s DPH

1 145,- bez DPH

porovnat

TP-Link TL-SM311LS, Transceiver, 1x1000Base-LX, Full duplex, miniGBIC/SFP module, SM 9/125µm, 10km, 1310nm

-18%
 
 

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

1 827,-

1 559,- s DPH

1 288,- bez DPH

porovnat

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement); - Jedno napájecí ......

 
 

TP-LINK MC200CM

TP-LINK MC200CM

1 589,-

1 090,- s DPH

901,- bez DPH

porovnat

TP-Link MC200CM, Transceiver 1000TX/1000FX MM, SC, 0,55 km, 850 nm, Multi-mode

Rozbaleno zlevněno
-31%
 
 

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

3 190,- s DPH

2 636,- bez DPH

porovnat

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1 x Ethernet 10GBase-SR

 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

267,-

199,- s DPH

164,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

-26%
 
 

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m

399,-

299,- s DPH

247,- bez DPH

porovnat

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m

-25%
 
 

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m

267,-

229,- s DPH

189,- bez DPH

porovnat

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m

 
 

MikroTik S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20D

619,-

609,- s DPH

503,- bez DPH

porovnat

MikroTik S-31DLC20D optický modul,SM,20km,1,25G,1310nm

 
 

Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m

Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m

484,- s DPH

400,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: Optický patchkabel LC/LC; - délka 1m;

 
 

Optický patchkabel LC/LC 50/125 2m

Optický patchkabel LC/LC 50/125 2m

575,-

349,- s DPH

288,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: Optický patchkabel LC/LC; - délka 2m;

-39%
 
 

Optický patchkabel LC/LC 50/125 3m

Optický patchkabel LC/LC 50/125 3m

599,- s DPH

495,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: Optický patchkabel LC/LC; - délka 3m;

 
 

PremiumCord TOS optická redukce TOS3,5M - TOS(F)

PremiumCord TOS optická redukce TOS3,5M - TOS(F)

54,- s DPH

45,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: PremiumCord TOS optická redukce TOS3,5 M - TOS (F); Konektory TOS3,5M - TOS(F); Barva černá; Materiál plast; Rozměry 11 x 27mm; Hmotnost výrobku 2g;

 
 

PremiumCord TOS optická spojka, toslink

PremiumCord TOS optická spojka, toslink

48,-

34,- s DPH

28,- bez DPH

porovnat

PremiumCord TOS optická spojka, toslink - toslink F/F

-30%
 
 

Opticord LC-ST 50 / 125µ 1m

Opticord LC-ST 50 / 125µ 1m

267,-

259,- s DPH

214,- bez DPH

porovnat

Opticord LC-ST 50 / 125µ 1m;, LC-ST 50 / 125µ 1m

 
 

Opticord ST-SC 50 / 125µ 1m

Opticord ST-SC 50 / 125µ 1m

267,-

249,- s DPH

206,- bez DPH

porovnat

Opticord ST-SC 50 / 125µ 1m;

 
 

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

3 601,-

2 930,- s DPH

2 421,- bez DPH

porovnat

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: Up to 550 m; Wavelength: 850 nm; Typ vlákna MMF; konektor LC

-19%
 
 

Optic Patch Cord LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex délka 2m

Optic Patch Cord LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex délka 2m

267,- s DPH

221,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST; Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m; Article number: DK-2531-02; EAN: 4016032249160; Description: • LC / ST Connector; • Connector with ceramic ferrule; • Multimode; • Duplex; • I-VH 2G50/125µ;......

 
 

Edimax ET-913MSC+

Edimax ET-913MSC+

3 993,-

2 729,- s DPH

2 255,- bez DPH

porovnat

Síťový protokol a konektor typu 1 • GigabitEthernet 1000BaseLX - SC; • GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže • multimode optický kabel 62.5/125 (OM1); • multimode optický kabel......

-32%
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

592,-

429,- s DPH

355,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

-27%
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

267,-

219,- s DPH

181,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

-18%
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

506,-

339,- s DPH

280,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

-33%
 
 

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit

12 350,- s DPH

10 207,- bez DPH

porovnat

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x2, vlnová délka 1310nm, až 10km

 
 

TP-LINK MC100CM

TP-LINK MC100CM

959,-

690,- s DPH

570,- bez DPH

porovnat

multimode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max. 2km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC

Rozbaleno zlevněno
-28%
 
 
267032,253348,184721,194473,217595,102158,89910,81715,166575,166574,150973,146564,94394,94393,94392,241931,215215,215213,194471,253259,249464,112211,146734,103716,148473,146735,
 

35

položek

 
 
 
dalších 26 ...

Optika

Optika

Do této kategorie řadíme optické kabely (vlákna) či různé optické spojky. Optické vlákno je skleněné nebo plastové vlákno, které slouží k přenosu světelného paprsku ve směru své podélné osy. Optické vlákno je vyrobeno z čistého křemičitého skla a nahrazuje současné kovové vodiče. Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a při vyšších přenosových rychlostech dat, než jiné formy komunikace. Zároveň jsou vlákna odolná vůči elektromagnetickému rušení. Pro přenos dat se využívá principu totálního odrazu na rozhraní dvou různých prostředí s jiným indexem lomu. Vlákna se také používají pro osvětlení, kde jsou pak balena ve svazcích. Speciálně konstruovaná vlákna se používají pro řadu dalších aplikací, včetně snímače a vláknového laseru.


 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

Splatky bez navyseni
Kupony