Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
  • D-link Jak vybrat IP kameru



 
 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

13

položek

 
 
 

Optický patchkabel LC/LC 50/125 2m

Optický patchkabel LC/LC 50/125 2m

575,-

349,- s DPH

288,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: Optický patchkabel LC/LC; - délka 2m;

-39%
 
 

Opticord ST-SC 50 / 125µ 1m

Opticord ST-SC 50 / 125µ 1m

267,-

249,- s DPH

206,- bez DPH

porovnat

Opticord ST-SC 50 / 125µ 1m;

 
 

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m

399,-

299,- s DPH

247,- bez DPH

porovnat

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m

-25%
 
 

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m

399,-

269,- s DPH

222,- bez DPH

porovnat

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m

-33%
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

592,-

429,- s DPH

355,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m

-27%
 
 

Opticord LC-ST 50 / 125µ 5m

Opticord LC-ST 50 / 125µ 5m

362,-

249,- s DPH

206,- bez DPH

porovnat

Opticord LC-ST 50 / 125µ 1m;, 1143

-31%
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

506,-

339,- s DPH

280,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

-33%
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

267,-

199,- s DPH

164,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

-26%
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

267,-

219,- s DPH

181,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

-18%
 
 

Optický patchkabel LC/LC 50/125 3m

Optický patchkabel LC/LC 50/125 3m

599,- s DPH

495,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: Optický patchkabel LC/LC; - délka 3m;

 
 

Opticord LC-ST 50 / 125µ 1m

Opticord LC-ST 50 / 125µ 1m

267,-

259,- s DPH

214,- bez DPH

porovnat

Opticord LC-ST 50 / 125µ 1m;, LC-ST 50 / 125µ 1m

 
 

Optic Patch Cord LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex délka 2m

Optic Patch Cord LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex délka 2m

267,- s DPH

221,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST; Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m; Article number: DK-2531-02; EAN: 4016032249160; Description: • LC / ST Connector; • Connector with ceramic ferrule; • Multimode; • Duplex; • I-VH 2G50/125µ;......

 
 

Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m

Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m

484,- s DPH

400,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: Optický patchkabel LC/LC; - délka 1m;

 
 
94392,89910,166574,94394,194473,194471,184721,177822,217595,215215,215213,166575,94393,
 

Patch kabely

 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

kross 1000
Uroky zpet