Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
  • Trust s kuponem



 
 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

5

položek

 
 
 

TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM

1 284,-

733,- s DPH

606,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika

-43%
 
 

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

3 007,-

2 290,- s DPH

1 893,- bez DPH

porovnat

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: Up to 550 m; Wavelength: 850 nm; Typ vlákna MMF; konektor LC

-24%
 
 

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

1 713,-

1 504,- s DPH

1 243,- bez DPH

porovnat

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement); - Jedno napájecí ......

 
 

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm

4 890,-

4 709,- s DPH

3 892,- bez DPH

porovnat

Rozměry (š x h x v) 85 x 134 x 56 mm; Vlnová délka 1310 nm; Max Range 40 km; Connector LC; Media Type SMF

 
 

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

1 456,-

1 179,- s DPH

974,- bez DPH

porovnat

D-Link DEM-311GT, 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

-19%
 
 
194805,108732,112211,81715,189817,
 

MiniGbic

 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

Zona nula
Kupony