• TP-Link WR841N



 
 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

4

položky

 
 
 

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika

1 827,-

1 385,- s DPH

1 145,- bez DPH

porovnat

SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC); - Gigabitová rychlost a flexibilita; - Možnost výměny za provozu; - Kompaktní velikost a vysoká hustota portů; - Splňuje průmyslové standardy; - Standard 802.3z , SFP MSA (Multi-Source Agreement); - Jedno napájecí ......

-24%
 
 

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

3 601,-

2 930,- s DPH

2 421,- bez DPH

porovnat

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: Up to 550 m; Wavelength: 850 nm; Typ vlákna MMF; konektor LC

-19%
 
 

TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM

1 290,-

1 169,- s DPH

966,- bez DPH

porovnat

TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika

 
 

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

2 990,-

1 325,- s DPH

1 095,- bez DPH

porovnat

D-Link DEM-311GT, 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

-56%
 
 
194805,189817,81715,112211,
 

MiniGbic

 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER5

Splatky bez navyseni