Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
  • seagate expansion portable



 
 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

21

položek

 
 
 

AXAGON ADID-70 SATA/IDE adaptér

AXAGON ADID-70 SATA/IDE adaptér

459,-

449,- s DPH

371,- bez DPH

porovnat

adaptér, převodník, z USB 2.0 na IDE nebo SATA externí, pro připojení 2.5", 3.5", 5.25" IDE nebo SATA zařízení, 1x SATA, 1x IDE 40pin, 1x IDE 44pin, USB mini B-F konektor, napájecí AC adaptér, USB a SATA kabely v balení

 
 

Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 kabel 1,8m

Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 kabel 1,8m

276,- s DPH

228,- bez DPH

porovnat

Převodník z USB portu na paralelní port tiskárny IEEE 1284 (konektor Centronix 36-pin); rychlost přenosu až 1,216 Mbps v ECP módu; Podporuje operační systémy Windows 98, Me, XP, W2K, Vista ( 32 i 64 bit), Windows 7 (32 i 64 bit). Mac; Printer Cable, US......

 
 

Premium Cord USB 2.0 - RS 232 převodník krátký

Premium Cord USB 2.0 - RS 232 převodník krátký

325,-

255,- s DPH

211,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: Převodník z USB2.0 na sériový port (COM); - přenosová rychlost až 1Mbps; - osazen chipem FTDI; - 96 byte buffer; - USB 2.0; - včetně CD s ovladači; - nevyžaduje IRQ; - umožňuje použití i sériové myši; - konektor Canon 9pin Male; - krátk......

-22%
 
 

USB - MIDI převodník

USB - MIDI převodník

470,- s DPH

389,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: USB - MIDI převodník; - konvertor rozhraní USB na MIDI; - umožní připojit MIDI kjlávesnici nebo jiné MIDI zařízení k počítači s USB portem; - napájeno z portu USB; - možno připojovat za chodu; Konektory: USB typ A samec; 2x DIN 5 pin sa......

 
 

DIGITUS HDMI elektronický přepínač 4 vstupy => 2 výstupy

DIGITUS HDMI elektronický přepínač 4 vstupy => 2 výstupy

2 056,-

1 637,- s DPH

1 353,- bez DPH

porovnat

2 výstupy

-20%
 
 

ATEN integrovaný kabel 2L-5302P pro KVM PS / 2 1.8

ATEN integrovaný kabel 2L-5302P pro KVM PS / 2 1.8

325,-

289,- s DPH

239,- bez DPH

porovnat

ATEN integrovaný kabel 2L-5302P pro KVM PS / 2 1.8 M pro CS1758

 
 

Premium Cord USB 2.0 - 2x RS 232 převodník

Premium Cord USB 2.0 - 2x RS 232 převodník

506,-

422,- s DPH

349,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: Převodník z USB na 2x sériový port (COM); - přenosová rychlost až 1MBps; - 96 byte buffer; - USB 2.0; - včetně CD s ovladači; - nevyžaduje IRQ (nevhodné pro sériovou myš); - 2x konektor Canon 9pin Male; - kabel 1.5m; Podporuje windows 9......

-17%
 
 

ATEN integrovaný kabel pro KVM USB 3m pro CS1758

ATEN integrovaný kabel pro KVM USB 3m pro CS1758

543,-

399,- s DPH

330,- bez DPH

porovnat

ATEN integrovaný kabel pro KVM USB 3m pro CS1758

-27%
 
 

ATEN integrovaný kabel 2L-5302U pro KVM USB 1.8 M

ATEN integrovaný kabel 2L-5302U pro KVM USB 1.8 M

543,-

347,- s DPH

287,- bez DPH

porovnat

ATEN integrovaný kabel 2L-5302U pro KVM USB 1.8 M pro CS1758

-36%
 
 

ATEN IC-485SN RS232 <-> RS485 / 422 převodník

ATEN IC-485SN RS232 <-> RS485 / 422 převodník

1 076,-

899,- s DPH

743,- bez DPH

porovnat

ATEN IC-485SN RS232 RS485 / 422 převodník (nevyž. ext. nap.)

-16%
 
 

ATEN UC-1284B USB printer kabel USB na IEEE 1284 (Konvertor USB - Parallel Printer)

ATEN UC-1284B USB printer kabel USB na IEEE 1284 (Konvertor USB - Parallel Printer)

353,- s DPH

292,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: USB printer kabel USB; - USB 1.1; - konektor A-typ USB na 36pin Centronics paralelní port; - podpora ECP modu; - přenos až 12Mbps (rychlejší než paralelní port); - IEEE-1284 1994 kompatibilní; - PnP, nevyžaduje IRQ; - včetně CD s ovlada......

 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

359,-

319,- s DPH

264,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

 
 

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m

319,-

249,- s DPH

206,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m

-22%
 
 

PremiumCord USB printer kabel USB na paralelní port

PremiumCord USB printer kabel USB na paralelní port

483,-

249,- s DPH

206,- bez DPH

porovnat

Pro připojení tiskárny s paralelním portem do počítače s USB. Umožní připojit starší tiskárnu k novému počítači bez jakéhokoliv zásahu uvnitř počítače.

-48%
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

276,- s DPH

228,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

276,-

219,- s DPH

181,- bez DPH

porovnat

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

-21%
 
 

PremiumCord USB 3.0 - SATA3 adaptér s kabelem pro 2x 2,5"/3,5"HDD

PremiumCord USB 3.0 - SATA3 adaptér s kabelem pro 2x 2,5"/3,5"HDD

604,-

540,- s DPH

447,- bez DPH

porovnat

Pro připojení všech druhů SATA3 zařízení, externích disku a mechanik přes USB 3.0 rozhraní k počítači s rozhraním SATA3

 
 

USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník

USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník

678,-

480,- s DPH

397,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: USB - 1x RS 232 + 1x LPT převodník; - USB 1.1; - nízká spotřeba energie; - 1x RS-232 25pin port; - podpora datových šířek 8,7,6&5; - podpora 1.5 a 2 stop bitů; - podpora funkcí Even, Odd,Mark, Space& None Parities; - seriový port rychlo......

-29%
 
 

ATEN UC-232A USB - RS 232 převodník

ATEN UC-232A USB - RS 232 převodník

459,-

399,- s DPH

330,- bez DPH

porovnat

Popis produktu: Převodník z USB na sériový port (COM) Aten-UC232A; - osvědčený převodník na mnoha aplikacích; - přenosová rychlost až 500Kbps; - 96 byte buffer; - USB v1.1; - včetně CD s ovladači; - nevyžaduje IRQ (nevhodné pro sériovou myš); - konekto......

 
 

USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem

USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem

350,-

259,- s DPH

214,- bez DPH

porovnat

USB 2.0 - RS 232 převodník s kabelem

-26%
 
 

USB IrDA PŘEVODNÍK

USB IrDA PŘEVODNÍK

351,-

170,- s DPH

141,- bez DPH

porovnat

USB na IrDa převodník; - pro připojení mobilu a dalších zařízení k PC; - rozhraní USB 1.1, 12Mbps data rate; - IrDA v 1.3 SIR, 1.1 FIR; - napájení ze sběrnice USB; - protokoly SIR a FIR od 115kbps do 4Mbps; - dosah až do 1m v rozsahu 30 stupňů; - CD s ......

-52%
 
 
22104,90028,90007,77273,131571,194362,194361,180206,262297,232351,101300,160153,158993,158989,109601,158988,205629,91140,109598,102710,59728,
 

Převodníky

 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

kross 1000
Uroky zpet