Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Nejprodávanější

   Na prodejnách
  Skladem v eshopu
   
   

  Výrobci a parametry

   
   
   
   
   
   

  0

  položek

   
   
   
   

  Bohužel nebyly nalezeny žádné produkty.

  Kopírky

  Kopírka je stroj, který vyrábí kopie dokumentů a jejich vizuálních obrazů. Rozdělení kopírek je dle formátu na A3 a A4.

  Výběr kopírky, kromě formátu, doprovází několik parametrů - technologie tisku, barevný tisk, rychlost tisku, duplex, podavač dokumentů a rozhraní. Technologie tisku je dvojího typu - inkoustová nebo laserová, ovšem dnešní moderní doma nabízí zejména kopírky laserové. Laserové kopírky se vyznačují menšími náklady na kopírování než kopírky inkoustové. Barevný tisk je z názvu již jasný, spočívá v černobílém nebo barevném kopírování. Rychlost tisku udává, kolik je schopna kopírka vyrobit kopií za minutu, samozřejmě čím vyšší hodnota, tím lépe. Duplex je název pro oboustranný tisk. Nemusíte tedy složitě otáčet kopírovaný papír pro vyrobení oboustranné kopie. Pojem duplex souvisí s podavačem dokumentů, který existuje dvojího typu - ADF a DADF (duplexní). ADF je klasický podavač dokumentů, tak jak jej známe. DADF je podavač dokumentů, kde se skenování oboustranného dokumentu provádí jedním průchodem originálu kopírkou. Chcete-li tedy duplexní kopírku, musíte mít i DADF (duplexní) podavač dokumentů. Výhodou DADF je tedy velmi rychlé oboustranné kopírování. Rozhraní pro komunikaci počítače s kopírkou je zejména USB 2.0 a LAN. Některé modely jsou vybaveny i faxem, což je zařízení pro přenos statického obrazu pomocí telefonní linky.


   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
  Elektrodotace
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše