Panasonic SC MAX3500EK

Objednací kód: 9783983 Part No.: SC MAX3500EK Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Panasonic SC MAX3500EK
 • Panasonic SC MAX3500EK
 • Panasonic SC MAX3500EK
 
 
Služba výměna dárku
Sleva -29 %
 
 
 
 
 
 
 
PANASONIC SC MAX3500EK Minisystém
Zobrazit na prodejnách
­ 16 999,- Kč 
Cena nyní: 11 990,- Kč 

9 909 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 599 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Pociťte energii, pozorujte energii
SC-MAX3500 poskytuje skutečně mimořádný zvuk a nový design, který bude sedět vašemu životnímu stylu. 25 cm superbasová jednotka s funkcí AIRQUAKE BASS, 10 cm basový reproduktor a 6 cm tweetery produkují vysoce dynamický basový zvuk, jakož i čistý zvuk bez rušení. Tenká hlavní jednotka se hodí k televizoru a dalším předmětům v interiéru.

Ohromující basy a rezonance
Robustní basy a rezonance požadované na párty ještě více zesílil jedinečný systém s bass-reflexem. Jedinečná technologie portů protlačuje zvuk dopředu bez ztráty rezonance zvuků vytvářených za jednotkou basového reproduktoru. Tím se ještě více zesilují basy a vytváří se mimořádně mohutný zvuk.

Materiály reproduktorů umožňují přesné basy a jasné hlasy
Materiály reproduktorových jednotek využívají množství technologií. Papír kónusu je spojen s javorovým dřevem, který se používá ve vysoce kvalitních hudebních nástrojích, nabízí lepší tuhost a zabraňuje nežádoucím vibracím. Kmitací cívka z optických vláken nevykazuje žádné indukované problémy s vířivým proudem a přispívá k efektivnější reprodukci zvuku zejména ve středních a vysokofrekvenčních rozsazích.

Nový propracovaný a výkonně vyhlížející design
Materiál hlavní jednotky má dvě výrazně odlišné povrchové textury - matnou a lesklou, které vytvářejí elegantní kontrast odpovídající kvalitě a výkonu zařízení MAX3500. Tenká hlavní jednotka umožňuje flexibilnější umístění v místnosti, například ve stojanu pod televizorem. Nové propracované a výkonné zařízení MAX3500 zlepší interiér každé místnosti.

Vzrušující večírek s univerzálními světelnými efekty
Ve snaze dosáhnout ideální atmosféru večírku systém MAX značně zvýšil svůj světelný výkon. Osvětlení, kterým byla nedávno vybavena hlavní jednotka, se otáčí a vytváří oslňující efekt pro místnost i tanečníky. V kombinaci s osvětlením jednotky reproduktoru zlepšuje náladu na večírku.

Vychutnejte si hudbu s nejlepším zvukem
Díky velké univerzálnosti ekvalizéru s lokálními přednastaveními si můžete různé hudební žánry, například rock nebo karaoke, užít na maximum. Fotbalový režim dělá ze sledování televize větší zábavu. Můžete si vybrat zvuk, který odpovídá reprodukované obsahu.

Přeneste hudbu a oživte večírek
Nahrajte svou oblíbenou hudbu z chytrého telefonu do interní paměti, abyste oživili večírek. Kromě interní paměti (4GB), do které lze uložit 1 000 skladeb, DJ Jukebox přehrává skladby z interní paměti nebo zařízení USB pomocí režimu Mix Play.

Užívejte si karaoke s rodinou a přáteli
Hlavní jednotka má dva konektory na mikrofon, takže můžete zapojit dva mikrofony a zazpívat si s rodinou a přáteli duety. Zpívání usnadňují různé funkce jako Vocal Cancel, Key Control, Tempo Control, BGM Level Control a Mic EQ. Funkce ozvěny zas vytváří skvělé efekty při zpívání karaoke.

Užívejte si obraz televizoru Panasonic s dynamickým zvukem
Bezdrátovým přenosem zvukového signálu pro obraz televizoru Panasonic sledován prostřednictvím zařízení MAX/AKX získáte vysoce dynamický zvuk. A nejen na poslech hudby. Můžete si také vychutnat mimořádný zvuk, který odpovídá obrazu hudebních programů a koncertů.

Rozměry
Šířka: jednotka - 45,80 cm; reproduktor - 37,30 cm
Hloubka: jednotka - 34,10 cm; reproduktor - 36,20 cm
Hmotnost: jednotka - 4 kg; reproduktor - 15,00 kg
Výška: jednotka - 13,70 cm; reproduktor - 54,90 cm


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • WWW: http://www.panasonic.com/cz/panasonic-home-service-servis-k-vam-domu.html
 • E-mail: panasonic.praha@eu.panasonic.com
 • Tel.: +420 236 032 912
 • Způsob uplatnění: Požadavek na servis telefonem, servis u zákazníka.
 •  
   
   
   
   
   

  0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Black Friday
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?