Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Martin Navrátil
mnavratil@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Panasonic DMP-UB300EGK

 
Panasonic DMP-UB300EGK
 
 
Splátky bez navýšení
-22%
 
 
Splátková kalkulačka již od 8 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Panasonic DMP-UB300EGK 3D Blu-Ray přehrávač, Procesor HCX (Hollywood Cinema Experience), Ultra HD Premium, 4K Direct Chroma Up-scaling, přehrává FULL HD 3D Blu-ray, HDMI Low Clock Jitter Process
 
Objednací kód9780489R
Part No.

DMP-UB300EGK

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Rozbaleno, otestováno.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Obraz:
přehrává Ultra HD Blu-ray (4K/HDR)
Procesor HCX (Hollywood Cinema Experience)
Ultra HD Premium
4K Direct Chroma Up-scaling
4K 60p/50p/4:4:4 výstup
přehrává FULL HD 3D Blu-ray
Zvuk:
HDMI Low Clock Jitter Process
přehrává Hi-Res audio (DSD(2.8MHz/5.6MHz), ALAC, FLAC, WAV, WMA, AAC, MP3)
Síť a konektivita:
HDMI výstup
LAN (Ethernet)
2x USB (1x 2.0, 1x 3.0)
podpora 4K VOD (4K NETFLIX)
4K Networking
Webový prohlížeč
Internet Apps
DLNA
VIERA Link
BD-Live(TM)
přehrává externí HDD

Obraz se vším všudy? Následuj 3D

Ačkoliv ve srovnání s přelomovými Blu-Ray disky na trhu stále převažují klasická DVD, vývoj nelze zastavit a mnohé filmy jsou dnes dostupné již pouze na těchto nejnovějších nosičích. Zajímáte se o přehrávač, který by zvládl obojí, a na kvalitě přitom nechcete nijak šetřit? Setkáte-li se s 3D Blu-Ray přehrávačem Panasonic DMP-UB300EGK, zbystřete. Na rozdíl od standardních DVD přehrávačů nabízí hotovou pastvu oči díky schopnosti poradit si s nejprogresivnějšími optickými formáty, přičemž neopomíjí ani starou dobrou klasiku v podobě originálních hudebních CD.


Kino jako součást domácnosti

Již jste poznali kouzlo 3D? Pokud nikoliv, nezbývá než vyzkoušet. Přehrávač Panasonic DMP-UB300EGK na vás čeká s unikátním obrazem ve 3D a s reprodukcí, přibližující se původnímu záměru režiséra. Již dost bylo kompromisů a nuceného přizpůsobování se možnostem techniky. Nyní můžete mít promítací sál přímo u sebe doma, stačí se bezstarostně ponořit do děje svých oblíbených filmových šlágrů a hudebních pořadů. Široká podpora digitálních audiovizuálních formátů umožní, že si přehrajete prakticky všechno. Třeba i kolekci fotografií z dovolené.


V kooperaci s tím nejlepším

Vzhledem k výborným audiovizuálním vlastnostem se Blu-Ray přehrávač nejlépe uplatní v kooperaci s velkoplošnou Ultra HD obrazovkou (3840 x 2160 bodů). Proč? Jednoduše proto, že 4K kvalita s sebou přináší ty nejlepší parametry ve všech myslitelných ohledech, zejména ve schopnosti autenticky reprodukovat barvy, kontrastní scenérie a detailní textury. Nikoho již nepřekvapí na míru střižený obrazový procesor HCX (Hollywood Cinema Experience), optimalizovaný pro Blu-Ray přehrávače nejvyšší kvality.

Technologie audiovizuálních dovedností

Máte-li rádi vychytávky pro zdokonalení obrazu, pak si přijdete na své. Vše začíná již od schopnosti pozvednout kvalitu jakéhokoliv audiovizuálního obsahu v nižším než Ultra HD rozlišení na standard zařízení. Oceníte napříkladfunkci 4K Networking, která obdobně jako Upscaling umožňuje streamování audiovizuálního obsahu v prvotřídním rozlišení, jen z internetové sítě. Tu si zpřístupníte jednoduše propojením přehrávače s routerem pomocí LAN konektoru.


Za obrazovými schopnostmi nijak nezaostávají schopnosti zvukové. Audio systém využívá technologii Dolby Digital, podporuje řadu digitálních formátů (MP4, MP3, FLAC, WAV, AAC, ALAC atd.), v hi-fi kvalitě si poradí i s těmi méně známými (DSD). Máte-li spoustu zajímavých fotografií nebo filmů uložených na přenosném USB zařízení, Panasonic DMP-UB 300EGK vám je spolehlivě přehraje. A ani zde si nemusíte dělat starosti s kompatibilitou. Zvládne všechno.


Chytrost a sdílení na dosah ruky

Žádný Blu-Ray přehrávač by nemohl jít v souladu s dobou, kdyby nemohl využívat výhody internetu. Jejich součástí je například škála internetových aplikací, webový prohlížeč, síťové služby nebo přístup ke cloudovému online uložišti. Chcete sdílet fotografie, hudbu a filmy v rámci domácí sítě? Zásluhou technologie DLNA (Digital Living Network Alicance) maličkost. Stačí video/hudbu spustit a sdílet s relevantním zařízením.

Konektivita pro komplexní služby

Nejenom standardní USB 2.0. Součástí konektivity je také vysokorychlostní konektor USB 3.0, rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI a LAN konektor pro kabelové připojení k internetu. Samozřejmostí je dálkové ovládání, s nímž máte pod palcem všechny základní funkce bez nutnosti zvedat se z křesla, včetně nastavení polohy titulků a úpravy jasu. Technologie VIERA Link otevírá prostor pro ovládání všech multimediálních zařízení Panasonic jediným ovladačem.


 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše