Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Michal Vlachopulos
mvlachopulos@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ORVALDI V6k on-line 6kVA/4.8kW

 
ORVALDI V6k on-line 6kVA/4.8kW
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 81 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
ORVALDI V6k on-line 6kVA/4.8kW
 
Objednací kód5269878
Part No.

V6K

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ORVALDI V6k on-line 6kVA/4.8kW

Řada ORVALDI V6K ON-LINE je navržena pro průmyslové využití, charakterizuje ji: Vysoká účinnost, Double Conversion ON-LINE technologie, nulový součinitel přepínání, široký rozsah vstupního napětí, jednoduchá výměna baterií, inteligentní správce energie baterií, ideální řešení nejen pro potřeby zabezpečení sítí a serverů, ale také průmyslových, telekomunikačních, lékařských a diagnostických zařízení.

Rack/Tower výměnné osazení - zajištuje pružnost osazení shodnou se širokým spektrem prostředí, minimalizuje nároky na prostory u distributorů a dealerů.
Vysoká účinnost > 0.98 při plném zatížení, UPS splňuje vysoké standardy úspory energie a nízkých harmonických poruch.
Mikroprocesorový systém řízení - zajišťuje jistotu, funkčnost a malé rozměry UPS. Použití nejmodernější frekvenční technologie a vysoce kvalitních součástí zajišťuje velmi dobrý výkon a umožňuje snížit spotřebu energie.
Ideálně upravené bateriové pouzdro - existuje možnost snadného prodloužení pracovního času UPS o další hodiny. Bateriové pouzdro je vybaveno vlastní rychlou a bezpečnou nabíječkou.
Inteligentní systém správy energie baterií - monitoruje nabíjení a vybíjení baterií, aby se prodloužila jejich pracovní životnost.
Komunikační charakteristika - modely jsou vybaveny softwarem ukončující systém, ale software nám umožňuje nejen kontrolu UPS, ale také:

  • vzdálený test hlavních funkcí UPS
  • komunikaci přes SNMP/web/network adaptér
  • přístup k funkcím UPS přes web
  • zasílání zpráv prostřednictvím SMS
Celkový jistící obvod - řada RM/T ON-LINE je navržena pomocí nejlepší technologie zvlášť vyvinuté pro zabezpečení počítačů a telefonních ústředen.
Pečlivě se zde myslelo o maximální bezpečnosti chráněných zařízení během přetížení, aniž by bylo nutné přecházet na bypass. Standardně je také zabezpečení před přehřátím a plná ochrana proti přepětí. Na vstupu se může objevit široký rozsah napětí AC, avšak obvod PFC zabezpečí baterie před častým přepínáním, takže systém a baterie se mohou používat během přerušené dodávky proudu.
Volitelné komunikační porty - standardně konektor RS232, adaptér SNMP a USB, karta AS400 mohou být namontovány navíc, aby byla UPS přizpůsobena individuálním potřebám.
 

Poznámka výrobce:


Více informací o funkcích a výhodách záložních zdrojů naleznete zde


Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá

Zdroj

Výkon [W]: 
4800
Kapacita [VA]: 
6000
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
HP cashback
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše