Oral-B iO Series 7 Duo Pack Black Onyx/White

Objednací kód: 9939442 Part No.: 1100007768 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 
 
 
 
elektrický zubní kartáček • 5 režimů čištění • technologie iO – jemné vibrace • senzor tlaku • smart funkce – komunikace přes chytrý telefon • umělá inteligence – pomůže vám pokrýt 100 % plochy zubů • časovač 4×30 s • interaktivní OLED displej • Bluetooth
Ověřit dostupnost

na prodejnách

7 499 Kč

6 198 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

4 199 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

4 199 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

669 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

669 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

669 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

669 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

669 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

1 199 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

1 199 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Elektický zubní kartáček iO s revoluční magnetickou iO technologií pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů. Spojuje unikátní kulatou kartáčkovou hlavu Oral-B a jemné mikrovibrace, takže budete mít svěží pocit čistoty v ústech a vaše dásně budou 100% zdravější už za jeden týden. Interaktivní černo-bílý display ukazuje důležité informace: včetně režimů čištění a upomínky na výměnu kartáčkové hlavy, pozdravu, když ho zapnete, a úsměvu za dobře odvedenou práci. Umělá inteligence rozpozná váš styl čištění a navede vás tak, abyste si vyčistili všechny zuby a žádné místo nevynechali. 5 čisticích režimů: pro každodenní čištění, jemný, péče o dásně, intenzivní čištění, bělicí. Vylepšený chytrý senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, pokud při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně. Magnetická nabíječka zajišťuje stabilitu a umožňuje rychlé nabití za 3 hodiny. Obsah balení: 2x rukojeť iO7 barva černá + bílá; 2x kartáčková hlavice Ultimate Clean, 1 prémiové cestovní pouzdro, 1x magnetická nabíječka, 1 praktický úložný prostor na kartáčkové hlavy

Elektrický zubní kartáček iO s revoluční magnetickou technologií iO pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů.

Spojuje unikátní kulatou kartáčkovou hlavu Oral-B a jemné mikrovibrace, takže budete mít svěží pocit čistoty v ústech a vaše dásně budou 100%zdravější už za jeden týden.
Interaktivní barevný display ukazuje důležité informace: včetně režimů čištění a upomínky na výměnu kartáčkové hlavy, pozdravu, když ho zapnete a úsměvu za dobře odvedenou práci.
Umělá inteligence rozpozná váš styl čištění a navede vás tak, abyste si vyčistili všechny zuby a žádné místo nevynechali.
Funkce 3D sledování jak čistíte veškeré plochy zubů.
6 čistících režimů: pro každodenní čištění, jemný, péče o dásně, intenzivní čištění, bělící, super jemný.
Vylepšený senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, pokud při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně.
Magnetická nabíječka zajišťuje stabilitu a umožňuje rychlé nabití za 3 hodiny.
Obsah balení: 2x rukojeť iO8 barva černá + bílá, 2x kartáčková hlavice Ultimate Clean, 1x prémiové cestovní pouzdro, 1 magnetická nabíječka, 1 praktický úložný prostor na kartáčkové hlavy


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Renata (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?