Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m

 
Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Popis produktu: Optický patchkabel LC/LC; - délka 1m;
Objednací kód9235550
Part No.

Základní cena 400 Kč
ověřit dostupnost
Cena nyní: 484,- Kč 

400 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Popis produktu:
Optický patchkabel LC/LC

- délka 1m


 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER7

Vyprodej skladu
Kupony