Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

David Šimůnek
dsimunek@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

OEM avast! Internet Security - obálka

 
OEM avast! Internet Security - obálka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
avast! Internet Security, 1 uživatel, 1 rok, obálka.
 
Objednací kód8801401
Part No.

AIS7012OCZ001

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Pro ty, kteří požadují pokročilou ochranu soukromí
Nakupujte, sdílejte vaše fotografie, používejte internetové bankovnictví a „lajkujte“ jako o závod. Inteligentní nástroje pro detekci hrozeb v programu Internet Security chrání vaši identitu na internetu a nově také chrání vaše nejdůležitější soubory a fotografie před ransomwarem.

Avast – upozorňování na podvodné e-maily
Chraňte své soubory před ransomwarem
Průměrné výkupné, které hackeři po obětech ransomwaru požadují, činí 643 $. Internet Security nyní chrání vaše soukromé soubory a fotografie, aby je nikdo nemohl zašifrovat a pak po vás požadovat výkupné.
Avast – ochrana dat
Ochrana před falešnými stránkami
Hackeři vás mohou snadno přesměrovat na falešné stránky, kde se budou snažit získat vaše přihlašovací údaje. Internet Security ověřuje věrohodnost vámi navštívených stránek, takže vaše citlivé údaje jsou v bezpečí.
Avast – upozorňování na podvodné e-maily
Upozornění na podvodné e-maily
Dnešní phishingové útoky jsou mnohem sofistikovanější. E-mail s předmětem „vyhráli jste v loterii“ již nikoho nenachytá. Internet Security zkoumá víc než jen podezřelý text příchozích zpráv nebo podezřelou adresu odesilatele.
Avast Firewall
Ochrana vašich dat firewallem
Osobní údaje uložené v počítači přitahují zloděje identit. Firewall v Internet Security dokáže hackerům zabránit v přístupu k vašim osobním údajům.
Bližší seznámení
Internet Security nabízí řadu bezpečnostních prvků a nástroje pro zajištění plynulého fungování vašich zařízení. Všechny tyto pokročilé funkce jsou součástí produktu Avast Internet Security.

PREVENCE
Firewall
Tato základní bezpečnostní funkce, která sleduje a řídí příchozí a odchozí datové přenosy počítače, vás chrání před hackery.

Anti-spam
Zbavte se spamu a jiného škodlivého obsahu, ať se můžete soustředit na vaše důležité e-maily.

Ověřené weby
Chraňte se před hackery, kteří se snaží změnit vaše nastavení DNS (Domain Name System), aby vás mohli přesměrovat na falešné webové stránky a ukrást vaše přihlašovací údaje k internetovému bankovnictví.

Kontrola Wi-Fi sítě
Automaticky detekuje slabiny vaší domácí Wi-Fi sítě a nepovolané osoby, které do ní proniknou.
OCHRANA

Inteligentní antivirus
Zjišťuje a blokuje viry, malware, spyware, ransomware a phishingové útoky. Pomocí inteligentní analýzy zastavuje hrozby ještě předtím, než vám stihnou uškodit.

CyberCapture
Automaticky odesílá podezřelé soubory do cloudu k analýze. Pokud zjistí, že obsahují hrozbu, vydává aktualizaci zabezpečení pro všechny uživatele Avastu.

Behaviorální štít
Zjišťuje a blokuje podezřelé chování již v zárodku a tím vás chrání před neznámými hrozbami a ransomwarem.

Celkový test
Najděte všechny skuliny, kvůli kterým vás malware může napadnout – od nebezpečných nastavení a slabých hesel až po podezřelé doplňky a zastaralý software.

NOVINKA - Ransomwarový štít
Brání ransomwaru a jiným nedůvěryhodným aplikacím, aby změnily, odstranily či zašifrovaly vaše osobní fotografie a soubory.

Sandbox
Testujte podezřelé soubory v bezpečném virtuálním prostředí, odkud vašemu počítači nemohou nijak uškodit.

Prohlížeč SafeZone
Prohlížejte internet a nakupujte v bezpečí bez nutnosti instalace nebo nastavení doplňků. Náš prohlížeč obsahuje všechny bezpečnostní prvky a funkce pro ochranu soukromí, které potřebujete.

SOUKROMÍ

Passwords
Uzamkněte všechny své účty jedním bezpečným heslem. Přihlašujte se rychle a bezpečně – o zbytek se postaráme my.

NESTAČÍ? MÁME PRO VÁS VÍC

Pasivní režim
Chcete společně s Avastem používat další antivirus? Přepněte Avast do pasivního režimu. Bude vám stále k dispozici, kdykoli jej budete potřebovat.

Herní režim
Automaticky pozastaví všechna oznámení, aby vás při hraní her nebo používání jiných programů, v režimu přes celou obrazovku, nijak nerušila.

Čištění prohlížečů
Zbavte svůj prohlížeč nepotřebných panelů nástrojů, doplňků a jiných rozšíření, která byla nainstalována bez vašeho vědomí.

Účet Avast
Všechna svá zařízení chráněná Avastem naleznete na jednom přehledném místě. Můžete zde snadno spravovat licence nebo vyhledávat polohu svých mobilních zařízení.

Podpora v produktu
Máte s produktem Avast problémy? Již nemusíte složitě hledat pomoc. Nyní nám můžete odeslat zprávu přímo z programu Internet Security.


 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Uroky zpet
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše