Tiskové zprávy

Zlato z mistrovství Evropy v Cross Country

Nezobrazuje se vám dokument? Můžete si jej stáhnout.


Formule pro Dětský domov Olomouc

Nezobrazuje se vám dokument? Můžete si jej stáhnout.


Československá medaile na World Championships Masters 2018 MTB XCO

Nezobrazuje se vám dokument? Můžete si jej stáhnout.


Black Friday v TSBOHEMIA.CZ: 106% nárůst tržeb oproti běžnému provozu

Nezobrazuje se vám dokument? Můžete si jej stáhnout.


T.S.BOHEMIA rozmazluje Moravu doručením ZDARMA již v den objednání

Nezobrazuje se vám dokument? Můžete si jej stáhnout.


T.S.BOHEMIA a.s. otevřela svou 23. prodejnu v ČR a spustila službu „Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA“

Nezobrazuje se vám dokument? Můžete si jej stáhnout.


T.S.BOHEMIA a.s. vyhrála výběrové řízení na zajištění technické podpory voleb

Nezobrazuje se vám dokument? Můžete si jej stáhnout.


T.S.BOHEMIA a.s. jmenovala nového výkonného ředitele

Nezobrazuje se vám dokument? Můžete si jej stáhnout.

Zveřejnění rozhodnutí o přeměně listinných akcií na zaknihované akcie a výzva pro akcionáře společnosti T.S.BOHEMIA a.s.


Společnost T.S.BOHEMIA a.s.
IČO: 62304381
se sídlem Olomouc - Pavlovičky, Sladovní 103/3, PSČ 779 00
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, pod sp. zn. B 2941
dále jen („Společnost“)

tímto zveřejňuje, že dne 12. 6. 2014 rozhodl jediný akcionář Společnosti v působnosti valné hromady o přeměně dosavadních akcií Společnosti z kmenových akcií na jméno v listinné podobě na zaknihované kmenové akcie na jméno.

Společnost vyzývá akcionáře Společnosti, aby odevzdal 50 kusů kmenových akcií na jméno, v listinné podobě, o jmenovité hodnotě 100.000,- Kč každá, emitovaných Společností, a to ve lhůtě dvou měsíců ode dne zveřejnění tohoto rozhodnutí o přeměně listinných akcií Společnosti na zaknihované akcie v Obchodním věstníku, a to v sídle Společnosti na adrese Olomouc - Pavlovičky, Sladovní 103/3, PSČ 779 00, k rukám předsedy představenstva Společnosti.

Společnost akcionáře dále vyzývá, aby při odevzdání listinných akcií Společnosti sdělil číslo majetkového účtu, na který mají být zaknihované akcie zaevidovány. V případě prodlení akcionáře s odevzdáním listinných akcií Společnosti, určí Společnost akcionáři k odevzdání listinných akcií dodatečnou lhůtu s upozorněním, že listinné akcie, které nebudou odevzdány ani v této dodatečné lhůtě, prohlásí Společnost za neplatné.

Představenstvo společnosti T.S.BOHEMIA a.s.


T.S.BOHEMIA a.s.upevnila v roce 2010 svou pozici 2. největšího internetového prodejce s IT a spotřební elektronikou v ČR

Olomouc, 5.4.2011 – Společnosti T.S.Bohemia a.s., i přes nepříznivou situaci na maloobchodním trhu v ČR, posílila svou pozici druhého největšího internetového prodejce v ČR. V roce 2010 dosáhla tržeb ve výši 1,5 mld. Kč, což představuje meziroční růst ve výši 6%. T.S.BOHEMIA a.s.která byla původně zaměřena na velkoobchodní prodej, tak v posledních letech úspěšně prošla tranformací na maloobchodní prodej, tzn. na trh se zaměřením na koncového zákazníka. S tím souvisí i meziroční růst počtu objednávek ve výši 25%, což představuje celkový počet 486 253 objednávek v roce 2010.

Největší nárůst jsme zaznamenali v prodeji televizí a to v meziročním růstu o 255%. Spotřební elektronika, kterou T.S.Bohemia zavedla do svého portfolia před dvěma lety, pro nás představuje velmi zajímavý segment produktů, na který si naši zákazníci teprve zvykají a očekáváme zde výrazný růst i v roce 2011.

Z portfolia IT a výpočetní techniky vykazovaly meziroční růst hlavně notebooky, externí HDD, spotřební materiál, tiskárny a monitory. Novým formátem počítačů jsou All-in-one zařízení, které v roce 2010 zaznamenaly svůj zrod a prvotní zájem u zákazníků. V tomto roce očekáváme zajímavý růst.

Z portfolia spotřební elektroniky byl největší růst v televizích, fotoaparátech, navigacích.

Pokles zaznamenal, tzv. hardware, tj. základní desky, procesory, grafiky a skříně. Zde je zřejmý odklon zákazníků k hotovým sestavám (Barbone a značkoví výrobci). Tento segment trhu ale nejvíce poznamenala kategorie notebooků.

Za T.S.BOHEMIA a.s.výkonný ředitel Jaroslav KrálT.S.BOHEMIA oznámila, že úspěšně ukončila výběrové řízení na pozici výkonného ředitele.

Olomouc, 1.9.2010 – Jaroslav Král zastával 7 let funkci produktového manažera klíčových komodit u T.S.BOHEMIA. Během této doby dokonale poznal prostředí společnosti a její interní procesy. „Věříme, že ve své nové funkci využije své bohaté zkušenosti z prodeje, nákupu i marketingu, což se promítne do zefektivnění činností celé firmy.“ říká Bronislav Pešák, místopředseda představenstva.

„T.S.Bohemia je pro mne příkladem toho, že usilovná práce a snaha vede k úspěchu. Po několika letech působení ve funkci produktového manažera, je pro mne možnost podílet se na jejím řízení velkou výzvou a závazkem. Využiji všech zkušeností a znalostí, které jsem získal, abychom společně z ryze české společnosti, kterou se T.S.Bohemia, jako jedna z mála na trhu může pyšnit, vybudovali velmi silného hráče nejen na internetovém trhu.

I nadále budeme rozšiřovat naši nabídku, služby a síť poboček. Slogan „Váš rodinný elektromarket“ je vzkazem pro zákazníka, že poskytujeme nadstandardní služby, stále se rozšiřující síť poboček a produktů, které T.S.Bohemii odlišují od konkurence.“ říká Jaroslav Král, výkonný ředitel společnosti T.S.Bohemia, a.s.

O Společnosti T.S.Bohemia

Společnost T.S.Bohemia a.s. se sídlem v Olomouci je na trhu 16 let a prodává zboží přes internetový obchod www.tsbohemia.cz. S ročním obratem 1,44 miliard se stala druhým největším internetovým obchodem v oblasti prodeje PC a výpočetní techniky v ČR. V současnosti má dvanáct kamenných poboček po celé republice a největší IT showroom výpočetní techniky na ploše 800m2 v Olomouci . Je také provozovatelem Veterán ARENY v Olomouci, největšího soukromého muzea automobilových veteránů v ČR.

Další informace:
Milan Jansa, manažer marketingu
Mobil: 775 912 070
e-mail: mjansa@tsbohemia.czZ rodinných důvodů odstoupil z funkce ředitel T.S.Bohemia Petr Schrom

Olomouc, 13.8.2010 – dosavadní výkonný ředitel Petr Schrom ohlásil svůj odchod z firmy T.S.Bohemia z vážných rodinných důvodů. Petr Schrom nastoupil do funkce ředitele v roce 2009 a úspěšně provedl transformaci firmy ze subdistributora v druhý největší internetový obchod IT produktů v České republice. Během jeho působení firma i v době krize zvýšila svůj obrat a zisk o 16%, rozšířila síť kamenných poboček na dvanáct , spustila nový eshop a stala se lídrem internetového prodeje na Moravě. V současnosti probíhá expanze kamenných poboček do českých měst kdy po Praze, Liberci, Hradci Králové a Plzni bude 15.8.2010 otevřena nová pobočka v Kladně.

„Vážná rodinná událost mne donutila odstoupit z funkce ředitele a přestěhovat se zpátky za rodinou do Ostravy. Děkuji celému představenstvu za podporu, kterou mi v době transformace firmy poskytovalo a i nyní , kdy mně vyšli maximálně vstříc v této pro mě nelehké době, za což jsem jim velice vděčný,“ říká bývalý výkonný ředitel Petr Schrom.

„Jménem firmy i představenstva chci Petrovi Schromovi poděkovat za odvedenou práci a popřát jemu i jeho rodině, aby vše dopadlo co možná nejlépe. Do jmenování nového ředitele bude dočasně funkci vykonávat Bronislav Pešák, který je zároveň i místopředsedou představenstva,“ říká předseda představenstva Lubomír Pešák.

O Společnosti T.S.Bohemia

Společnost T.S.Bohemia a.s. se sídlem v Olomouci je na trhu 16 let a prodává zboží přes internetový obchod www.tsbohemia.cz. S ročním obratem 1,44 miliard se stala druhým největším internetovým obchodem v oblasti prodeje PC a výpočetní techniky v ČR. V současnosti má dvanáct kamenných poboček po celé republice a největší IT showroom výpočetní techniky na ploše 800m2 v Olomouci . Je také provozovatelem Veterán ARENY v Olomouci, největšího soukromého muzea automobilových veteránů v ČR.

Další informace:
Milan Jansa, manažer marketingu
Mobil: 775 912 070
e-mail: mjansa@tsbohemia.czDruhý největší internetový IT obchod v ČR „T.S.Bohemia“ spustil nový eshop


Olomouc, 10.8.2010 – T.S.Bohemia, druhý největší internetový obchod s IT v České republice s obratem 1,44 miliard Kč a 12 kamennými pobočkami, spustil pro své zákazníky nový eshop. Zákazníky potěší nejen moderním vzhledem a novou grafikou, ale především přehlednějším uspořádáním zboží v eshopu a jeho novými funkcemi, jako např. cenový a parametrický filtr, které výrazně zjednodušují vyhledávání, propojení se sociálními sítěmi, jednoduché porovnávání produktů a mnoho dalších funkcí.

Pro zákazníky je určitě zajímavá funkce, která umožňuje během 30s zjistit výši možného úvěru u splátkové společnosti bez nutnosti výběru zboží.

„Jsem rád, že můžeme po 8 měsících intenzivní práce našim zákazníkům představit nový, moderní eshop, který je uživatelsky přívětivý s intuitivním ovládáním. Navíc umožňujeme, jako jedni z mála, prohlédnout si on-line skladové zásoby nejen v centrálním logistickém skladu v Olomouci, ale i na všech našich 12 kamenných pobočkách, takže zákazník, kterému dojde například toner v tiskárně, může okamžitě zjistit, zda je v nejbližší pobočce zboží k dispozici.“ uvedl výkonný ředitel T.S.Bohemia Petr Schrom.

„Při práci na nové verzi eshopu jsme se snažili zapracovat připomínky našich zákazníků, a velký důraz jsme kladli velký na použitelnost a přístupnost eshopu. Pro konzervativnější zákazníky, kteří jsou zvyklí na předchozí verzi stránek, umožňujeme nadále tuto verzi používat na adrese oldinterlink.tsbohemia.cz. “ říká manažer marketingu T.S.Bohemia Milan Jansa.

O Společnosti T.S.Bohemia

Společnost T.S.Bohemia a.s. se sídlem v Olomouci je na trhu 16 let a prodává zboží přes internetový obchod www.tsbohemia.cz. S ročním obratem 1,44 miliard se stala druhým největším internetovým obchodem v oblasti prodeje PC a výpočetní techniky v ČR. V současnosti má dvanáct kamenných poboček po celé republice a největší IT showroom výpočetní techniky na ploše 800m2 v Olomouci . Je také provozovatelem Veterán ARENY v Olomouci, největšího soukromého muzea automobilových veteránů v ČR.

Další informace:
Milan Jansa, manažer marketingu
Mobil: 775 912 070
e-mail: mjansa@tsbohemia.czNový showroom T.S.Bohemia přivítal svého 200 000 zákazníka

Olomouc, 12.8.2010 – Nový showroom T.S.Bohemia v Olomouci přivítal svého 200 000 zákazníka, kterým se stal Jan Hausner z Velkého Újezda, pracovník strojírenského podniku Weba. Překvapenému zákazníkovi pogratuloval Petr Schrom, výkonný ředitel T.S.Bohemia, a společně s gratulací předal hodnotné dárky.

200 000 zákazník showroomu

Nový showroom T.S.Bohemia byl otevřen v dubnu 2009 a na ploše 800m2 jsou zde představovány nejzajímavější výrobky ze světa notebooků, tiskáren, LCD monitorů a ostatní elektroniky. Jen notebooků je zde vystaveno přes 100 různých typů a dalších 280 typů je možno na žádost zákazníků ukázat z navazujícího logistického centra. V showroomu jsou umístěna i centra některých výrobců s pracovníky daných značek, např. „Sony Centrum“ s kompletní řadou notebooků Sony Vaio, „interaktivní stánek Canon“ umožňující ihned zobrazovat veškeré informace o produktech na obrazovce, a v neposlední řadě také „značková prodejna HP“ (tzv. shop-in-shop), která je, stejně jako stánek Canon, umístěna na Moravě pouze v tomto showroomu.

„Počet kupujících v showroomu naprosto předčil naše očekávání. Čím dál více k nám jezdí zákazníci nejen z Olomouce, ale i z oblastí Prostějova, Přerova, Hranic na Moravě či Šumperka. Když jsme procházeli showroom na konci července v době oběda s Branislavem Idesem ze společnosti Intel, a on viděl to množství zákazníků, kteří na prodejně zrovna nakupovali, s překvapení konstatoval, že za takové množství zákazníků by v jiných firmách byli vděčni i v prosinci v době největší nákupní horečky.“ uvedl výkonný ředitel T.S.Bohemia Petr Schrom.

Showroom je umístěn v areálu T.S.Bohemia na ulici Sladovní 103 v Olomouci a má otevřeno pondělí – sobota od 9:00 do 18:00 hod.

O Společnosti T.S.Bohemia

Společnost T.S.Bohemia a.s. se sídlem v Olomouci je na trhu 16 let a prodává zboží přes internetový obchod www.tsbohemia.cz. S ročním obratem 1,44 miliard se stala druhým největším internetovým obchodem v oblasti prodeje PC a výpočetní techniky v ČR. V současnosti má dvanáct kamenných poboček po celé republice a největší IT showroom výpočetní techniky na ploše 800m2 v Olomouci . Je také provozovatelem Veterán ARENY v Olomouci, největšího soukromého muzea automobilových veteránů v ČR.

Další informace:
Milan Jansa, manažer marketingu
Mobil: 775 912 070
e-mail: mjansa@tsbohemia.czPrvní značkový obchod Hewlett Packard na Moravě

Olomouc, 14.6.2010 – První značkovou prodejnu na Moravě otevřela společnost Hewlett – Packard v prodejních prostorách firmy T.S.Bohemia. Zájemci v ní naleznou kompletní portfolio produktů HP pro domácnost a malé firmy, především pak notebooky, tiskárny, monitory a stolní PC. Zákazníci si vše mohou nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet a poradit se s proškoleným personálem.

„Jsme rádi, že si firma Hewlett-Packard vybrala pro umístění své první značkové prodejny na Moravě naší firmu. Potvrzuje se tak naše pozice největšího prodejce výpočetní techniky na Moravě a jednoho ze dvou největších prodejců výpočetní techniky v celé ČR,“ uvedl výkonný ředitel T.S.Bohemia Petr Schrom.

„V nově otevřených prostorách HP Store in Store plánujeme pro naše zákazníky mnoho marketingových akcí, včetně uvádění žhavých novinek ze sortimentu HP. Značková prodejna HP je součástí předváděcího centra T.S.Bohemia na Sladovní ulici 103 v Olomouci a provozní doba je od 9 do 18 hod včetně soboty,“ říká manažer marketingu T.S.Bohemia Milan Jansa.

O Společnosti T.S.Bohemia

Společnost T.S.Bohemia a.s. se sídlem v Olomouci je na trhu 16 let a prodává zboží přes internetový obchod www.tsbohemia.cz. S ročním obratem 1,44 miliard patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti prodeje PC a výpočetní techniky, černé a bílé techniky.V současnosti má jedenáct kamenných poboček včetně showroomu po celé České republice. Je také provozovatelem Veterán ARENY v Olomouci, největšího soukromého muzea automobilových veteránů v ČR.

Další informace:
Milan Jansa, manažer marketingu
Mobil: 775 912 070
e-mail: mjansa@tsbohemia.czMoravský internetový obchodník T.S.Bohemia a.s minulý rok překonal své optimistické plány

Olomouc, 10. února 2010 – Moravský internetový obchodník T.S.Bohemia a.s minulý rok překonal své optimistické plány a prodal zboží za 1,44 miliard korun. Největší podíl na obratu mají notebooky,LCD televize,PC komponenty a bílé zboží.

"Stali jsme se jasnou jedničkou na Moravě a v celé České republice patříme mezi tři největší internetové obchodníky . Je to pro nás velké zadostiučinění a děkujeme všem našim zákazníkům, kterých jsme minulý rok obsloužili přes 380 tisíc ," prohlásil ředitel společnosti Petr Schrom a dodal, že v roce 2010 předpokládá růst tržeb o 15 až 20% a rozšíření svých nynějších jedenácti poboček do dalších měst po celé republice .

Další informace:
Milan Jansa, manažer marketingu
Mobil: 775 912 070
e-mail: mjansa@tsbohemia.czNejvětší muzeum historických automobilů v České republice „VETERAN ARENA“ se otevírá dne 15.5.2010 v Olomouci

Olomouc, 5. května 2010 – Provozovatel „VETERAN ARENY“ společnost T.S.Bohemia a.s. oznámila, že dne 15.5.2010 v 10:00 hod otevírá největší veřejně přístupné muzeum historických automobilů v České republice a to v areálu T.S.Bohemia na ulici Sladovní 103/3 v Olomouci.

"Návštěvníci se mohou těšit na unikátní historické exponáty převážně z prvorepublikové éry, které si mohou prohlídnout na ploše větší než 2 200 m2. Například z necelé stovky historických vozidel mohu doporučit k prohlédnutí model TATRY 75 Sport, který byl vyroben pouze v počtu tří kusů a jeden z nich měl k dispozici filmový herec Hugo Haas nebo při prohlídce třiceti výjimečných motocyklů JAWA,PRAGA a ČZ určitě stojí za zhlédnutí rarita sbírky stroj JAWA 500 OHV – (Rumpál)se sidecarem, který byl jedním z nejlepších strojů postavených v tzv. Janečkově továrně. Fanoušky nákladních historických aut jistě potěší originální tříkolka TARTRA 49 nebo kupříkladu vůz Tatra 13 Valník, kterých se dochovalo velmi málo exemplářů. Pro naše návštěvníky máme taky přichystané překvapení a to ukázku předválečné automobilové dílny a pokud chtějí zjistit, jak fungovaly původní čerpací stanice za první republiky, mají u nás jedinečnou příležitost", doplnil ředitel muzea Ing. Lubomír Pešák.

Součástí muzea „VETERAN ARENY“ je také nově otevřená Galerie umění, která svou činnost zahajuje výstavou „Výběr z tvorby 1944-2003“ významného olomouckého malíře Slavoje Kovaříka (1923-2003). Návštěvníci mohou obdivovat stovku obrazů tohoto doyena moravských umělců. V nejbližší době se v galerii objeví také další výstava s prozatímním pracovním názvem „Mařákovci“.

“Náklady na stavbu a vybavení muzea bez započtení hodnoty exponátů byly přes 35 mil Kč a roční provoz bude stát okolo 5 mil Kč. Na vybavení jsme opravdu nešetřili a tak předpokládaných padesát tisíc návštěvníků ročně bude mít možnost u vybraných exponátů vidět například i interaktivní zařízení, která jim o daných modelech zábavnou formou zobrazí maximum informací. Mohu říci, že mne jako zástupce ryze české firmy těší náš podíl na tomto projektu, který si dal za úkol zrestaurovat a zachovat špičkové české a moravské výrobky a zpřístupnit tyto skvosty veřejnosti. Jsem rád, že jsme jako hlavní partnery tohoto projektu získali například Město Olomouc, Českou pojišťovnu, Acer či Canon a velmi jim za to děkuji“ říká za provozovatele muzea firmu T.S.Bohemia její ředitel Petr Schrom.

Další informace:

Ing.Lubomír Pešák, ředitel muzea „VETERAN ARENA“
e-mail: info@veteranarena.cz
www.vetaranarena.cz


Poznámky pro editory:

Muzeum a galerii „VETERAN ARENA“ provozuje společnost T.S.Bohemia a.s., která je s obratem 1,44 miliardy Kč/rok největším internetovým obchodníkem na Moravě a v prodeji výpočetní techniky patří mezi dva největší internetové obchody v české republice. Muzeum „VETERAN ARENA“ je umístěn v areálu T.S.Bohemia na ulici Sladovní 103/3 v Olomouci a otevřeno má denně kromě pondělí od 10:00 do 17:00 hod. Kromě stovek historických exponátů na ploše přes 2 200 m2 (automobilů, motorek, motorů, atd.) je součástí muzea také Galerie umění, ve které se pravidelně vystavují díla význačných umělců.T.S.Bohemia oznámila, že úspěšně ukončila výběrové řízení na pozici výkonného ředitele . Od října 2009 bude tuto funkci vykonávat Petr Schrom

Petr Schrom zastával před příchodem do společnosti T.S.Bohemia významné vedoucí pozice u největšího IT distributora v CZ a SK firmy eD systém Czech a.s. , kde naposledy působil jako obchodní ředitel firmy. Před působením ve firmě eD systém Czech zastával pozici obchodního ředitele ve firmě EVROPA Computers (nyní ADEON), největšího prodejce CAD/CAM systémů na Moravě. Je absolventem Newport university kde dosáhl titulu Bachelor of Business Administration a nyní končí studium Master of Business Administration (MBA) na Business School Nederland. Společnost T.S.Bohemia věří, že jeho bohaté zkušenosti z prodeje, marketingu a řízení týmů přinesou další růst podílů na trhu v České republice a zlepšení našich interních procesů .

„T.S.Bohemia je pro mne velkou příležitostí zúročit mé patnáctileté profesní zkušenosti z trhu IT a spotřební elektroniky. Jsem přesvědčen, že kombinace velmi zkušeného týmu zaměstnanců, silného finančního zázemí , nového logistického centra v Olomouci a rychle se rozšiřující síti poboček v celé ČR dává T.S.Bohemia ty nejlepší předpoklady stát se partnerem první volby pro zákazníky v celé České republice a to i v nákupech přes internet,“ říká Petr Schrom, výkonný ředitel společnosti T.S.Bohemia.

Informace o společnosti T.S.Bohemia hledejte na www.tsbohemia.cz

O společnosti T.S.Bohemia

Firma T.S.Bohemia a.s. se zabývá prodejem výpočetní techniky, elektrotechniky, výrobou českých počítačů „BARBONE“ a patří mezi nejvýznamnější firmy českého internetového trhu. Společnost byla založena v roce 1994 a v roce 2008 přesáhl obrat společnosti 1,4 miliardy Kč, kdy společnost obsloužila 360 000 zákazníků a vyrobila 15 600 českých počítačů BARBONE . T.S.Bohemia mezi internetovými obchody vlastní jeden z největších logistických areálů v České republice s rozlohou skladů přes 5 000 m2 umístěný v Olomouci a provozuje maloobchodní prodejny v dalších desíti městech České republiky. Jsme největším partnerem „Veteran Areny“, největšího soukromého muzea automobilových veteránů v ČR.

Tiskový kontakt:

Milan Jansa
manažer marketingu
tel:+420775912070
mjansa@tsbohemia.czOtevření nové centrály a logistického centra T.S.Bohemia a.s.

(Olomouc, 25. května 2009) Přední prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky, společnost T.S.Bohemia a.s., spouští ostrý provoz nového areálu logistického a prodejního centra v Olomouci.

T.S.Bohemia a.s., jako jeden z největších prodejců výpočetní techniky a spotřební elektroniky, zareagovala na zvýšený zájem zákazníků, a s ním spojené naplnění výrobní a prodejní kapacity, výstavbou multifunkčního areálu, který splňuje ty nejnáročnější kritéria výroby, logistiky a prodeje výpočetní techniky.

Investice v hodnotě 130.mil. Kč umožnila vytvořit naprosto ojedinělé místo k prezentaci a nakupování výpočetní techniky, jež nemá v ČR obdoby. Areál je tvořen logistickým centrem o skladové ploše 8.000m2, prodejním centrem s s výstavní plochou 800m2, firemní centrálou a v neposlední řadě také zábavním centrem v podobě Veterán Arény.

Logistické centrum je vybaveno špičkovou technologií skladování a vyhledávání skladovaného zboží, která výrazně zkracuje dobu vydání zboží zákazníkovi, případně jeho expedici přepravní službou. Prodejna je tvořena prezentační plochou, která se svou velikostí a počtem vystavených produktů řadí k největším ve střední Evropě. Žádná jiná IT společnost v ČR nedisponuje tak rozsáhlou a unikátní výstavkou notebooků, LCD monitorů, tiskáren, počítačů, která je doplněna výběrem ze sortimentu bílé a černé techniky. Na prodejně je možné zboží objednat osobně, prostřednictvím našeho obchodního týmu, nebo pomocí samoobslužných terminálů v internetovém koutku. Přijímání objednávek, platby i výdej zboží jsou umístěny v bezprostřední blízkosti tak, aby se doba nákupu minimalizovala. Součástí areálu je Servisní centrum, které je vybaveno špičkovým diagnostickým softwarem, přístroji a vysoce kvalifikovanou obsluhou. Všechny náhradní díly máme samozřejmě skladem a opravy se snažíme vyřizovat v nejkratším možném termínu. Vzhledem ke spokojenosti našich zákazníků se nám to daří. Od poloviny května jsme navíc rozšířili služby Servisního centra o tzv. Servisní pohotovost, která je připravena vyřešit problém zákazníků přímo u nich na místě, doma i ve firmě.

V rámci areálu vzniklo také unikátní místo pro milovníky techniky a historie v podobě Veterán Areny. Veterán Aréna, jejíž provozovatelem je společnost T.S.Bohemia a.s., bude nabízet návštěvníkům pohled až 90 unikátních modelů historických aut od roku 1910 až po současnost. Každé vozidlo má svou vlastní historii, a tak můžete shlédnout například vůz TATRA 75 Sport, ve kterém se proháněl slavný český herec Hugo Haas, originální tříkolku TARTRA 49 nebo kupříkladu vůz Tatra 13 Valník, kterých se dochovalo velmi málo exemplářů. O každém vystaveném modelu se mohou návštěvníci dozvědět z instalovaných LCD terminálů s dotykovým displejem, které budou obsahovat nejen technické parametry exponátů, ale i informace a zajímavosti z jejich života.

Provoz Veterán Arény je finančně velmi náročný, a tak ani finanční podpora provozovatele a návštěvnické vstupné nepokryjí provozní náklady muzea. V současné době hledáme vhodné partnery, kteří by měli zájem podporovat tuto ojedinělou sbírku historických vozů. Ve spolupráci s partnery jsme připraveni pořádat různorodé akce pro návštěvníky Olomouce a všechny milovníky historie. Muzeum by mělo být otevřeno celoročně, pouze v případě, že se nepodaří najít vhodné partnery, uvažujeme o omezení provozní doby od května do října.

Výstavní plocha: 2200 m2
Počet vystavených exponátů: více než 90 ks
Předpokládaná návštěvnost: 100 lidí denně

Bez zajímavosti jistě také není to, že jsme stavbu přihlásili do soutěže „Stavba roku“.

O firmě:

T.S.Bohemia a.s. je firmou působící v oblasti prodeje výpočetní techniky a je výrazně orientována na Českou republiku. Jako stoprocentně česká firma jsme dokázali obstát v konkurenci zahraničního kapitálu a současný vývoj ukazuje, že naše pozice je stále pevnější. Obrat společnost neustále roste, stejně tak se rozšiřuje i počet pravidelných zákazníků. Již několik let jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001 a ISO 14001 pro výrobu, distribuci a servis počítačů Barbone, poradenství a prodej komponent výpočetní techniky, instalaci a kon-figuraci sítí LAN.

Tiskový kontakt:

Ing. Lubomír Pešák
předseda představenstva T.S.Bohemia a.s.
e-mail: lpesak@tsbohemia.cz


0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?