Historie a firma v číslech

Naše společnost vznikla už v roce 1994

Sami se můžete přesvědčit, že se můžeme ohlédnout za bohatou historií protkanou významnými okamžiky.

Rok 2018
Již po třetí – třetí rok po sobě získáváme prestižní ocenění Shop roku tentokrát v oblasti výpočetní a telekomunikační technika.

Rok 2017
Dům, dílna, zahrada – výrazně rozšiřujeme sortiment velkých a malých domácích spotřebičů, získáváme nové kontrakty na dodavatele světových značek v oblasti zahradní a hobby techniky.
1. září vzniká nový sportovní spolek T.S.BOHEMIA Bike Team z.s. jehož účelem je zajištění podmínek pro sportovní růst talentovaných cyklistů.
Po druhé získáváme prestižní ocenění Shop roku tentokrát v oblasti výpočetní a telekomunikační technika.

Rok 2016
200 000 – v první polovině roku jsme vyrobili dvou set tisící počítač vlastní značky BARBONE. V druhé polovině roku jsme spustili expresní kurýrní službu, která zdarma doručuje objednané zboží v Brně a na severní Moravě ještě v den objednávky.
Jako jediný eshop s elektronikou na českém trhu získáváme kromě standardních ISO 9001:2009 a 14001:2005 certifikátů, také certifikát bezpečnosti a ochrany zdraví 18001:2008 a certifikát společenské odpovědnosti 01 0391:2013.
Po prvé získáváme prestižní ocenění Shop roku tentokrát v oblasti výpočetní a telekomunikační technika.

Rok 2015
Divize sportu – na konci roku vzniká nová firemní divize zaměřená na sport a především cyklistiku. Startujeme novou etapu internetového prodeje a měníme dosavadní bariéry a pravidla v prodeji jízdních kol na internetu.
ALFA.cz získává svoje další ocenění Shop roku.

Rok 2013
ALFA.cz – kupujeme obchodní značku ALFA.cz, která dosahuje úctyhodné obliby i obratu na severní Moravě. Upevňujeme tak pozici nejsilnějšího prodejce elektroniky a výpočetní techniky na Moravě. Mimo jiné v ten rok vyhraje shop roku v kategorii Elektro - všeobecně.

Rok 2012
Doprava zdarma – od 1. listopadu tohoto roku spouštíme naprosto přelomovou a do té doby nevídanou službu zákazníkům – dopravu zdarma na vše. Výše objednávky ani způsob doručení nehraje roli, zákazník od této chvíle nezaplatí za dopravné ani korunu.

Rok 2011
Pokořeno maximum – společnost poprvé překonává obrat 1,5 mld. Kč.

Rok 2010
Nový web – 10. srpna jsme spustili nový web nejen s moderním vzhledem a novou grafikou, ale především přehlednějším uspořádáním zboží v eshopu a jeho novými funkcemi, jako např. cenový a parametrický filtr, které výrazně zjednodušují vyhledávání, propojení se sociálními sítěmi, jednoduché porovnávání produktů a mnoho dalších funkcí.

Rok 2009
Moderní centrála – Investice v hodnotě 130 mil. Kč umožnila vytvořit naprosto ojedinělé místo k prezentaci a nakupování výpočetní techniky, jež nemá v ČR obdoby. Areál je tvořen logistickým centrem o skladové ploše 8.000 m2, prodejním centrem s výstavní plochou 800 m2, firemní centrálou a v neposlední řadě také zábavním centrem v podobě Veterán Arény.

Rok 2006
BARBONE notebook – v tomto roce díky rozmachu, zvýšené dostupnosti a oblibě u zákazníků spatřil světlo světa první BARBONE notebook, který se parametricky bezproblémově vyrovnal svým A brandovým konkurentům.

Rok 2005
Akciová společnost – Společnost T.S.BOHEMIA spol. s r.o. změnila právní formu ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost s obchodní firmou T.S.BOHEMIA a.s. na základě usnesení valné hromady společnosti konané dne 17.6.2005. Rozhodný den pro změnu právní formy je dne 31.3.2005.

Rok 2004
1 miliarda – pokořili jsme další milník a dosáhli jsme obratu přes 1 miliardu korun.

Rok 1998
BARBONE – vznik prvního počítače naší značky BARBONE.

Rok 1994
21. listopadu – zápis do obchodního rejstříku a vznik společnosti.


0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?